Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

E-magazín, který inspiruje a motivuje k tomu, stát se také úspěšnou online podnikatelkou

Stáhni si první číslo e-magazínu

Začít vydávat e-magazín bylo velmi spontánní, jelikož jsem měla zkušenost ze svého starého blogu Lady Magazín, kde jsem publikovala e-magazín LADY.

Jsem zakladatelkou komunity Ženy v online světě stejnojmenného online projektu. Oba projekty jsem vytvořila za účelem pomoci ženám, které začínají nebo chtějí začít být více vidět ve světě online. Ženám co touží zhmotnit své sny a proměnit je v realitu a nejen je snít, ale ty sny žít!

  • V tomto e-magazínu ONLINE vás čekají opravdu silné, inspirující a skutečné příběhy žen, které si zaslouží obdiv nás všech.
  • Najdete tam i ukázky z prvotin autorů, které podporuji na svém dalším blogu a příště tam může být i ta tvá…
  • A to není vše…

Pokud si nechceš nechat ujít další číslo nového e-magazínu ONLINE, které je plné inspirace, zajímavého čtení pro podzimní večery a také ti pomůže dobít baterky v dnešní přehlcené době, kdy nevíš co dřív, pak si nenech ujít toto číslo, tak si stáhni to aktuální a další číslo ti automaticky přijde do tvé e-mailové schránky.

Jsme tu pro tebe!

Proč číst e-magazín?

Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.

Nečekej žádný další časopis plný reklamních bannerů, propagace a marketingových kampaní.

Zde najdeš opravdu jen příběhy skutečných žen, které si zaslouží být slyšet. Přečteš si i díla začínajících autorů, kteří si zaslouží náš obdiv a podporu.

Přečti si!

E-magazín online

STAHUJ ZDARMA

Chceš se dozvědět, jaké příběhy skutečných žen jsou tak silné, že ti dokážou vyrazit dech? Chceš poznat jejich cestu k podnikání a být inspirována jejich odvahou? Pak si stáhni naše první číslo e-magazínu!

Najdeš zde příběhy skutečných žen, které si zaslouží být slyšeny. Přečteš si i díla začínajících autorů, kteří si zaslouží náš obdiv a podporu. Nečekej žádné reklamy ani marketingové kampaně. Jen čistou inspiraci a motivaci!

Tak co, jsi připravena? Stáhni si naše aktuální číslo a objevuj s námi svět skutečných žen!

Stáhni si staré čísla

Inspiruj se příběhy a staň se další inspirující ženou!

Listopad 2022

Příběhy žen:

Michaela Novotná

Zuzana Vránová

Anna Rubešová

Zářím jako hvězda, inspirace měsíce – kdo je hvězdou podzimního čísla?

Prosinec 2022

Pavla Konvalinova – zakladatelka projektu Vyšší dívčí

Polina Ševčíková – Zakladatelka projektu Svět podnikatlek, Gentle Leaders Business mentorka

Markéta Lillien Mrkvová – Copywriterka Markéta Mrkvová pod značkou Copyarcher tvoří texty na weby pro podnikatelky ve službách. Miluje fantasy, dobrou kávu a občas se mění na elfku.

Projekt Darujeme české Vánoce

Mini sérii videí na téma „Jak ušetřit“

Kateřina, autorka projektu Dítě ze srdce

Vánoční speciál

30+ tipů na dárky od podnikatelek

Speciální vydání e-magazínu ONLINE