Tvá síla je v obsahu a automatizacích

Objevte unikátní strategii pro vaše online podnikání, která vám umožní vytěžit maximum z již vytvořeného obsahu, automatizovat procesy a nastavit prodejní funely.

Spolupráce se mnou je navržena tak, aby vám šetřila čas, přinášela pravidelný pasivní příjem a umožnila vám pracovat na tom, co vás skutečně baví.

Ukážu vám jak transformovat své online podnikání a získat volnost, po které toužíte. 

Pomohu ti k volnosti a svobodě ve tvém online podnikání

Ukážu ti sílu obsahu a automatizací

JSEM KREATIVNÍ BLOGERKA A PARŤAČKA

Jako tvůj průvodce online světem ti ukážu, jak významným prvkem tvého byznysu je blogování a jak ho můžeš využít i ty!

Jmenuji se Viktorie Tiw. Jsem zkušená byznys parťačka s 17letou praxí v online světě, specializující se na podporu podnikatelek v blogování. 

Nejen ženám poskytuji návody, jak díky blogu vyprávět inspirativní příběhy, jak přilákat ty pravé klienty a jak efektivně využívat svůj obsah nejen na blogu, ale i mimo něj.

Blogování není jen o tom, že pravidelně postuješ nějaký obsah, ale také o budování tvé osobní značky, expertízy a důvěry u tvých potenciálních klientů. 

Díky blogování si navíc chráníš svůj hodnotný obsah, který ti nezmizí padnutím sociálních sítí, díky recyklaci (práci s obsahem) si ušetříš čas no a jak na úspěšné blogování zjistíš v tomto e-booku zdarma. 

Vytěžte z online světa maximum

“Hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s automatizací obsahu, plánováním strategií, nebo tvorbou nových digitálních produktů? Jsem tu pro vás jako vaše byznys parťačka – připravena vše pečlivě zařídit a transformovat vaše nápady v úspěšné projekty.”

Byznys parťačka: podpora na začátku

BLOGERSKÉ STRATEGIE | S.O.S. PORADNA |  INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ

Jsem zde pro všechny začínající online podnikatelky, které touží po efektivitě a úspěchu ve svém podnikání. Naučím vás, jak recyklovat obsah, chytře ho využívat a efektivně automatizovat, abyste mohly dosáhnout skvělých výsledků.

Co můžete očekávat od mých služeb:

  1. Efektivita Online Podnikání: Naučím vás dosahovat strategie pro efektivní online podnikání a optimálních výsledků.
  2. Recyklace Obsahu: Ukáži vám, jak chytře využívat váš obsah, aby dosáhl maximálního dosahu a účinnosti.
  3. Automatizace Pro Úspěch: Seznámím vás s moderními technologiemi, AI a nástroje pro automatizaci, abyste mohli úspěšně řídit svůj online byznys.
  4. Svoboda a Volnost: Naučím vás efektivnímu řízení času a procesů, abyste mohli mít konečně svobodu ve své práci, která vás opravdu baví.
  5. Odborné vedení: Získáte podporu a vedení od zkušené online podnikatelky, které vám pomohou překonat překážky a dosáhnout vašich cílů.

Byznys parťačka: Správa vašeho obsahu

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE OBSAHU | E-MAILING

Byznys Parťačka je vaším společníkem v digitálním světě, který vám pomůže ušetřit čas a energii díky plánování a automatizaci obsahu.

S mojí pomocí můžete recyklovat stávající obsah a zasáhnout širší publikum, stejně jako tvořit nový, autentický a originální obsah. Podporuji vás při tvorbě digitálních produktů, jako jsou e-knihy a online kurzy, a pomáhám vám naplno využít potenciál online nástrojů pro rozšíření vašeho podnikání (nezahrnuje měsíční poplatky za nástroje).
 
Připravím obsah pro vaše marketingové kampaně, strategicky navrhnu publikační plán pro sociální sítě a další platformy a zajistím tvorbu a automatizaci obsahu dle vašeho plánu, abyste měli kvalitní a pravidelný obsah bez dalších starostí.
 
Cena za měsíční spolupráci 1:1: 6750 Kč

Byznys parťačka: expertka na automatizace a funnely

AUTOMATIZACE | PRODEJNÍ FUNNELY | DIGI PRODUTKY | TECHNIKÁLIE

Tato služba vám přinese revoluci ve způsobu, jakým řídíte a proměňujete vaše podnikatelské procesy. S mojí pomocí zautomatizujete obsahovou a prodejní strategii vašich digitálních produktů, vytvoříme společně ziskové prodejní funnely od A do Z, a navrhnu pro vás efektivní e-mail marketingové kampaně.

Nezapomněla jsem ani na atraktivní design a text pro vaše reklamní materiály a vypracuji komplexní strategii pro celkovou automatizaci vašeho byznysu. Abyste nezůstali pozadu, nabízím i školení online nástrojů a pomoc s plánováním vašich marketingových kampaní, abyste byli vždy o krok napřed.
 
Veškeré služby a materiály jsou přehledně uloženy na Google Disku pro snadný přístup a orientaci. Spoluprací se mnou získáte nejen více času a energie pro investice do vašeho podnikání a osobního života, ale také zcela novou úroveň prezentace vašeho byznysu, která vás bude profesionálně reprezentovat po celý následující rok.
 
Cena za měsíční spolupráci 1:1: 9500 Kč. (minimální závazek na 3 měsíce)

Jak pracuji?

Stanovíme si cíl a plán

Během první konzultace spolu probereme tvůj cíl, kterého chceš dosáhnout, co bude naší prioritou a také plán, jak toho dosáhneme a kdy. Stanovíme si, jaké kroky budou na tobě a se kterými ti pomohu. Můžeš jít cestou vedení, kdy se vše učíš sama dle návodů na míru nebo pak cestou delegování, kdy to hlavní a tachnické udělám já.

Dodáš materiály

Do sdílené složky v Google Docs přidáš všechny potřebné materiály, odkazy, články a fotky, které budou potřeba. Ke všemu dostaneš kontrolní seznam, takže na nic nezapomeneš a práce půjde hladce.

Pustím se do práce

V případě cesty vedení budeme pravidelně ve spojení přes Messenger, abych ti v případě potřeby byla k dispozici. Vždy dostaneš na týden úkol, spolu s návodem, jak na to a když si nebudeš vědět rady, tak ti pomohu. V případě delegování se pustím do práce a v termínu ti pošlu hotovou práci.

Výhody spolupráce se mnou...

Chcete-li dosáhnout úspěchu v online světě, je zapotřebí efektivně pracovat s obsahem a vytvářet jej tak, aby vám vydržel na několik měsíců. Jsem zde, abych vás naučila, jak toho dosáhnout.

Co říkají klientky

Děkuji za rychlý vhled na moje stránky a praktické tipy, co změnit. Nezaujatý a odborný názor má cenu zlata. Často se nám totiž stává, že ztrácíme nadhled a ve skutečnosti nevidíme věci tak, jak je vnímá čtenář či potencionální zákazník. Moc děkuji a mohu určitě Viktorii doporučit všemi deseti!

Dana Chara Kratochvílová ČARODĚJKA a DESIGNÉRKA ŽIVOTA