Gratuluji, pokud jsi dobře vyplnila formulář, za chvilku dorazí potvrzovací e-mail. ♥ Nezapomeň si zkontrolovat schránku a e-mail potvrdit, aby ti dárek přišel.

Projdi také SPAM a HROMADNÁ POŠTA, může se tam potvora schovat.

Ještě nezavírej! Mám pro tebe skvělou nabídku!

Jak proměnit svůj blog v zdroj nekonečné inspirace a úspěchu?

Viktorie Tiw: Blogování, automatizace a prodejní funnely

Online klub Záři jako hvězda

Otevírám dveře unikátnímu online klubu ‚Záři jako hvězda‘, kde objevíte nejen tajemství vytváření úspěšného blogu, ale také jak ovládnout automatizaci a vytvoření prodejních funelů.
 
A to vše na jednom místě, s pravidelnou podporou a za neuvěřitelně výhodnou cenu!
 

Cítíš se někdy, jako by sis měla vzít na léto dovolenou a nechat svůj blog ladem? Máš pocit, že se točíš na kolotoči a nevíš, jak ho zastavit?

Vím, jak ti je. Byla jsem tam. Ale víš co? Našla jsem řešení.

Představuji ti online klub ‚Záři jako hvězda‘. Místo, kde tě provedu světem blogování, naučím tě, jak efektivně automatizovat tvé procesy a jak vytvořit prodejní funnely, které ti přinesou pasivní příjem. A všechno to podpořím pravidelnou e-mailovou podporou. A nejlepší na tom všem? Stojí to méně, než bys čekala. Tak co na to říkáš, jsi připravena zářit jako hvězda?

Roční členství v klubu

CHCI KOUPIT ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU
5500 roční členství
 • 9 okamžitě dostupných modulů
 • pravidelná podpora na e-mailu
 • vaše nonstop byznys parťačka online v klubu
Popular

Měsíční členství v klubu

ČLENSTVÍ V KLUBU NA SPLÁTKY
460 měsíční členství
 • 9 okamžitě dostupných modulů
 • pravidelná podpora na e-mailu
 • vaše nonstop byznys parťačka online v klubu

9 hlavních důvodů, proč jsi ještě neuspěla jako podnikatelka a blogerka

Abys uspěla nepotřebuješ drahé kurzy ani mentoring

Proto, abys uspěla jako online podnikatelka nepotřebuješ drahé kurzy, e-booky ani mentoringové programy. Stačí ti koupit si roční členství v klubu Záři jako hvězda a získáš přístup k ucelenému know-how, které ti pomůže v začátcích a připraví tě na další kroky v tvém podnikání. 

Budeš umět blogovat jako profesionálka, umětchytře využívat již vytvořený obsah, vytvářet automatizace, které ti usnadní tvé podnikání a také tvořit prodejní funnely, které ti přinesou do tvého života více volnosti a pravidelný cash flow.

17 let bloguji, 7 roků podnikám online. Vím přesně co potřebuješ a jak ti mohu usnadnit tvůj rychlý růst

+2500 publikovaných článků, +30 klientů, kterým jsem pomohla realizovat jejich online projekty a weby, 4 vlastní blogy, které jsem úspěšně vedla a monetizovala a 17 let praxe v online světě, kde se během té doby vystřídalo nespočet funkcí, nástrojů a trendů, které jsem testovala. 

Jsem kreativní blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Učím ženy, jak i ony mohou vydělávat blogováním a uspět v online světě a své know-how jsem uložila do klubu Záři jako hvězda.

"Záři jako hvězda" je více než jen klub - je to online platforma pro všechny ženy, toužící po nepřetržité podpoře a spolupráci s byznys parťačkou.

Chceš se naučit blogovat, automatizovat procesy a vytvářet úspěšné, luxusně vypadající prodejní funnely? Pak je tento klub stvořen přímo pro tebe!

Jakých výsledků můžete dosáhnout s klubem Záři jako hvězda?

1. Každý den se probouzíte plní nadšení a vaši čtenáři očekávají vaše nové příspěvky na blogu.

2. Už se nevěnujete nastavení prodejních funnelů, místo toho se radujete z hladkého fungování vašeho podnikání, které vám přináší nejen příjem, ale i radost a uspokojení.

