Byznys parťačka: Správa vašeho obsahu

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | E-MAILING

“Hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s automatizací obsahu, plánováním strategií, nebo tvorbou nových digitálních produktů? Jsem tu pro vás jako vaše byznys parťačka – připravena vše pečlivě zařídit a transformovat vaše nápady v úspěšné projekty.”

Cena 6 750 Kč

Byznys Parťačka je vaším společníkem v digitálním světě, který vám pomůže ušetřit čas a energii díky plánování a automatizaci obsahu.

S mojí pomocí můžete recyklovat stávající obsah a zasáhnout širší publikum, stejně jako tvořit nový, autentický a originální obsah. Podporuji vás při tvorbě digitálních produktů, jako jsou e-knihy a online kurzy, a pomáhám vám naplno využít potenciál online nástrojů pro rozšíření vašeho podnikání (nezahrnuje měsíční poplatky za nástroje).
Připravím obsah pro vaše marketingové kampaně, strategicky navrhnu publikační plán pro sociální sítě a další platformy a zajistím tvorbu a automatizaci obsahu dle vašeho plánu, abyste měli kvalitní a pravidelný obsah bez dalších starostí.

Byznys Parťačka – Vaše pomocnice pro digitální svět:

– Plánování a automatizace obsahu: Ušetřím vám čas a energii při plánování a zefektivnění vaší online prezentace.

– Recyklace obsahu: Pomůžu vám využít váš stávající obsah na maximum a dosáhnout s ním širšího publikum.

– Tvorba nového autentického obsahu: Spojuji kreativitu s autenticitou, abych pro vás vytvořila originální a zapamatovatelný obsah.

– Pomoc při tvorbě digitálních produktů: Od e-knih po online kurzy – podpořím vás při tvorbě produktů, které rozšíří vaše podnikání do digitálního světa.

– Využití nejlepších online nástrojů: Naplno využiji potenciál digitálních nástrojů pro propagaci vaší značky (upozorňuji, že měsíční poplatky za nástroje nejsou zahrnuty v ceně služeb).

– Příprava obsahu do kampaní: Připravím pro vás obsah, který zaujme a přitáhne pozornost cílové skupiny ve vašich marketingových kampaních.

– Návrh publikačního plánu: Strategicky naplánuji vaši komunikaci na sociálních sítích i dalších platformách.

– Tvorba obsahu dle publikačního plánu a jeho automatizace: Postarám se o kvalitní a pravidelný obsah, který bude automaticky publikován podle vašeho plánu.

Cena za měsíční spolupráci 1:1: 6750 Kč. (minimální závazek na 3 měsíce)