Gratuluji, pokud jsi dobře vyplnila formulář, za chvilku dorazí potvrzovací e-mail. ♥ Nezapomeň si zkontrolovat schránku a e-mail potvrdit, aby ti tvůj dárek přišel.

Projdi také SPAM a HROMADNÁ POŠTA, může se tam potvora schovat.
Ještě nezavírej! Mám pro tebe skvělou nabídku!

LIMITOVANÁ NABÍDKA!

Objednej si akademii blogování za bezkonkurenčně nejnižší cenu! 

Získej celý kurz jen za 950 Kč!

+ BONUSY V HODNOTĚ 1940,- 

Tohle musíš mít!

Chceš víc svobody a volnosti ve svém byznyse? Začni psát blog a automatizuj získávání nových kontaktů a také financí ve svém byznyse.

Akademie blogování

Vaše cesta k nezávislosti a prosperitě v online podnikání

Rozjeďte svůj blog s Akademií blogování! Tento online kurz je váš klíč k ovládnutí blogerských dovedností, získání nových kontaktů a přilákání platících klientů. Stáváte se mistrem v SEO, rozumíte jeho vlivu na nárůst vašich čtenářů. Učím vás monetizovat váš blog, psát poutavé články a titulky, které zaujmou. 

Navíc vám ukážu, jak chytře recyklovat váš obsah. Pokud chcete svůj blog posunout na novou úroveň, tento kurz je přesně pro vás.

Akademie blogování nabízí všem nadšeným blogerkám a online podnikatelkám komplexní know-how pro psaní poutavých článků a monetizaci blogu. Skrze 12 lekcí si osvojíte dovednosti úspěšného blogování, efektivní práci s obsahem a využití potenciálu vašeho blogu.

Naučím vás vybírat témata, která budou bavit jak vás, tak vaše čtenáře. Společně vytvoříme strukturovaný blog, excelentní texty a kvalitní obsah pro první rok vašeho blogpodnikání. Poskytnu vám hotové grafické šablony pro sociální sítě a techniky pro efektivní e-mailovou komunikaci a úspěšné kampaně.

S akademií blogování se dostanete na vrchol. Starý článek na blogu může stále generovat zisk, pokud víte, jak na to. A já vám to ukážu!

Akademie blogování stojí 3500 Kč, ale nyní ji můžete mít za jedinečnou cenu! Po zaplacení získáte okamžitý přístup do členské sekce, plné užitečných lekcí, bonusů a online knihovny.

JEN NYNÍ ZA 950 KČ

Objednej si akademii blogování za bezkonkurenčně nejnižší cenu! 

Získej celý kurz jen za 950 Kč!

+ BONUSY V HODNOTĚ 1940,- 

Tvé bonusy: 

Získej přístup k bonusotéce s více jak 20 exkluzivními videonávody od specialistů jako jsou Hanka Šormová, Polina Ševčíková, Helena Procházková, Ingrid Dach, Markéta David Tisa a další…

Nenechte si ujít příležitost stát se úspěšnou blogerkou s Akademií blogování!