#6 Vytvořte svůj skutečný digitální produkt

Začněte vytvořením osnovy a názvu každé lekce nebo modulu. Rozdělte svůj produkt na tolik modulů, které potřebujete. To ještě nemusí být konečná, je to jen výchozí bod. A pak si zapište vše, co byste mohli zahrnout do každé části – všechny své potenciální nápady. Můžete myšlenkovou mapu, vytvořit seznam nebo volně psát – cokoli, co vám vyhovuje.

Dále si uspořádejte seznam. Rozdělte vše do modulů a lekcí, které jsou snadno stravitelné a v pořadí, které dává smysl. Chcete, aby každá lekce navazovala na to poslední, od základních až po složité. Pokuste se vytvořit tok, který bude pro vaše studenty snadné sledovat a dokončit.

Přesouvejte věci, dokud se nebudete cítit dobře z obsahu kurzu a nebudete vědět, co budete v jednotlivých modulech učit.

To, jak svůj produkt skutečně vytvoříte, závisí na zvoleném formátu. Může to být pouze zvuk, videa, prezentace, text nebo jakýkoli jiný formát.

Nejjednodušší způsob, jak začít, je jednoduchý pdf dokument. Můžete použít Canva program a dodat mu profesionální a uhlazený vzhled, za který si lidé rádi zaplatí.

A je to, máte svůj první digitální produkt, woohoo!

Pokud se chcete dozvědět více o vytváření digitálních produktů, podívejte se na do mé masterclass Ženy v online světě, kde učím ženy a maminky na mateřské, jak mohou rozjet své první online podnikání pomocí blogu a vydělávat tím, co je doopravdy baví.