1:1 Mentoring Blogování: Individuální Práce a Mentoring

Pokud jsi tady, znamená to, že máš vášeň posunout své blogování na další úroveň – a já jsem tady, abych ti pomohla začít.

Každý touží po růstu, ale jen málokdo je ochoten vynaložit úsilí potřebné k tomu, aby se to stalo – a ty patříš mezi ty, kdo jsou ochotni investovat do svého rozvoje! 

Tvá přítomnost zde mi ukazuje, že jsi odhodlaná a já vím, že společně můžeme dosáhnout významného pokroku. 

Vyplň následující formulář a rezervuj si mnou vstupní konzultaci, abychom společně objevili nejlepší způsob, jak pracovat SPOLU. 

P.S.: Vstupní konzultace je placená a stojí 2 499 Kč 

Pokud se rozhodneš pokračovat ve spolupráci, tato částka bude odečtena z návazné fakturace.

Budeš mít tedy konzultaci zdarma! 

Spolupráce s Viky je pro moje podnikání opravdu velkým přínosem. Pomohla mi s věcmi, které neumím. Je opravdu všestranná. Ovládá technikálie, a co neví, to zjistí. Ale je taky skvělá na brainstorming a psychickou podporu, když si nevíte rady a nevíte, kam se pohnout. Kromě toho mě taky její iniciativa žene dál dopředu, a to já silně potřebuju. Na začátku mě nejvíc zaujalo, že po úvodním rozhovoru byla schopná naplánovat, co kdy a jak uděláme a dala mi rovnou i celkovou cenu za konkrétní měsíc a konkrétní práci. A tím si mě získala. A rozhodně nelituji. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i dál.

Vyplň tento formulář, co nejdříve se ti ozvu s nabídkou