Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Exkluzivní nabídka pouze na této stránce!

Vytvoř si funkční blog už za 1 měsíc

„30ti denní výzva pro tvůj blog“ je takovou očistou pro váš blog i vaši osobnost. Načerpáme společně novou inspiraci. Projdeme si pár užitečných odkazů a předám vám několik svých tipů pro blogování.

Jak to bude probíhat?

Každý den vám přijde jeden nový e-mail, který bude obsahovat článek s novým krokem v blogerské výzvě. Některé kroky vám zaberou chviličku času, jiné vám mohou zabrat třeba celý den, někdy i dva.

Budu s vámi výzvu absolvovat také a ke všemu vám dám svůj vlastní pohled na jednotlivé kroky i vlastní rady a tipy. Můžeme si také navzájem pomoci ve skupince na FB, kterou jsem pro tuhle výzvu vytvořila.

Tak co? Půjdete do toho se mnou?

Cena blogerské výzvy „BLOGEREM NA ÚROVNI, aneb 30ti denní VÝZVA pro tvůj BLOG“ je pouhých 149,-

V balíčku k této výzvě jsem připravila pro všechny “výzvaře” unikátní blogovací balíček ZDARMA, který získají všichni, kteří vyplní formulář pod článkem nebo zde.

Co všechno získáš?

  • Blogovací plánovač: Unikátní pdf. soubor, který obsahuje jednotlivá témata výzvy přehledně vypsaná. Každé téma má svoji samostatnou stránku, kterou můžete využít pro vepsání poznámek k tématu, náčrtu osnovy nebo napsání svých myšlenek k danému kroku. Můžete si jednotlivé kroky rozepsat už dopředu, podle toho, co vás ke kterému kdy napadne a budete tak vždy připraveni ve výzvě pokračovat.
  • Tematický blogerský kalendář 2021: Připravila jsem pro vás měsíční kalendáře, ve kterých najdete mnoho místa pro naplánování příspěvků pro váš blog či další osobní věci. nechybí ani místo pro poznámky či inspirace na každý týden.
  • E-book “Jak na poutavý příspěvek”: Sepsala jsem pro vás 5 kroků k poutavému článku na vašem blogu. Díky jednoduchým krokům, které jsou v e-booku dopodrobna vysvětleny i s ukázkami, snadno napíšete klidně i svůj první příspěvek na blog, který budou čtenáři skutečně číst.
  • Checklist k e-booku: K e-booku ode mne získáte také přehledný checklist, ve kterém si můžete jednotlivé kroky k poutavému článku odškrtávat, abyste věděli, na co jste ještě zapomněli.
  • Plánovač pro sociální sítě: Co správnému blogerovi nesmí chybět? Sdílení svých příspěvků na sociálních sítích. Získáte ode mne přehledný plánovač pro vaše sociální sítě, s dostatkem místa pro poznámky a také přehledným seznamem blogerských skupin, kam své příspěvky můžete sdílet.
  • Seznam užitečných odkazů a pluginů: Sepsala jsem pro vás také přehledný seznam užitečných odkazů, kde brát inspiraci nebo hledat radu či seznam nezbytných pluginů pro správného blogera na úrovni.
  • Přístup do uzavřené skupiny „výzvařů“: Zakoupením výzvy získáte také přístup do uzavřené skupiny, kde společně budeme diskutovat k problematice daného dne, sdílet své úspěchy i neúspěchy a navzájem si pomáhat.

Výzva startuje 21.března 2023. Přihlas se ještě dnes a nezmeškej svou šanci, vylepšit svůj blog i celou blogovou kariéru.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.