Katalog pro blogerky

Hlavním cílem katalogu je nabídnout seznam hostujících blogů či jiných platforem, kde může online podnikatelka nebo tvůrkyně promovat zdarma nebo za nízký poplatek svůj vzdělávací obsah a rozšířit si tak své publikum.

Katalog je novinka, proto je pro prvních 50 žen umístění a propagace zdarma!

Není třeba se bát konkurence, často je host na našem blogu důkazem toho, že se nebojíme spolupracovat i s naší konkurencí a nabídnout jiný pohled na stejné téma od někoho druhého. To naši čtenáři i fanoučci komunity ocení a navíc tím získáme další kvalitní obsah, který může oživit náš blog nebo naši skupinu.

Často chceme začít blogovat, ale než se náš nový blog dostane do podvědomí nějakou chvíli to potrvá. Urychlit tento proces můžeme pomocí Guest Bloggingu, což je hostovské blogování u někoho jiného.

Guest Posting nebo také Guest Blogging je novodobou formou link buildingu (budování zpětných odkazu). Jedná se o jednoduchou a přitom velmi účinnou metodu, spojující přínosnost v podobě rozvoje obsahu protistraně s propagací vašeho webu.

BLOGERKY: Katalog blogerek a žen co rády píší

Nové blogy v katalogu

Ženy v online světě, blog pro ženy podnikatelky a blogerky. Místo, které jim má usnadnit hledání na internetu. Zpřístupnit všechny potřebné informace na jednom místě a pomoci jim být vidět pomocí free i placené propagace.

Writeland je blog věnovaný tématu TVŮRČÍ PSANÍ. Najdete zde nejen rady a tipy, jak psát poutavé články, recenze na moje oblíbené knihy a tématické literární soutěže, které pořádá sama autorka. Možností je také vlastní tvorba.

Jak se stát členkou katalogu?

  • Máš blog, e-mailovou databázi, YouTube kanál, podcast nebo skupinu, kde máš možnost zveřejnit článek, příspěvek nebo rozhovor zájemkyně o spolupráci.
  • Je třeba umožnit minimálně 2 zpětné odkazy v textu nebo v rozhovoru pozvánku do skupiny, na web nebo do programu, který žena právě nabízí.
  • Podmínkou spolupráce je také souhlas s publikací daného obsahu minimálně po dobu 6 měsíců. Jako zakladatelka projektu dbám na dodržení podmínek, protože chci pro všechny férové zacházení a proto chci, aby obsah byl zveřejněný na dané platformě minimálně půl roku.
  • Vytvořený obsah pro větší podporu bude sdílený také na FB stránce Ženy v online světě.  
  • Nemusíš být vyloženě blogerka, aby jsi se do katalogu mohla přidat. Je však potřeba mít prostor, kde svůj obsah tvoříš a který je tvou formou „mikro blogování“ (YouTube, podcast, Instagram – to všechno jsou další formy mikro blogování)
  • Není nutností ani nabízet hostovské blogování, ale je to výhoda, protože se tak můžeš propojit s více ženami, mít obsah zdarma pro svůj blog a můžeš své texty dostat na blog někoho druhého a tím rozšířit svou komunitu. Takže umožňovat guest blogging má své výhody.

Co ti členství přinese?

  • Staneš-li se členkou katalogu, budu tvůj blog nabízet svým klientkám, které mají zájem o hostovský obsah. Dostat se tak často můžeš i k velkým online podnikatelkám či značkám, které u tebe obsah budou chtít publikovat.
  • Celý katalog budu také sdílet, promovat a nabízet i pro marketingové agentury či klientkám během marketingu, aby zvýšily své dosahy JINAK. Proto můžeš být součástí třeba uvedení nového produktu na trh a o jeho vzniku může právě tvůj blog publikovat první příspěvek! A to je fajn promo i pro tebe! Protože odkaz na tvůj blog s daným příspěvkem budeme sdílet i na sociálních sítích klienty během celé kampaně.
  • Stručně řečeno ti přinese nové čtenáře i nové spolupráce a možnosti, jak se dostat k novým a zajímavým projektům.

Rychlý kontakt vikate@centrum.cz