3. Pasivní příjem naplňuje vaši peněženku, klienti se sami obrací na vás a vy se můžete v klidu věnovat své práci.

4. Online marketing vám již není cizí, máte přehled a neztrácíte se v informačním přetlaku.

5. Váš byznys se neustále rozvíjí a vy si můžete v klidu užívat svou práci, která vám přináší uspokojení.

6. Každý den je pro vás plný energie a nadšení, těšíte se na nové výzvy a vaše práce vás naplňuje.

7. Vaše schránka je plná pozitivních zpětných vazeb od spokojených klientů, což vás naplňuje vděčností a radostí.

8. Netrávíte čas hledáním inspirace, ale máte jasný přehled o tom, co funguje, což vám usnadňuje práci.

9. Vaše práce přináší skutečné výsledky, vidíte růst a vývoj lidí, kterým pomáháte, což vám přináší pocit hrdosti a uspokojení.

Co je v klubu nového?

 • Je víc zaměřený na blogování, automatizace, recyklaci obsahu a prodejní funnely.
 • Je navržen tak, aby vám šetřil čas i peníze.
 • Získáte nejen tipy na nástroje, aplikace a k tomu jasné videonávody.
 • Ale také získáte mou pravidelnou podporu přes e-mail.

Pro koho je klub určený?

 • ženy, které chtějí začít blogovat
 • ženy, které se chtějí naučit automatizovat některé procesy ve svém byznyse
 • ženy, které se chtějí naučit tvoři prodejní funnely, které jim přinesou pasivní příjem
 • ženy, které se mnou chtějí spolupracovat v rámci Byznys parťačky, ale zatím se na to necítí jak po finanční stránce, tak mne třeba ještě tolik neznají a netuší, zda jim mohu pomoci

Všechny nástroje, které potřebujete k dosažení svého vysněného podnikatelského úspěchu

Co můžete v klubu Záři jako hvězda očekávat?

Tento klub je pro ženy, které mají zájem o to naučit se blogovat na maximum, využívat svůj obsah chytře a také dělat chytré automatizace a prodejní funnely. Jsou to dovednosti, které učím ženy v individuální službě Byznys parťačka a tento klub je takovou forkmou parťačky „samostudia“.

Naučíte se tady vše, co bych vás naučila v 1:1 spolupráci, ale můžete jít vlastním tempem a přeskakovat podle toho, co zrovna potřebujete.

Klub je rozdělen na tématické lekce, ve kterých najdete důležité informace a návody. 

 • Slovník pojmůro podnikatelky: zde najdete nejdůležitější pojmy jednoduše vysvětleny, abyste měli přehled, o čem vlastně v klubu mluvíme.
 • Získej přehled v online: to je něco jako vaše klnihovna nástrojů, webovek, formulářů, katalogů zkratka to nejdůležitější z online světa, kco potřebujete znát pro rychlý růst bez prokrastinace hledáním na internetu.
 • Blogování: naučím vás jak blogovat, jak svůj blog monetizovat, jak na SEO a další blogerské vychytávky
 • Automatizace: chcete být úspěšná i bez asistentky? Automatizujte vetšinu svých činností a plánujte je dlouhodobě. Ukážu vám jak na to.
 • Marketing a prodej: Jak dělat marketing chytřea  hravě? nebojte se kampaní, mohou být zábavné. Ukážu vám jak využívat obsah co máte a především netrávit čas na sítích, ale s klienty a rodinou.
 • Recyklace obsahu: naučte se využívat chytře co máte nebo, co už někdo vytvořil. V této lekci vám ukážu jak pracovat s obsahem, jak ho donekonečna využívat a také vám poskytnu pár chytrých šablon pro e-mailové sekvence i prodejní kampaně.
 • Vzory a šablony: ani s grafikou si už nemusíte lámat hlavu. Nabízím vám spoustu mnou vytvořených šablon jak pro sítě, magnety, tak i loga, bannery apod. Stačí jen upravit a můžete publikovat.
 • Online knihovna: v online knihovně najdete řadu e-booků, checklistů, manuálů a příruček, které vám mohou pomoci a rozšířit vědomosti v různých oblastech. Jsou dostupné zdarma a napsaly je zkušené expertky a jejich obsah mne hodně posunul.
 • Exkluzivní obsah: rozhovory a přednášky hostů na různá témata, tak to je to, co si můžete ochutnat zde.

