Content Creators Club: E-mailové tipy, workbooky a exkluzivní Obsah

Přidejte se k naší komunitě a získejte přístup k pravidelným e-mailům plným praktických tipů a triků na blogování a obsahový marketing, které vám pomohou rychleji dosáhnout vašich cílů.

Každých tři měsíce obdržíte praktický workbook, který vám pomůže zdokonalit vaše dovednosti a posunout vaše blogování na další úroveň.

Navíc získáte exkluzivní přístup k video rozhovorům a přednáškám s odborníky v oblasti tvorby digitálního obsahu, které vám poskytnou cenné znalosti a inspiraci pro váš růst.

Připojte se k Content Creators Clubu ještě dnes a začněte budovat úspěšný a inspirativní blogovací projekt!

Cena v klubu je 450 Kč měsíčně.

Spolupráce s Viky je pro moje podnikání opravdu velkým přínosem. Pomohla mi s věcmi, které neumím. Je opravdu všestranná. Ovládá technikálie, a co neví, to zjistí. Ale je taky skvělá na brainstorming a psychickou podporu, když si nevíte rady a nevíte, kam se pohnout. Kromě toho mě taky její iniciativa žene dál dopředu, a to já silně potřebuju. Na začátku mě nejvíc zaujalo, že po úvodním rozhovoru byla schopná naplánovat, co kdy a jak uděláme a dala mi rovnou i celkovou cenu za konkrétní měsíc a konkrétní práci. A tím si mě získala. A rozhodně nelituji. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i dál.

Objednávka do Content Creators Clubu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.