Buď vidět!

Propagace ZÁŘI JAKO HVĚZDA

Chceš se stát hvězdou svojí značky? Chceš inspirovat mnoho dalších žen a oslovit nové ideální klienty? Pak mám pro tebe skvělou zprávu!

Můj tajemný recept na úspěch spočívá v jedinečném a poutavém příběhu. Ano, přesně tak! Tvůj příběh může být klíčem k úspěchu tvého podnikání. A já ti ráda pomohu ho vyprávět.

Sociální sítě jsou dnes plné prodejních nabídek, které nás unavují. Proto je důležité vyniknout a nabídnout něco VÝJIMEČNÉHO. A právě to ti mohu nabídnout.

Jako kreativní člověk beru své kampaně jako hru. A teď chci, abys hrála i ty! Chci, aby tvé kampaně nejen prodaly, ale aby vynikly a staly se hvězdami.

A co říkáš na to, abychom společně vytvořily speciální kreativní kampaň pro tvé podnikání? Bude to náš společný projekt plný kreativity a zábavy.

Tak neváhej a staň se hvězdou svojí značky se mnou! Těším se na spolupráci s tebou.

Co ti propagace Záři jako hvězda nabízí?

Propagace na vlastní pěst

Ahoj, mám pro tebe příběh o Janě, která se rozhodla stát online podnikatelkou. Její cesta za úspěchem není jednoduchá, ale snaží se dělat všechno sama. Buduje svou komunitu, píše obsah na sociální sítě a snaží se věnovat svým klientům co nejvíc pozornosti. Jenže to jí bere spoustu času a energie. Každý večer uléhá do postele unavená a s pocitem, že to nestačí.

Jana touží být více vidět a zvýšit své dosahy, ale neví jak na to. Její obsah není tak zábavný, aby upoutal pozornost a její komunita není dostatečně velká na to, aby mohla prodat své služby a produkty. Takže si musí platit reklamu, aby získala nové klienty.

Propagace s balíčkem Záři jako hvězda

Ahoj, já jsem Alena a jsem online podnikatelka. Píšu pravidelně na svůj blog a sociální sítě, ale vím, že to nestačí. Potřebuju něco nového, něco, co mě odliší od ostatních a pomůže mi získat nové fanoušky.

A právě jsem našla projekt Ženy v online světě! V jejich masterclass skupině se můžu zdarma učit o online podnikání, psaní poutavého obsahu a nových zábavných marketingových technikách. A když si k tomu koupím balíček propagace Záři jako hvězda, tak se mi otevřou dveře do nového světa. Díky této nabídce můžu být víc vidět a zazářit jako hvězda! Teď už klidně spím, protože vím, že mám někoho, kdo mi pomáhá šířit mou komunitu a dosáhnout mého vysněného příjmu. Tak co ty? Také chceš zazářit jako hvězda? Připoj se k nám!

Reference

Co ti propagace Záři jako hvězda nabízí?

Propagace tvého obsahu

V rámci propagace Záři jako hvězda získáš sdílení tvého inspirujícího příběhu v e-magazínu, publikaci článku se zpětnými odkazy na blogu a sdílení tohoto obsahu na mých sítích

Sdílení tvé nabídky

V rámci propagace budu sdílet na svém soukromém profilu ve story tvou nabídku v rozsahu dle zakoupeného balíčku, budu ji sdílet také ve svých e-mailech, které posílám na svou databázi a získáš prostor také v masterclass mimo středeční vlákno, které je zdarma.

Speciální možnost být vidět

V rámci speciální propagace můžeš sískat členství ve VIP katalogu Ženy v online světě, udělat se mnou rozhovor nebo natočit podcast. Získáš také možnost mé podpory během tvé kampaně formou propagace ve všech mých kanálech a na všech mých platformách nebo kreativní balíček editovatelných šablon pro sociální sítě, které tě odliší od tvé konkurence.

Jak na to?

Krok číslo 1

Vyber si svůj balíček propagace Záři jako hvězda. Vybrat si můžeš buď BRONZ, který je zdarma nebo SILVER, či GOLD.

Krok číslo 2

Na e-mail ti přijdou podklady pro platbu a také informace, co je potřeba dodat a do kdy, abychom mohli začít spolupracovat.

Krok číslo 3

Potřebné materiály pro zajištění tvé propagace dodej v termínu a v požadované kvalitě i rozsahu, abych ti to nemusela vracet. Je třeba dodávat vše dle rozvrhu, abych měla čas vše zpracovat a ty poté ještě schválit, než to jde ven. Jakékoliv zdržení ruší předem stanovený publikační plán. 

Krok číslo 4

Jakmile je všechno pro tvou propagaci hotovo, pošlu ti výsledek ke schválení a následně sdílím na sociálních sítích dle publikačního plánu.

Proč propagaci se mnou?

