Blog ti může přinést stabilitu, jistotu i pozici experta

 • Chtěla by jsi více zakázek a více času na rodinu?
 • Přeješ si vydělávat peníze i během spaní, a to díky fungujícímu blogu?
 • Líbí se ti představa, kdy ti vydělává něco, co tě baví?
 • Nepřeješ si být v práci dennodenně limitována?
 • Máš ambice vzít život do vlastních rukou a dokázat velké věci?

Pokud je tvá odpověď na výše zmíněné otázky: „ANO“, tak právě tobě nabízím možnost přidat se do akademie blogování, která ti pomůže získat vlastní nezávislost a podnikat v tom, co tě baví.

Získej více času pro sebe a svou rodinu díky chytré strategii a hotovým šablonám, vzorům či jednoduchým návodům.

Využij sílu blogování a staň se expertkou ve svém oboru, která vydělává i když spí. Blog ti s tím může pomoci.

Akademie blogování ti pomůže vydělávat psaním a nejen to! Pomůže každé podnikatelce vybudovat úspěšné a dlouhodobě udržitelné podnikání díky blogu!

BUĎ VÍC VIDĚT, ANEB TVOJE CESTA

Proč vstoupit do akademie?

Kompletní know-how k tomu, jak psát poutavé články a také jak svůj blog monetizovat

V členské sekci akademie blogování, do které získáš přístup najdeš 12 lekcí, ve kterých si postupně osvojíš jednotlivé dovednosti úspěšné blogerky (podnikatelky), která dokáže efektivně pracovat s obsahem a vytěžit ze svého blogu maximum. 

Naučíš se nejenom psát poutavé články, ale také svůj blog přetvoříš na skvělého autopilota, který ti bude generovat příjem i když spíš nebo si užíváš chvíle s rodinou.

Co přesně získáš?

 • Naučíš se vhodně vybírat témata tak, aby bavila tebe i tvé čtenáře.
 • Najdeš si svůj plán úspěchu díky blogování. 
 • Uděláš si pořádný audit obsahu, takže nebudeš zbytečně tvořit další, ale využiješ správně to, co už máš.
 • Naučím tě vnímat blog, jako tvoji vizitku, ukážu ti co na něm mít, aby to vše správně fungovalo. 
 • Zjistíš, že automatizace nejsou složité a mohou ti přinést do podnikání víc volnosti. 
 • Ukážu ti jednoduchou mini prodejní kampaň, která zvedne tvoje cash flow. 
 • Dozvíš se jak na jednoduchý prodejní funnel.
 • Osvojíš si základy SEO a také storytellingu.

Na blogu i starý článek přináší klienty!

Ukážu ti, jak důležité je v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

A já vím jak na to!

Kolik tě to bude stát a jak to funguje?

Po zaplacení získáš přístup do členské sekce, kde ihned získáš možnost otevřít si všech 12 lekcí, bonusy i online knihovnu. 

Přístupy ti přijdou na e-maily, pokud by náhodou nepřišly, napiš mi na můj e-mail vikate@centrum.cz

Celý kurz je navržen tak, aby si šla sama vlastním tempem a vybírala si moduly, které jsou zrovna pro tebe aktuální. Každá lekce ti zabere cca 30 minut času a kurz je navržen tak, aby jedna lekce byla na jeden týden. 

Kurz ti bude přístupný po dobu jednoho roku. 

Hodnota celé akademie blogování je 3500 Kč.

Co ti akademie blogování dá?

Projdeme si důležité pilíře, které ti pomohou vytvořit základ úspěšného a dlouhodobého podnikání, které tě bude bavit. Naučíš se využít sílu blogování a ušetříš si svůj čas díky šablonám a návodům, které ti vše jednoduše a srozumitelně vysvětlí.

Zjistíš, že vlastně blogování není takový oříšek. A to psaní příspěvků, které ti zabralo třeba hodiny, aby byl dokonalý a co nejvíc zaujal tvé potenciální zákazníky a v závěru ti vlastně tolik zisku nepřinesl, protože neměl takové dosahy, můžeš využít efektivněji.

Rozepiš své myšlenky, nabídky a prodeje do článků, dej jim hodnotu, kterou čtenáři ocení a buduj si svou expertízu a značku pomocí blogu, protože to vede k opravdovému úspěchu!

Co si z akademie odneseš?

 • Naučím tě jak budovat autentický a prodejní blog, který ti bude vydělávat dlouhodobě.
 • Prozradím ti více než 50 tipů na konkrétní služby a produkty, kterými si můžeš na svém blogu vydělat jako pisálek.
 • Získáš konkrétní návody, jak pracovat s vytvořeným obsahem a využít ho jako magnet, příspěvky na sociální sítě nebo třeba podklady pro video či podcast. Vše co se týče psaní, blogování, copywritingu apod. ti vysvětlím jasně, stručně a srozumitelně…
 • Získáš také mnoho šablon, vzorů pro e-mailové kampaně i marketigové, které ti ušetří tvůj čas, který můžeš věnovat samotnému získávání nových klientů.
 • Naučíš se najít inspiraci a motivaci k pravidelnému psaní tvého blogu a jak si na psaní vyhradit svůj čas a udělat z něj svou osobní psací meditaci.
 • Ukážu ti zákulisí mého blogerského života a také tě naučím vše, co kdybych měla na začátku já, ušetřilo by mi to spoustu času a také energie.
 • Jako bonus získáš přístup do exkluzivní videotéky s lekcemi expertů jako je Hanka Šormová, Polina Ševčíková, Helena Procházková, Ingrid Dach, Markéta David Tisa a další…

Sociální sítě mají špatné dosahy, ale blog ti může vydělávat peníze a přivádět nové zákazníky dlouhodobě díky chytré strategii.

V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ahoj, já jsem Viky

BLOGERKA, MENTORKA BLOGOVÁNÍ A BYZNYS PARŤAČKA

Byla jsem taky na začátku!

Kdo jsem ve zkratce?

Blogerka, mentorka blogování a tvůrce obsahu s více než 17 lety zkušeností.

Za tu dobu jsem napsala 2345+ článků, vytvořila 48 e-booků a věnuji se vzdělávání prostřednictvím 5 aktuálně dostupných online kurzů na téma blogování. Kromě toho v mé masterclass skupině najdete +470 inspirativních žen a v grafických projektech pro sítě, weby a blogy jsem absolvovala 369 projektů.

Zkrátka, mé číselné úspěchy rostou každý týden a nabízím nadupanou individuální službu „BYZNYS PARŤAČKA,“ která spojuje podporu a know-how pro ambiciózní ženy v podnikání.