Svobodné a ziskové podnikání díky blogování a automatizacím? Rozhodně ano!

Odhal tajemství efektivního blogování a automatizací, které ti pomůže vytvořit obsah, který přitáhne čtenáře a promění tvůj blog v generátor příjmu. Nejlepší na tom je, že to zvládneš i bez technických dovedností.

Online klub ZÁŘI JAKO HVĚZDA

Tento klub je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vlastní blog a chtějí využívat svůj obsah efektivně, automatizovat procesy a vytvářet prodejní funnely. To vše a mnoho dalšího můžete očekávat ve formě samostudia, které si můžete přizpůsobit svému tempu a potřebám.

Online klub vhodný pro blogerky a  podnikatelky, které potřebují stručné a jasné informace s návody jak na blogování, automatizace a prodejní funnely krok za krokem bez omáčky!

Záři jako hvězda” – Online klub pro blogerky a podnikatelky

Hledáte cestu, jak proměnit svůj blog v generátor příjmu? Klub “Záři jako hvězda” vám ukáže, jak na to. Bez ohledu na technickou zdatnost, pocit ztracenosti nebo nedostatek času – specializované moduly vám pomohou zvládnout svět blogování, automatizovat a ušetřit tak svůj čas i peníze, a jak tvořit prodejní funnely, které vám přinesou pasivní příjem.

V tomto online klubu získáte přehledné a detailní návody na blogování a SEO, naučíte se, jak efektivně využít obsah, který máte, a navíc budete mít přístup k exkluzivnímu obsahu, jako jsou rozhovory a přednášky na různá témata.

Co v klubu najdete?

  1. Detailní návody na blogování a SEO: Učím vás, jak svůj blog monetizovat a jak na optimalizaci pro vyhledávače.
  2. Automatizace: Chcete být úspěšná i bez asistentky? Ukážu vám, jak automatizovat většinu svých činností a plánovat je dlouhodobě.
  3. Marketing a prodej: Jak dělat marketing hravě a chytře? Nebojte se kampaní, mohou být zábavné. Ukážu vám, jak využívat obsah, který máte.
  4. Recyklace obsahu: Naučíte se využívat chytře co máte nebo co už někdo vytvořil. V této lekci vám ukážu, jak pracovat s obsahem a jak ho donekonečna využívat.
  5. Vzory a šablony: Ani s tvorbou grafiky si už nemusíte lámat hlavu. Nabízím vám spoustu mnou vytvořených šablon jak pro sociální sítě, tak i pro loga, bannery apod. Navíc získáte také přístup k vzorům prodejních stránek, landing page, různých e-mailových sekvencí a dalším vzorům, které vám usnadní vaši práci.
  6. Online knihovna: Zde najdete řadu e-booků, checklistů, manuálů a příruček, které vám mohou pomoci a rozšířit vědomosti v různých oblastech.
  7. Exkluzivní obsah: Rozhovory a přednášky hostů na různá témata.

Nikdo neřekl, že cesta k úspěchu je jednoduchá. Ale s klubem „Záři jako hvězda“ bude rozhodně snazší.

Protože chápu, že každá z nás má jiné potřeby a otázky, přidávám do nabídky klubu tyto bonusy

BONUS 1: E-mailová podpora

– Nonstop byznys parťačka: Máte dotaz, potřebujete radu nebo se jen chcete podělit o svůj úspěch? Jsem tu pro vás. Jako členka klubu máte k dispozici nonstop e-mailovou podporu.

– Rychlé a přehledné řešení: Na váš e-mail odpovídám co nejrychleji, abyste nemusela čekat na odpověď a mohla se vrátit k tomu, co vás baví a naplňuje. Nejčastěji však ve středu, ale když jsem v e-mailové schránce a vidím urgentní zprávu, odpovím vám i mimo tyto dny. 

BONUS 2: Návrh strategie na míru v hodnotě 2500 Kč

– Získáte náskok: Staňte se členkou klubu „Záři jako hvězda“ a získáte jedinečnou příležitost – návrh strategie na míru pro vaše online podnikání v hodnotě 2500 Kč.

– Ušetříte a získáte více: S členstvím v klubu získáte podporu a návody i nástroje jako nabízím ženám v individuální spolupráci. Má podpora, strategie na míru i návody na míru jsou tvořeny přímo pro potřeby vás online podnikatelek a proto máte zaručený úspěch, návody jsou jasné a srozumitelné a navíc za tu nejlepší

Tak co říkáte, ženy? Je čas začít psát svůj vlastní příběh úspěchu. Přidejte se k nám v klubu „Záři jako hvězda“ ještě dnes a učiňte první krok na cestě k úspěchu.

Co říkají ženy, které se už staly členky online klubu Záři jako hvězda?

