viktorie-tiw-blogerka

Blog je srdcem tvého online podnikání

Máš zkušenosti s vytvářením zajímavého obsahu na sociálních sítích, ale teď přichází čas přemýšlet o dalším kroku. Co kdyby tvůj obsah mohl mít dlouhodobější efekt a skutečně posilovat vaše podnikání?

Je načase přeměnit tvůj blog ve strategický nástroj pro váš podnik.

Blog není pouze místem pro další články. Je to náš digitální prostor pro prezentaci vaší odbornosti, nabízení služeb, budování cenných kontaktů a především budování tvojí osobní značky.

Nevíš, zda mohu pomoci i tobě? Tak si pojďme napsat a uvidíme.

Blog ti může přinášet ovoce i z dva roky starého článku, to se na sociálních sítích nestane!

Ukážu ti sílu obsahu a blogu

JSEM KREATIVNÍ BLOGERKA A PARŤAČKA

Jako tvůj průvodce online světem ti ukážu, jak významným prvkem tvého byznysu je blogování a jak ho můžeš využít i ty!

Jmenuji se Viktorie Tiw. Jsem zkušená byznys parťačka s 17letou praxí v online světě, specializující se na podporu podnikatelek v blogování. 

Nejen ženám poskytuji návody, jak díky blogu vyprávět inspirativní příběhy, jak přilákat ty pravé klienty a jak efektivně využívat svůj obsah nejen na blogu, ale i mimo něj.

Blogování není jen o tom, že pravidelně postuješ nějaký obsah, ale také o budování tvé osobní značky, expertízy a důvěry u tvých potenciálních klientů. 

Díky blogování si navíc chráníš svůj hodnotný obsah, který ti nezmizí padnutím sociálních sítí, díky recyklaci (práci s obsahem) si ušetříš čas no a jak na úspěšné blogování zjistíš v tomto e-booku zdarma. 

Vytěž z online světa maximum

Už jsi vytvořila skvělý obsah pro sociální sítě, ale teď přemýšlíš, jak ho efektivně využít z dlouhodobého hlediska?

Chceš, aby tvé články vydělávaly i za několik měsíců po jejich zveřejnění?

Vím jak na to!

Blogerka Viky: Kompletní blogerské služby od A do Z

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | AUTOMATIZACE | MAGNETY | PRODEJNÍ FUNNELY | E-MAILING

viktorie-tiw-blogerka

Tvůrčí obsah:

V oblasti obsahu a marketingu se zaměřím na tvorbu autentického a originálního obsahu, který oslovuje tvoje publikum. Každý článek, každý příspěvek bude reflektovat tvou odbornost a hodnoty, zaujmout a vést k akci.

Recyklace a širší dosah:

Pomohu ti s recyklací stávajícího obsahu, abys dosáhla širšího dosahu a větší efektivity. Tvůj obsah bude žít na různých platformách, lákat nové sledující a zvyšovat angažovanost.

Automatizace a plánování:

Dále se pak soustředím na plánování a automatizaci obsahu pro sociální média a další platformy podle tvých potřeb a cílů. Můžeš si být jistá, že tvůj obsah bude vždy včas a v ideální podobě.

Prodejní funnely a e-mailing:

Tvé online podnikání může získat potřebný impuls díky mé podpoře. Pomáhám také s tvorbou prodejních funnelů pro zvýšení konverzí a efektivní e-mailový marketing s automatizací komunikace. Tvé nabídky budou efektivně prezentovány a budou zvyšovat tvé cash flow i v čase, když zrovna nepracuješ.

Digitální produkty a magnety:

Pomohu ti také s tvorbou e-knih, online kurzů a dalších digitálních produktů, přičemž využiji ty nejlepší online nástroje pro rozvoj tvého podnikání a naučím tě s nimi jednoduše pracovat. Tvé know-how a zkušenosti se promění ve výdělečné produkty, které budou oslovovat a inspirovat tvé publikum.

Nenech své znalosti jen tak ležet - s mou pomocí se tvůj blog stane magnetem pro zákazníky i prodeje!

S mými službami získáš odbornou podporu a vedení od zkušené online podnikatelky a blogerky. Budeme společně řešit překážky a směřovat k dosažení tvých cílů. Díky efektivním procesům a plánování ti ušetřím čas a umožním se zaměřit na to, co tě skutečně baví.

Nech svůj blog být tím nejsilnějším nástrojem pro tvé podnikání a pojďme společně tvořit a inovovat!

Jak pracuji?

Stanovíme si cíl a plán

Během první konzultace spolu probereme tvůj cíl, kterého chceš dosáhnout, co bude naší prioritou a také plán, jak toho dosáhneme a kdy. Stanovíme si, jaké kroky budou na tobě a se kterými ti pomohu. Můžeš jít cestou vedení, kdy se vše učíš sama dle návodů na míru nebo pak cestou delegování, kdy to hlavní a tachnické udělám já.

Dodáš materiály

Do sdílené složky v Google Docs přidáš všechny potřebné materiály, odkazy, články a fotky, které budou potřeba. Ke všemu dostaneš kontrolní seznam, takže na nic nezapomeneš a práce půjde hladce.

Pustím se do práce

V případě cesty vedení budeme pravidelně ve spojení přes Messenger, abych ti v případě potřeby byla k dispozici. Vždy dostaneš na týden úkol, spolu s návodem, jak na to a když si nebudeš vědět rady, tak ti pomohu. V případě delegování se pustím do práce a v termínu ti pošlu hotovou práci.

Výhody spolupráce se mnou...

Chceš-li dosáhnout úspěchu v online světě, je zapotřebí efektivně pracovat s obsahem a vytvářet jej tak, aby ti vydržel na několik měsíců. Jsem zde, abych tě naučila, jak toho dosáhnout.

Co říkají klientky

Děkuji za rychlý vhled na moje stránky a praktické tipy, co změnit. Nezaujatý a odborný názor má cenu zlata. Často se nám totiž stává, že ztrácíme nadhled a ve skutečnosti nevidíme věci tak, jak je vnímá čtenář či potencionální zákazník. Moc děkuji a mohu určitě Viktorii doporučit všemi deseti!

Dana Chara Kratochvílová ČARODĚJKA a DESIGNÉRKA ŽIVOTA