Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Ženám z mé masterclass skupiny Ženy v online světě dávám možnost publikovat jeden svůj článek na mém blogu zdarma. Další jsou placené v rámci VIP klubu BYZNYS HROU o kterém se dozvíte více na této stránce.

Jak dostat svůj příspěvek na blog?

Nejprve je nutné se na web registrovat, abyste příspěvek mohli vložit! To uděláte v pravém bočním panelu (sidebaru) úplně dole, kde najdete příslušnou nabídku viz. foto.

Zaregistruj se!

Poté se přihlaste a můžete se vrátit zpět, na tuto stránku a vložit svůj příspěvek!

Pomocí tohoto formuláře snadno svůj příspěvek nahrajete do systému, kde se automaticky publikuje na web.

Prosím dbejte na to, aby měl článek hodnotu pro čtenáře a v první řadě ho něco nového naučil nebo mu nějak pomohl. Poté můžete propagovat sebe jako autora. Děkuji!

Pokyny pro vkládání příspěvku:

  • Název příspěvku volte tak, aby seděl s obsahem samotného příspěvku.
  • Náhledový obrázek vkládejte vlastní nebo z dostupných fotobank jako je Pixabay nebo Freepik. Pokud píšete recenzi o knize a chcete vložit její obálku, prosím uveďte na konci příspěvku zdroj fotografie.
  • Text příspěvku upravte tak, aby vypadal na stránkách vizuálně pěkně. Přidejte podnadpisy. Dělejte odstavce. Pište citace, odrážky nebo používejte tučná slova. Vše máte k dispozici v horním panelu u kolonky pro vložení textu.
  • Z rubrik volte následující: Jak podnikat, Jak psát nejen články, Jak na WordPress, Osobní rozvoj, Produktivita a organizace, Tipy na knihy, Životní styl. Sekce pro členky také označte, je to místo, kde najdete všechny své příspěvky na jedné stránce. Tuto rubriku často propaguji, takže pokud se tam zapomenete přidat, snižujete šance, že váš příspěvek někdo uvidí. Prosím nevšímejte si ostatních rubrik, ani je neoznačujte pokud vám nic neříkají. Stejně bych je z vašeho příspěvku odstranila.
  • Přidejte štítky (klíčová slova článku)
[usp_member] [user-submitted-posts] [/usp_member] [usp_visitor] [usp-login-form] [/usp_visitor]