Za tu krátkou dobu, co podnikám, jsem se v rámci vzdělávání přihlásila na kdejaký kurz nebo webinář a přečetla mnoho různých článků. No moudrá jsem z toho nebyla a měla jsem jen mindrák že to dělám celé blbě a kolik toho nezvládám. Navíc jsem kvůli tomu sledovala více profilů naráz a to byl velký požírač času. Pak jsem narazila na Viky a její klub Záři jako hvězda. Líbí se mi na ní to, že mám všechno pěkně pokupě a už nemusím vše složitě dohledávat a sledovat kvůli tomu několik lidí, byť jsou jejich rady velmi cenné. Čas je nedostatkové zboží a když musím studovat hodiny jak vůbec na své podnikání, nezbývá mi pak na vše důležité. Chtěla jsem své podnikání povýšit na vyšší level, abych si mohla svůj web spravovat sama a nemusela kvůli každému článku nebo příspěvku na FB hledat pomoc. Vyhovuje mi, že si tam snadno dohledám vše, co potřebuji. Je tam toho tolik. A vše je na jednom místě. Grafické šablony, jak si snadno vytvořit web nebo to, jak s online podnikáním vůbec začít. Já tedy osobně nejvíce využiju grafiku, zcela jsem propadla Canvě. Díky Vikyiným návrhům si tvořím své vlastní, na míru, podle svých preferencí a brandových barev. Ale kromě příspěvků na sítě najdete třeba vzory e-booku, úvodní fotky na facebook a mnoho dalších. Jsou jich tam mraky. Já jsem ráda, že jsem a Viky a na její poradnu narazila, osobně tedy jsem i členem projektu Ženy v online světe, využila jsem i její propagaci skrze e-magazín ONLINE v rámci služby "Září jako hvězda" a i tu všem doporučuji.
Markéta Zaoralová
Copywriterka, betačtenářka
V podnikatelských kurzech mě od blogování odrazovali, že je to dlouhodobá cesta a moc práce...jenže já vdycky věděla, že chci psát. A prostě mě blog lákal...a jak to dopadlo? Byla to ta nejlepší investice, co jsem za poslední dobu udělala (a že jsem jich za podnikatelské kurzy udělala dost!) Akademie není "jen" o blogování, je to vlastně úplně ucelený podnikatelský kurz! A fakt skvělý! Je tam tolik obsahu, že budu míst z čeho čerpat ještě dlouho po jeho skončení. Je tam spousta inspirace a taky podpory – protože Viky nám pomáhá být vidět a sdílí naše výtvory i do své komunity, což je pro mě fakt hodně cenné. A hlavně! Je tam Viki! Viki je fakt skvělá, dává nám neuvěřitelnou podporu, reguje na všechny zvídavé dotazy, poradí snad s každým zádrhelem.(a že jsem jich měla hodně, hlavně těch technických...) A vždycky je u toho milá . Od té doby, co jsem v Akademii se mi žije mnohem lehčeji – naprosto zmizel nějaký tlak a stres tipu: "Co mám pro Boha zase dávat na sítě?!" Naopak se musím brzdit, abych tam toho nedávala moc. Prostě si napíšu jeden článek – což miluju a pak ho využiju na tisíc způsobů. Úplně s radostí a v pohodě dělám co mě baví a to sdílím. Hraju si. Díky Viki

Cena klubu

Přístup k 9 modulům ihned

Vzory a šablony pro tvé online podnikání (prodejky, obsah na sítě, e-mailové sekvence..)

Canva šablony pro vaše využití (sociální sítě, stories, bannery, e-booky, checklist…)

Každý měsíc nový trénink s experty z online světa

Osobní e-mailová podpora

Strategický plán na míru tvému podnikání

CENA ČLENSTVÍ 990 Kč/ MĚSÍČNĚ

Stále ještě váháte? Tady je pár nejčastějších otázek, na které najdete ihned odpoveď

Nemám dostatek času na to, abych se připojila do dalšího klubu a platila za něj členství.

Vím, že žijete v neustálém shonu. Ale kolik času věnujete brouzdání po sociálních sítích bez konkrétního cíle? Deset minut tady, půl hodiny tam... To všechno se sčítá. Představte si tento čas využít efektivněji. Namísto skrolování Instagramem, se můžete přidat do tohoto klubu, kde najdete moje kompletní know-how za 17 let blogování a získat cenné rady, které vám pomůžou vyrůst.

Naučíte se nejen využít efektivně sílu blogování ve vašem byznyse (tvorba poutavého obsahu, recyklace obsahu, SEO, storytelling), ale také automatizovat celý obsah jak na blog, tak na sítě i e-mailing a to snadno i bez technických znalostí a pak tvořit prodejní funnely, které vám pomohou vybudovat stabilnější příjem ve vašem byznyse.

Co když nebudu spokojená?

To je jednoduché. Pokud nebudete s klubem spokojená, můžete kdykoliv své členství ukončit. Nemáte co ztratit, ale tolik toho můžete získat!

Je to pro mě příliš drahé.

Vím, že se to může zdát jako velká investice. Ale mějte na paměti, že to není jen o ceně, ale o hodnotě, kterou dostanete. Za tu nejnižší cenu mích služeb budete mít přístup k exkluzivnímu obsahu, odborným radám a zdrojům, které vám pomůžou růst.

Tak co říkáte, dámy? Necháte se odradit těmi malými démoníky pochyb, nebo uděláte krok směrem ke svému úspěchu? Klikněte na tlačítko níže a připojte se ještě dnes!