Byznys parťačka - specialistka na blog, magnety a recyklaci obsahu

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | AUTOMATIZACE | MAGNETY | PRODEJNÍ FUNNELY | MARKETINGOVÉ FUNNELY | E-MAILING

viktorie-tiw-blogerka

Blog je srdcem vašeho online podnikání

Představte si, že vaše blogové příspěvky mohou pracovat pro vás i když spíte!

Možná si myslíte, jak je to možné? Klíčem je strategická recyklace obsahu, která vám umožní využít vaše stávající materiály novými, efektivními způsoby.

Jako Byznys parťačka se specializuji na blogy, magnety na zákazníky a především na recyklaci obsahu. Moje služby pomáhají podnikatelkám, jako jste vy, transformovat jejich nápady do vizuálně atraktivních a profitabilních blogů. Tyto blogy nejenom informují, ale také aktivně přispívají k prodeji vašich produktů či služeb.

Blog vám může přinášet ovoce i z dva roky starého článku, to se na sociálních sítích nestane!

Stačí mi podklady, ze kterých mohu tvořit blogové články

Z vašich poznámek, hlasových zpráv nebo již existujících materiálů vytvořím cílený obsah, který zaujme vaše potenciální klienty.

Všechny texty a vizuální materiály vám dodám na začátku každého měsíce v kompletním balíčku, připravené k okamžité publikaci.

A pokud máte zájem, mohu se postarat i o plánování a publikaci vašeho obsahu přímo na vašem webu a na sociálních sítích.

viktorie-tiw-blogerka
viktorie-tiw-blogerka

Správný blogový článek přivádí klienty neustále

Vaše expertíza a osobní značka se neustále rozvíjí a je důležité, aby váš obsah reflektoval tuto dynamiku.

Správně zpracovaný a recyklovaný obsah zvýší vaši online viditelnost, ukáže vaši odbornost a bude nepřetržitě lákat nové klienty.

To vše při šetření času, který můžete věnovat jiným aspektům vašeho podnikání nebo si ho prostě užít.

Nechte své blogy pracovat chytře!

Chcete se dozvědět více o tom, jak můžeme společně posunout váš blog na vyšší úroveň? Sdílejte tento příspěvek a kontaktujte mě pro více informací.

Objevte obrovský potenciál vašeho obsahu a využijme ho společně na maximum!

Kolik vás to bude stát?

Pokud jste podnikatelka a chcete maximalizovat potenciál vašeho blogu, nabízím vám tři speciálně připravené balíčky služeb. Každý z nich je navržen tak, aby odpovídal různým potřebám a rozpočtům. Zde jsou detaily každého balíčku:

***

Balíček 1: Blog na zkoušku

Nevíš, zda jít do dlouhodobé spolupráce, ale už víš, že blog chceš? Pojď otestovat, jak nám to společně půjde v tomto uchutnávkovém balíčku. 

 • Co obsahuje: Vytvoření publikačního plánu na základě vaší cílové skupiny a cílů na tři měsíce, 2 unikátní SEO články pro váš blog, včetně vizuálů a propagačních příspěvků na sociální sítě.
 • Cena: 2 450 Kč

***

Balíček 2: Rozvoj vašeho blogu

Pojďme společně nakopnout váš blog tím správným směrem. Dáme mu jasnou strategii, připravíme magnet pro sběr kontaktů a všechno to technicky propojím tak, aby blog skutečně fungoval pro vaše podnikání a získával vám nové platící klienty. 

 • Co obsahuje: Vytvoření publikačního plánu na míru, audit stávajícího obsahu, následná tvorba obsahu pro blog na 3 měsíce (12 článků), příspěvky na sociální sítě (3 na týden), jeden magnet na zákazníky a marketingový funnel včetně e-mailové sekvence, vše včetně grafiky, nastavení a publikování.
 • Cena: 6 750 Kč měsíčně (celkem 20 250 Kč za 3 měsíce)

***

Balíček 3: Kompletní správa obsahu

Je to jasné! Blog je něco, čemu se chceš věnovat, ale nemáš na to dost času. Tento balíček je vhodný pro ty, které chtějí kompletní správu o blog a sociální sítě přenechat někomu, koho to baví. 

 • Co obsahuje: Kompletní správa blogu a obsahu sociálních sítí, pravidelně každý týden nový článek na blog, denně nový příspěvek na Facebook a Instagram (PO-PÁ), 2 nové reels za týden, plánování, publikace, technické nastavení marketingového a prodejního funnelu, tvorba magnetu, e-mailové sekvence a vstupní stránky.
 • Cena: 12 500 Kč měsíčně (minimální závazek 3 měsíce kvůli dokončení funnelů)

***

Tyto balíčky jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro různé fáze rozvoje vašeho podnikání a rozpočet, který můžete investovat do marketingu a propagace. Vyberte si ten, který nejlépe odpovídá vašim aktuálním potřebám a cílům, a začněte vidět skutečné výsledky!

Chcete-li dosáhnout úspěchu v online světě, je zapotřebí efektivně pracovat s obsahem a vytvářet jej tak, aby vám vydržel na několik měsíců. Jsem zde, abych vás naučila, jak toho dosáhnout.

Co říkají klientky

Děkuji za rychlý vhled na moje stránky a praktické tipy, co změnit. Nezaujatý a odborný názor má cenu zlata. Často se nám totiž stává, že ztrácíme nadhled a ve skutečnosti nevidíme věci tak, jak je vnímá čtenář či potencionální zákazník. Moc děkuji a mohu určitě Viktorii doporučit všemi deseti!

Dana Chara Kratochvílová ČARODĚJKA a DESIGNÉRKA ŽIVOTA

Pojďme si napsat

Máte dotaz nebo vás zajímá, zda právě vám dokážu pomoci? Pak mi napište a uvidíme. 

  Kdo vlastně jsem?

  Mou vášní je psaní blogu a efektivní práce s obsahem

  Jsem tvá byznys parťačka - specialistka na blog, magnety a recyklaci obsahu

  Jmenuji se Viktorie Tiw. Jsem zkušená byznys parťačka s 17letou praxí v online světě, specializující se na podporu podnikatelek v blogování. 

  Nejen ženám poskytuji návody, jak díky blogu vyprávět inspirativní příběhy, jak přilákat ty pravé klienty a jak efektivně využívat svůj obsah nejen na blogu, ale i mimo něj.

  Blogování není jen o tom, že pravidelně postuješ nějaký obsah, ale také o budování tvé osobní značky, expertízy a důvěry u tvých potenciálních klientů. 

  Díky blogování si navíc chráníš svůj hodnotný obsah, který ti nezmizí padnutím sociálních sítí, díky recyklaci (práci s obsahem) si ušetříš čas no a jak na úspěšné blogování zjistíš v tomto e-booku zdarma.