LIMITOVANÁ NABÍDKA!

Objednej si akademii blogování za bezkonkurenčně nejnižší cenu! 

Získej celý kurz jen za 950 Kč!

+ BONUSY V HODNOTĚ 1940,- 

Tohle musíš mít!

Chceš víc svobody a volnosti ve svém byznyse? Začni psát blog a automatizuj získávání nových kontaktů a také financí ve svém byznyse.

Akademie blogování

Vaše cesta k nezávislosti a prosperitě v online podnikání

Rozjeďte svůj blog s Akademií blogování! Tento online kurz je váš klíč k ovládnutí blogerských dovedností, získání nových kontaktů a přilákání platících klientů. Stáváte se mistrem v SEO, rozumíte jeho vlivu na nárůst vašich čtenářů. Učím vás monetizovat váš blog, psát poutavé články a titulky, které zaujmou. 

Navíc vám ukážu, jak chytře recyklovat váš obsah. Pokud chcete svůj blog posunout na novou úroveň, tento kurz je přesně pro vás.

Akademie blogování nabízí všem nadšeným blogerkám a online podnikatelkám komplexní know-how pro psaní poutavých článků a monetizaci blogu. Skrze 12 lekcí si osvojíte dovednosti úspěšného blogování, efektivní práci s obsahem a využití potenciálu vašeho blogu.

Naučím vás vybírat témata, která budou bavit jak vás, tak vaše čtenáře. Společně vytvoříme strukturovaný blog, excelentní texty a kvalitní obsah pro první rok vašeho blogpodnikání. Poskytnu vám hotové grafické šablony pro sociální sítě a techniky pro efektivní e-mailovou komunikaci a úspěšné kampaně.

S akademií blogování se dostanete na vrchol. Starý článek na blogu může stále generovat zisk, pokud víte, jak na to. A já vám to ukážu!

Akademie blogování stojí 3500 Kč, ale nyní ji můžete mít za jedinečnou cenu! Po zaplacení získáte okamžitý přístup do členské sekce, plné užitečných lekcí, bonusů a online knihovny.

akademie blogování

JEN NYNÍ ZA 950 KČ

Objednej si akademii blogování za bezkonkurenčně nejnižší cenu! 

Získej celý kurz jen za 950 Kč!

+ BONUSY V HODNOTĚ 1940,- 

Tvé bonusy: 

Získej přístup k bonusotéce s více jak 20 exkluzivními videonávody od specialistů jako jsou Hanka Šormová, Polina Ševčíková, Helena Procházková, Ingrid Dach, Markéta David Tisa a další…

Nenechte si ujít příležitost stát se úspěšnou blogerkou s Akademií blogování!