Chci pro tebe to nejlepší promo a dostat tě mezi co nejvíc lidí. Proto se snažím, aby komunita okolo online projektu Ženy v online světě rostla pomalu, ale kvalitně. Chci totiž opravdu zaujmout ženy, které obsah zajímá a mým klientům to přináší kýžené ovoce – jejich pozornost, nové lajky nebo objednávky.

Takže pamatuj si – král obsah potřebuje svou královnu grafiku! A já ti ráda pomůžu s tím, aby tvůj obsah byl nejen skvělý, ale i vizuálně dokonalý!

Reference

Jejich ohlasy♥

BRONZ

Testovací propagace

Buď víc vidět!
free
 • 1 PŘÍBĚH V E-MAGAZÍNU ONLINE
 • 1 ČLÁNEK NA BLOGU SE ZPĚTNÝMI ODKAZY
 • 1 VIDEOPŘEDNÁŠKA NEBO WEBINÁ PŘO MOU KOMUNITU

SILVER

Jdu na jistotu!

Propagace
1750
 • MOŽNOST OPĚTOVNÉHO VYUŽITÍ FREE BALÍČKU (MAX. 2X ZA ROK)
 • 1X PROPAGACE TEBE A TVÝCH SLUŽEB NEBO PROJEKTU V MÉM NEWSLETTERU
 • 2x HODNOTNÝ ČLÁNEK PUBLIKOAVNÝ NA BLOGU I SE ZPĚTNÝMI ODKAZY
 • AŽ 7X PROPAGACE V MÉM STORY (VÝBĚR TERMÍNU DLE DOMLUVY)
 • BONUS: BALÍČEK 200+ CANVA ŠABLON PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ (PŘÍSPĚVKY I STORY)

GOLD

Chci bonusy navíc

Propagace
2750
 • MOŽNOST OPĚTOVNÉHO VYUŽITÍ FREE BALÍČKU (MAX. 2X ZA ROK)
 • 1X PROPAGACE TEBE A TVÝCH SLUŽEB NEBO PROJEKTU V MÉM NEWSLETTERU
 • 1x ROZHOVOR ČI PODCAST (MOŽNO OBOJÍ) - podcasty od léta 2023
 • 2x MĚSÍČNĚ PROMO VE STORY PO DOBU 3 MĚSÍCŮ
 • ZÁPIS DO E-SHOPU ŽENY V ONLINE SVĚTĚ
 • 1X VZDĚLÁVACÍ TÝDEN VE SKUPINĚ
 • MOŽNOST SAMOSTATNÉHO PROMO PŘÍSPĚVKU VE SKUPINĚ BĚHEM PROPAGAČNÍ STŘEDY
 • BONUS: VSTUP DO KLUBU SE SLEVOU 35%

Nejčastější dotazy

Oproti propagaci zdarma, která zahrnuje jen publikaci tvého příběhu, následně jeho recyklaci na blogu a jednu online přednášku nebo webinář do komunity, získáš placenou propagací možnost publikovat na blogu také hodnotný obsahu, který vytvoříš, dále pak možnost propagace tebe či tvých služeb nebo produktů v mém story na FB i IG a propagaci v rámci mého pravidelného newsletteru do celé mé bohaté databáze.  

Rozhovory jsou v psané formě, aby mohly být sdíleny na blogu a následně propagovány v celé komunitě. Otázky ti pošlu předem na e-mail a máš týden na jejich vypracování. Poté budou zařazeny do publikačního plánu blogu a jakmile vyjde tvůj rozhovor na blogu bude sdílen a budeš o tom informována, abys ho mohla sdílet také ve své vlastní komunitě a na svém profilu. 

Novinkou v rámci propagace je možnost zveřejnit tvůj digitální produkt nebo službu, která nějakým způsobem může pomoci ženám v jejich růstu, seberozvoji nebo jinak v online podnikání, přímo na našem e-shopu. Výhodou této propagace je, že návštěvníci našeho e-shopu mohou narazit na tvůj produkt či službu a prokliknout se přímo na tvůj web, kde ji zakoupí. 

Ahoj, já jsem Viky!

zakladatelka projektu ženy v online světě

Buď víc vidět!

Ahoj, já jsem Viktorie Tiw a chci ti nabídnout něco, co ti může změnit život. Pokud se chystáš podnikat v online světě, víš, že to není žádná legrace. Musíš se vymanit ze své komfortní zóny a ukázat se světu. Ale neboj se, já ti pomůžu! Jsem zakladatelkou projektu Ženy v online světě a bloguji už 16 let. Za tu dobu jsem se naučila spoustu triků a tipů, jak být úspěšná v online podnikání. A teď chci tyto znalosti předat dál tobě.

Mám pro tebe jednu skvělou věc – Záři jako hvězda. Tento produkt ti pomůže s propagací tvého podnikání během prodejních kampaní i mimo ně. A když si ho pořídíš v placené verzi, získáš bohatou podporu během tvých kampaní.

Stačí si vybrat svůj balíček a napsat mi na e-mail. Všechny detaily spolu probereme.