Roční členství v klubu

CHCI KOUPIT ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU
5500 roční členství
 • 9 okamžitě dostupných modulů
 • pravidelná podpora na e-mailu
 • vaše nonstop byznys parťačka online v klubu
Popular

Měsíční členství v klubu

ČLENSTVÍ V KLUBU NA SPLÁTKY
460 měsíční členství
 • 9 okamžitě dostupných modulů
 • pravidelná podpora na e-mailu
 • vaše nonstop byznys parťačka online v klubu

Co říkají členky klubu na obsah?

Za tu krátkou dobu, co podnikám, jsem se v rámci vzdělávání přihlásila na kdejaký kurz nebo webinář a přečetla mnoho různých článků. No moudrá jsem z toho nebyla a měla jsem jen mindrák že to dělám celé blbě a kolik toho nezvládám. Navíc jsem kvůli tomu sledovala více profilů naráz a to byl velký požírač času. Pak jsem narazila na Viky a její Kreativní poradnu. Líbí se mi na ní to, že mám všechno pěkně pokupě a už nemusím vše složitě dohledávat a sledovat kvůli tomu několik lidí, byť jsou jejich rady velmi cenné. Čas je nedostatkové zboží a když musím studovat hodiny jak vůbec na své podnikání, nezbývá mi pak na vše důležité. Chtěla jsem své podnikání povýšit na vyšší level, abych si mohla svůj web spravovat sama a nemusela kvůli každému článku nebo příspěvku na fb hledat pomoc. Vyhovuje mi, že si tam snadno dohledám vše, co potřebuji. Je tam toho tolik. A vše je na jednom místě. Grafické šablony, jak si snadno vytvořit web nebo to, jak s online podnikáním vůbec začít. Já tedy osobně nejvíce využiju grafiku, zcela jsem propadla Canvě. Díky Vikyiným návrhům si tvořím své vlastní, na míru, podle svých preferencí a brandových barev. Ale kromě příspěvků na sítě najdete třeba vzory e-booku, úvodní fotky na facebook a mnoho dalších. Jsou jich tam mraky. Já jsem ráda, že jsem a Viky a na její poradnu narazila, osobně tedy jsem i členem projektu Ženy v online světe, využila jsem i její propagaci skrze e-magazín ONLINE v rámci služby "Září jako hvězda" a i tu všem doporučuji.
Markéta Zaoralová
Copywriterka, betačtenářka

30 dní 100% záruka vrácení peněz, pokud nejsi s klubem spokojená

Záruka spokojenosti je jasná, i přesto ti nabízím možnost na 30 dnů otestovat program a v případě nespokojenosti ti vrátím peníze. Vyzkoušej klub naplno na 30 dnů s možností vrácení peněz (v případě roční platby). Vstup do online klubu Kreativní poradna a zjisti, zda ti tato forma výuky bude vyhovovat. Pokud přes to vše nebudeš spokojená a budeš mít pocit, že program není pro tebe, můžeš do 30 dnů odstoupit od naší spolupráce a já ti vrátím tvé peníze zpátky. Jsem si však jistá, že ti klub může dát hodně, proto jsem přesvědčená o tom, že se rozhodneš, že s námi zůstaneš celé tři měsíce.

Ahoj, já jsem Viky

zakladatelka klubu

Byla jsem taky na začátku!

Jsem blogerka a podnikatelka a mou vášní jsou slova a kreativní nápady. Dlouho mi trvalo najít svou cestu a poslání. Ale díky komunitě žen, ke které jsem se dostala, jsem dokázala to, co jsem si myslela, že je nemožné. Můj svět se obrátil o 180 stupňů a já už nejen sním svůj sen, ale začala jsem ho žít!

Uvědomila jsem si, jak moc je komunita důležitá. Jak moc je důležité být obklopená lidmi, kteří ti dodají sílu to nevzdat. Když se ti v podnikání nedaří tak, jak sis představovala nebo když si nevíš s něčím rady – strýček Google našel na tvou otázku asi padesátku odpovědí a ty sakra nevíš, který je ten správný – v tu chvíli je tu pro tebe web Ženy v online světě ta správná podpora.

Není čas vzdát se svého podnikatelského snu! Je čas zazářit! Věřte ve své schopnosti a spojte se s ostatními ženami na stejné vlně. Společně budeme silnější a budeme moci rychleji dosahovat našich cílů. Nenechte se odradit –  Ženy v online světě jsou tu pro to, abyste uspěly!