POSLEDNÍ vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

DÁREK pro všechny, kteří milují ZÁHADY

Obsah tohoto článku

Už jste četli VELKOU KNIHU VÁNOČNÍCH DETEKTIVEK A ZÁHAD?

Měla jsem tu čest si ji letos přečíst a musím říct, že je to skutečně BOMBA!!! Mohu ji vřele doporučit všem knihomolům, kteří milují nějaké to tajemno, záhady a řešení nevyřešitelných případů. Hltám teď před Vánoci případy Dr. House a při čtení knihy jsem opět mohla řešit nevyřešitelné případy. Navíc je kniha pomořená právě do období Vánoc a tak je to skvělé čtení ke krbu, šálku horké čokolády v kombinaci s hřejivou dekou. 

Na téměř 500 stránkách naleznete to nejlepší z per slavných mistrů, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších. Všechny detektivní příběhy se odehrávají v tajemné a kouzelné atmosféře Vánoc.

„Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originální dárek pro všechny kteří mají rádi klasické detektivní příběhy. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivek, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších. Všechny detektivní příběhy se odehrávají v tajemné a kouzelné atmosféře Vánoc. Velká kniha vánočních detektivek a záhad je unikátním dárkem, který ocení každý milovník kvalitních detektivek nejen pod vánočním stromečkem.

Vánoce a zločin, kouzelná atmosféra a napětí. Velká kniha vánočních detektivek a záhad představuje soubor těch nejlepších vánočních detektivek, jaké kdy byly sepsány.“

Každý příběh začíná malým medailonkem autora. Rychle si tak uděláte obrázek o samotném pisateli a můžete se inspirovat jeho dalšími díly, které by se vám mohli zalíbit. Kniha je také doplněna o krásné ilustrace od Markéty Staré, které se mi velmi líbili, jelikož kromě knih miluji také umění a oceňuji tak i knihu po této stránce.

„Našla som u vás krásny vianočný darček pre nášho dedka. Klasické detektívky má na rozdiel od tých drsných severských veľmi rád, iste sa mu budú páčiť i veľmi pekné ilustrácie pri každej poviedke, dnes ich vídavame skoro už len v detských knihách. Jedným slovom úžasná!“ – Dominika

„Manžel má detektivky hrozně rád, ale já si nikdy nejsem jista, zda se trefím a vyberu takovou, která se mu bude líbit. Vybrala jsem proto letos k Vánocům tuto novou knížku. Jsou v ní povídky od mnoha slavných spisovatelů detektivek, a tak věřím, že se manželovi bude líbit. Navíc je opravdu krásná :-).“ – Mája

„Knihu som kúpila pod stromček mamke. Detektívky má veľmi rada, a tie klasické a la slečna Marplová alebo Sherlocka Holmesa obzvlášť. Páči sa mi, že kniha má väčší formát, i že obsahuje poviedky od slávnych autorov, spolu s ilustráciami je to jedna krásna vianočná darčeková kniha!“ – Katka

Pokud hledáte vhodný dárek na Vánoce nebo originální adventní kalendář, pak tuhle knihu mohu jedině doporučit. Ptáte se proč adventní kalendář? Protože kniha obsahuje přesně 25 záhadných příběhů, které vám ukrátí čekání na Ježíška. Tak hurá do čtení….

Knihu můžete koupit zde.

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem kreativní blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.