POSLEDNÍ vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Využij potenciál blogování naplno

Nauč se blogovat jako profesionál a vydělávat peníze pomocí svého blogu – rychleji!

Jako vaše zkušená blogerka a stratég pro růst blogu vám pomohu vytvořit strategický plán a plán pro růst vašeho blogu a jeho zpeněžení. 

Jako byznys parťačka pro vás budu připravit nový obsah za využití recyklace a také vám pomohu s automatizacemi nebo prodejním systémem.

Jsem blogerka a byznys parťačka, která vám pomůže efektivně využívat stávající obsah, naučí vás jak ho recyklovat a transformovat do atraktivní formy pro vaše zákazníky tak, abyste pracovala méně, přesto efektivně.

Ahoj, já jsem Viky

JSEM KREATIVNÍ BLOGERKA A PARŤAČKA

Jsem parťačka, co ti pomůže nakopnout podnikání, tím správným směrem.

Jmenuji se Viktorie Tiw. Jsem zkušená byznys parťačka s 17letou praxí v online světě, specializující se na podporu podnikatelek v blogování. 

Mým posláním je podporovat nejen online podnikatelky v jejich blogovacích aktivitách.

Nejen ženám poskytuji návody, jak díky blogu vyprávět inspirativní příběhy, jak přilákat ty pravé klienty a jak efektivně využívat svůj obsah nejen na blogu, ale i mimo něj.

Navíc se snažím ženy naučit, jak se díky blogování mohou stát úspěšnými blogerkami na plný úvazek a začít na tom i vydělávat.

Pojďte se mnou objevovat svět blogování plný kreativity a možností.

Začněte blogovat sebejistě a se ziskem

Překonejte všechny otázky a nejistoty spojené s rozvojem svého blogu: s mou individuální podporou nastartujete svou cestu k dosažení svých blogových cílů rychleji a strategicky.

Individuální blog mentoring

BLOGERSKÉ STRATEGIE | S.O.S. PORADNA |  INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ

Hledáte osobní poradenství a průvodce světem blogování nebo se potýkáte s otázkami ohledně online podnikání?

Mám pro vás řešení! Spolupráce s profesionální blogerkou může být klíčem k úspěchu vašeho blogu. Nejenže vás provedu světem blogování, ale pomůžu vám také proměnit váš blog v ziskový podnik. Zamyslete se nad tím, jak by mohl být váš blog ziskový!

Tyto balíčky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého blogera. Balíčky začínají jedním sezením pro rychlé nakopnutí. Pro začínající blogery, nebo ty, kteří se chtějí zaměřit na monetizaci a růst svého blogu, nabízím balíčky s deseti online sezeními. Napište mi a učiňte svůj blog ziskovým podnikem!

V rámci jednoho sezení je 90 minut online konzultace, domácí úkol, zpětná vazba na úkol a záznam konzultace.

Audit blogu

AUDIT BLOGU | STRATEGICKÉ TIPY |  ZPĚTNÁ VAZBA

Chcete, aby lidé, kteří navštíví váš web, byli okouzleni hned při prvním setkání? Je čas na kompletní přetvoření vašeho blogu. Jde o proměnu, která zasáhne oblasti, jako je vaše značka, obsah, vzhled stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) i způsoby, jakými monetizujete svůj web.

Společně vytvoříme strategický plán a seznam efektivních opatření, které povedou k dosažení vašich cílů.

Získáte podrobnou zprávu s vizuálními prvky, která vám pomůže zpeněžit blog.

Tato nabídka zahrnuje 30 minutové video (záznam), ve kterém získáte mou osobní zpětnou vazbu na váš blog. Po auditu obdržíte tři kontrolní e-maily pro sledování pokroku a odpovědi na vaše otázky.

Byznys parťačka

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | AUTOMATIZACE | PRODEJNÍ FUNNELY | E-MAILING

Klíčem k tvému úspěchu není neustálé vytváření nového obsahu, ale chytré využití toho, co už máš. A právě v tom ti mohu pomoci. Jsem tvá kreativní byznys parťačka, tvá kouzelnice s obsahem, která ti ukáže, jak využít svůj stávající obsah a transformovat ho do nové, sexy formy, která zaujme tvé zákazníky a přitáhne nové.

Potřebuje tvůj blog resuscitaci nebo začít konečně vydělávat? Chceš pár ověřených tipů jak efektivně začít využívat blog ve svém podnikání? Nebo tě láká blogování na plný úvazek a chceš se to naučit pod mým vedením?

Jsem tu pro tebe jako byznys parťačka. Pomohu ti vytvořit knihovnu nového obsahu na blog, sítě i do e-mailingu. Pomohu ti s automatizacemi i prodejním systémem a to včetně kompletního nastavení. Stačí si vybrat vhodný balíček.

Jak pracuji?

Stanovíme si cíl a plán

Během první konzultace spolu probereme tvůj cíl, kterého chceš dosáhnout, co bude naší prioritou a také plán, jak toho dosáhneme a kdy. Stanovíme si, jaké kroky budou na tobě a se kterými ti pomohu. Můžeš jít cestou vedení, kdy se vše učíš sama dle návodů na míru nebo pak cestou delegování, kdy to hlavní a tachnické udělám já.

Dodáš materiály

Do sdílené složky v Google Docs přidáš všechny potřebné materiály, odkazy, články a fotky, které budou potřeba. Ke všemu dostaneš kontrolní seznam, takže na nic nezapomeneš a práce půjde hladce.

Pustím se do práce

V případě cesty vedení budeme pravidelně ve spojení přes Messenger, abych ti v případě potřeby byla k dispozici. Vždy dostaneš na týden úkol, spolu s návodem, jak na to a když si nebudeš vědět rady, tak ti pomohu. V případě delegování se pustím do práce a v termínu ti pošlu hotovou práci.

Výhody spolupráce se mnou...

Chcete-li dosáhnout úspěchu v online světě, je zapotřebí efektivně pracovat s obsahem a vytvářet jej tak, aby vám vydržel na několik měsíců. Jsem zde, abych vás naučila, jak toho dosáhnout.

Co říkají klientky

Děkuji za rychlý vhled na moje stránky a praktické tipy, co změnit. Nezaujatý a odborný názor má cenu zlata. Často se nám totiž stává, že ztrácíme nadhled a ve skutečnosti nevidíme věci tak, jak je vnímá čtenář či potencionální zákazník. Moc děkuji a mohu určitě Viktorii doporučit všemi deseti!

Dana Chara Kratochvílová ČARODĚJKA a DESIGNÉRKA ŽIVOTA