Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Podpora v podnikání s PROPAGACÍ ZDARMA!

Záři jako hvězda!

Hledáš způsob, jak se zviditelnit online, ale nemáš dostatečně velkou komunitu? Nechceš utrácet za reklamu, ale přesto by sis ráda zlepšila viditelnost? Mám pro tebe skvělou zprávu! Projekt Ženy v online světě ti nabízí promo zdarma! 

Můžeš se stát součástí našeho blogu a sdílet s naším publikem jeden hodnotný článek, který představí tvé podnikání. A to není vše! Můžeš také vytvořit vlastní online přednášku, webinář nebo si užít vzdělávací víkend v naší uzavřené facebookové skupině nebo na našem YouTube kanálu. A pokud máš zajímavý příběh podnikatelské cesty, můžeš ho sdílet v e-magazínu ONLINE, který vychází jako čtvrtletník a představuje 7 inspirujících žen a jejich příběhy. 

Aktuální číslo e-magazínu ONLINE tady.

Pokud by sis chtěla užít další článek, příběh nebo jinou formu propagace tvé značky a projektu, nabízím ti placenou propagaci. 

Pomohu vám být vidět!

Tak neváhej a připoj se k nám! Společně se můžeme posunout dál a pomoci ti dosáhnout tvých cílů.

Všechny tyto materiály jsou sdíleny do velké komunity žen v naší e-mailové databázi a na sociálních sítích.

A to všechno je pro tebe zcela zdarma!

Sdílej svůj příběh !

JAK SE STÁT SOUČÁSTÍ ?

Chceš se podělit o svůj příběh s dalšími stovkami žen, které hledají inspiraci a motivaci? Chceš být vidět jako skutečná osoba, nejen jako reklama na sociálních sítích? Pak mám pro tebe skvělou příležitost! Připoj se k projektu Ženy v online světě a získej promo zdarma v e-magazínu plném luxusní grafiky a bez otravných reklam.

Tento jedinečný magazín podporuje ženy v jejich podnikání a jeho čtenářky ho milují! Tak neváhej a dej nám vědět o své cestě k úspěchu. Společně můžeme inspirovat a pomoci dalším ženám na začátku jejich podnikatelského putování.

Těšíme se na tebe!

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ E-MAGAZÍNU ONLINE

Nečekej žádný další časopis plný reklamních bannerů, propagace a marketingových kampaní.

Zde najdeš opravdu jen příběhy skutečných žen, které si zaslouží být slyšet. Přečteš si díla začínajících autorů, kteří si zaslouží náš obdiv a podporu.

Heslem autorky tohoto e-magazínu Viktorie Tiw je podporovat se navzájem, protože tak můžeme růst rychleji a dlouhodobě. I proto pro vás tvoří tento e-magazín, který stojí hodiny práce a další hodiny propagace, ale dělá to proto, aby vám ukázala, že když se budeme navzájem podporovat a pomáhat si. Bude naše práce vypadat jinak, budeme se cítit lépe a hlavně naše dosahy a výsledky budou mnohem větší a efektivnější! Co myslíte?

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE najdete v tomto odkaze

Co říkají ženy, na propagaci?

Pomáhám ženám růst ♥

Otázky?

Nejčastější dotazy!

Jak využít propagace zdarma v rámci online projektu Ženy v online světě?

Propagace zdarma zahrnuje 1 příběh v e-magazínu dle výběru, jeden článek na blogu formou recyklace tvého příběhu z e-magazínu + možnost udělat si vzdělávací víkend nebo webonář v uzavřené FB skupině Ženy v online světě.

Co když chci další propagaci?

Možnost větší propagace (hodnotné články se zpětnými odkazy na blogu, unikátní grafika pro tvou kampaň, pomoc při kampani, sdílení tvých příspěvků v mém story, informace o tvé kampani v mých newsletterech apod.) tu j. Stačí si vybrat některý z balíčků ZÁŘI JAKO HVĚZDA.

Jak se přidat k bezplatné masterclass Ženy v online světě a co tam najdu?

Masterclass Ženy v online světě je soukromá skupina na Fb, kde sdílíme své zkušenosti z podnikání, najdete tam také vzdělání v oblasti blogování, copywritingu, marketingu i grafiky. Vše pro vaši cestu online byznysem. Můžete využít středeční promo a také vlákna na otázky a ptát se na to, s čím potřebujete poradit.

Najdete tam také spoustu vzdělávacího materiálu zdarma.

Pojď do toho!

Společně se můžeme posunout dál a pomoci ti dosáhnout tvých cílů.