E-magazín ONLINE červen 2023

“Nevěř lidem, kteří ti říkají, že nemůžeš zazářit, protože jsi na začátku své cesty. Tvůj potenciál jako hvězdy je nekonečný a můžeš se rozsvítit v každém okamžiku. Věř si a buď připravena zasáhnout svět!”

Ponořte se do osudů silných žen, které měly odvahu snít a své sny proměnit ve skutečnost. Nechte se inspirovat jejich cestami a získejte užitečné rady, jak i vy můžete dosáhnout svých cílů. Přístup k textu je přátelský a povzbudivý.

Popis

Inspiruj se jinými

V podnikání často zapomínáme, že na to nejsme sami. Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.

Nyní pravidelně každého čtvrt roku vycházím jejich inspirující příběhy. Tak se nech jedním z nich inspirovat i ty a stáhni si poslední číslo (červen 2023) zdarma.

Pojďme si napsat

Máš dotaz nebo tě zajímá, zda právě tobě dokážu pomoci? Pak mi napiš a uvidíme.