Tohle musíš mít!

Chceš do Vánoc maximalizovat své zisky?

Plánovač: Vyprodej to!

Odhalte tajemství 4-denní prodejní kampaně a vyprodejte veškeré své produkty a služby ještě před Vánoci!

Osvědčený plánovač pro rychlou a úspěšnou čtyřdenní prodejní kampaň přináší jasný a efektivní návod, který vás dovede k vyprodání vaší nabídky ještě předtím, než se rozezní vánoční zvony. A to se vším všudy – od grafických šablon pro prodejní příspěvky až po detailní vzory pro e-maily.

  • Cítíš, jak se blíží Vánoce a s nimi i konec roku?
  • Chceš do konce roku vyprodat své produkty nebo služby, ale nevíš, jak na to?

Rozumím ti, byla jsem tam. Je to frustrující, když víš, že máš něco skvělého, co by lidem opravdu pomohlo, ale nevíš, jak to efektivně prodat.

Proto jsem vytvořila tento magický plánovač, který ti ukáže, jak uspořádat úspěšnou čtyřdenní prodejní kampaň a dosáhnout svých cílů. Nejenže najdeš vše, co potřebuješ, ale mám pro tebe připravené i extra bonusy, které ti pomohou využít vše na maximum. Tak co říkáš, jdeš do toho se mnou?

V tomto plánovači najdeš grafické šablony pro své prodejní příspěvky, také jejich kopii pro Story. Najdeš zde také vzory prodejních příspěvků a obsahu celé tvé mini kampaně. Nechybí ani vzory e-mailů a speciální bonus ve formě Elementor šablony tvé magnet stránky, upsell stránky a také děkovací stránky.

No a mám pro tebe také ještě dva skvělé bonusy!

Videonávod jak udělat z obrázkového story animovaný reels a druhý videonávod ti ukáže, jak Elementor šablony implementovat jednoduše na svůj WordPress web.

Tak co? Jdeme na to?

Odhalte tajemství 4-denní prodejní kampaně a vyprodejte veškeré své produkty a služby ještě před Vánoci!