Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

ZASOUTĚŽ SI O DVĚ MÍSTA ZDARMA!

Akademie BYZNYS HROU ti pomůže vydělávat více, díky fungujícímu blogu, kvalitnímu obsahu a chytré recyklaci a monetizaci tohoto obsahu. Pomohu vybudovat každé ženě, která chce, nebo už podniká v online světě, dlouhodobě udržitelné podnikání, které ji dopřeje OPRAVDU více času na rodinu, sebe nebo své klienty.

Více o akademii najdeš na stránce zde.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY PROJEKTU

SOUTĚŽ O DVĚ MÍSTA ZDARMA

Rozhodla jsem se udělat soutěž a umožnit dvěma ženám získat místo v akademii ZDARMA, protože věřím, že akademie dá každé ženě to nejvíc, co jen může.

Ať už to je spousta know-how za mých 16 let blogerské kariéry nebo vzory, šablony a návody pro úspěšný a prodejní blog, který funguje i když spíme. Naučím vás vytvořit si z blogu profesionální vizitku, díky které vás vaše cílovka najde, anižbyste si museli dělat velkou reklamu a na sociální sítě budete mít vždy dost HODNOTNÉHO A KVALITNÍHO obsahu, díky chytré recyklaci.

Je jen na vás jak využijete potenciál blogu. Já v něm vidím svou budoucnost, protože díky blogu mám práci, které věnuji průměrně jen 8 hodin denně a FUNGUJE TO!

Mám čas na domácnost, na sebe, na syna i na čtení.

Chceš to i ty? Zasoutěž si o místo v akademii BYZNYS HROU! Mám tu pro vás DVA VOLŇÁSKY DO TOHOTO LUXUSNÍHO PŮLROČNÍHO PROGRAMU!

Co vše získáš zjistíš zde

Jak vyhrát?

 1. Buďte fanouškem mé stránky: https://www.facebook.com/blogerkaViktorieTiw
 2. Na stránce najděte soutěžní příspěvek “Soutěž o místo v akademii BYZNYS HROU” a do komentáře napište, proč je podle tebe důležité v dnešní době blogovat?
 3. Zároveň do komentáře označte někoho, kdo by mohl mít také zájem o akademii BYZNYS HROU (označte pomocí @) nebo komu byste výhru věnovali.
 4. Zaregistrujte se do soutěže pomocí formuláře níže

Zaregistruj se do soutěže

Stačí e-mail a jsi v soutěži o dva úžasná místa ZDARMA v mé akademii BYZNYS HROU a tady ta hromádka je jen zlomek toho, co získáš!

Podmínky soutěže „Soutěž o místo v akademii BYZNYS HROU“ (dále jen „pravidla soutěže“)

 1. Účel a organizace soutěže

Účelem těchto pravidel soutěže je úplná úprava pravidel soutěže s názvem „Soutěž o místo v akademii BYZNYS HROU” (dále jen „soutěž“).

Organizátorem soutěže je Viktorie Tiw, alias Stanislava Otrubová IČ: 05673810 (dále jen „organizátor“).

 1. Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) od 13.10. 2022 do 28.10.2022 do 23:59 hod. (dále jen „doba konání soutěže“).

 1. Jak vyhrát

Pod soutěžní příspěvek na Facebookovém profilu Viktorie Tiw – blogerka s kreativní duší https://www.facebook.com/blogerkaViktorieTiw, kde je umístěno zadání soutěže, vkládejte odpovědi na soutěžní otázku ve formě komentáře. Z odpovědí, které splní podmínky soutěže vylosuji 1 výherce.

 1. Buďte fanouškem mé stránky: https://www.facebook.com/blogerkaViktorieTiw
 2. Na stránce najděte soutěžní příspěvek “Soutěž o místo v akademii BYZNYS HROU” a do komentáře napište, proč je podle tebe důležité v dnešní době blogovat?
 3. Zároveň do komentáře označte někoho, kdo by mohl mít také zájem o akademii BYZNYS HROU (označte pomocí @) nebo komu byste výhru věnovali.
 4. Zaregistrujte se do soutěže pomocí formuláře na této stránce

Soutěž končí v PÁTEK 28.10.2022 ve 23:59 hod.

Z odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří získájí každý 1 poukaz do akademie BYZNYS HROU v celkové hodnotě 7000 Kč.

 1. Výherci, výhry a předání výher

V rámci celé soutěže vyhrávájí 2 výherci. Soutěž bude ukončena 28.10.2022 ve 23:59 hod. Z komentářů, které splní všechny podmínky pro platnou účast v soutěži, vyberu 2 výherce. Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky (dále jen „soutěžící“ nebo „účastník soutěže“), která v době konání soutěže vstoupí na Facebookový profil Viktorie Tiw – blogerka s kreativní duší a zúčastní se soutěže. Výherci soutěže budou o svojí výhře informováni soukromou zprávou na Facebooku, a to nejpozději do 2 dnů po ukončení soutěže.

 1. Všeobecné podmínky

Na výhru v soutěži nemá soutěžící právní nárok. Výhry v soutěži ani účast v soutěži není možné vymáhat právní cestou. Veškeré nepřevzaté výhry propadají ve prospěch organizátora soutěže, který rozhodne o jejich dalším užití.

 1. Osobní údaje, souhlas soutěžícího

Účastí v soutěži a uvedením osobních údajů vyjadřuje účastník soutěže, aby jeho jméno bylo zveřejněno v případě výhry a v rámci akce na Facebooku a dále, aby organizátor soutěže zpracovával, dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, označované též jako GDPR (General Data Protection Regulation), jemu sdělené osobní údaje v uvedeném rozsahu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Poskytnuté údaje (jakožto e-mail) budou použity pro zasílání e-mailových zpráv, kde je možné se kdykoliv odhlásit z odběru. Účastí v soutěži každý účastník vyjadřuje svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat.

 1. Dodatek

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či facebookový profil vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např. duplicitní facebookový účet, falešný facebookový účet atd.). Případně, jehož chování či facebookový profil odporuje pravidlům sociální sítě Facebook.