Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Poznej Viky!

Jsem kreativní blogerka a zakladatelka tohoto projektu

Ahoj, já jsem Viktorie Tiw a chci ti nabídnout něco, co ti může změnit život. Pokud se chystáš podnikat v online světě, víš, že to není žádná legrace. Musíš se vymanit ze své komfortní zóny a ukázat se světu. Ale neboj se, já ti pomůžu! Jsem zakladatelkou projektu Ženy v online světě a bloguji už 16 let. Za tu dobu jsem se naučila spoustu triků a tipů, jak být úspěšná v online podnikání. A teď chci tyto znalosti předat dál tobě.

Vzdělání i propagace

Můj projekt nabízí kompletní podporu pro začínající podnikatelky.

V masterclass zdarma najdeš vzdělávací materiály a možnost ptát se na otázky okolo blogování, podnikání i marketingu. A pokud chceš ještě více, mám pro tebe online klub s kompletními vzdělávacími materiály, které ti pomohou uspět v online podnikání. A navíc pravidelně přibývají nové lekce, takže se nemusíš bát, že bys brzy musela hledat nějaký nový kurz za další peníze.

Ale to není všechno! Mám pro tebe ještě jednu skvělou věc – Záři jako hvězda. Tento produkt ti pomůže s propagací tvého podnikání během prodejních kampaní i mimo ně. A když si ho pořídíš v placené verzi, získáš bohatou podporu během tvých kampaní.

O mě v číslech

2345+ publikovaných a napsaných článků
48 autorských básní
28 autorských povídek
24+ e-booků na míru (včetně grafiky)
16 roků blogerské kariéry
5 otextovaných webů
4 publikované vlastní e-magazíny pro ženy
4 pohádky pro děti
2 romantické novely
3 blogy, které momentálně mám v provozu
2 plánovače
1 rozepsaný román

2006 … objevuji kouzlo internetového blogu a začínám pravidelně psát svůj první blog 

2015 … zakládám knižní blog Svět knih (http://svetknih.funsite.cz/)

2016 … spouštím svou první literární soutěž pro pisálky, začínám publikovat své první články za peníze (jeden z prvních https://365dnidoma.com/bydleni/kvety-na-balkonech-a-parapetech-bez-problemu/

2017 … začínám pracovat jako copywriterka a na svém knižním blogu spouštím druhou literární soutěž pro pisálky

2018 … narození syna, plánování svatby, ale stále pracuji jako copywriterka a blogerka a usilovně si jdu za svým snem “pracovat z domu”

2019 … spouštím svůj první online magazín Lady MAGAZIN 

2020 … vzniká nový blog VIKATE, který spojuje vše, co mne baví a charakterizuje 

2021 … vracím se zpět k blogování na plný úvazek a nabízím to jako hlavní službu “SPRÁVA A AUDIT BLOGU”

2022 … vzniká nový projekt Ženy v online světě (https://zenyvonlinesvete.cz/ )

Proč mě?

Proč se mnou spolupracovat?

Vím, že podnikání není vůbec snadné. Musíš počítat každou korunu, hledat způsoby, jak to udělat levněji a učit se hodiny a hodiny samostudiem. A přesto se zdá, že své podnikání nedostaneš dál.

Ale nezoufej!

Já jsem tam byla také a vím, jak ti pomoci. Díky mému klubu a propagaci můžeš růst rychleji a za dostupnou cenu. A co je nejlepší? Mnoho z nás jsou maminky, které chtějí využít čas na mateřské a najít své srdcové téma, které jim umožní pracovat s domu a zůstat s rodinou. Proto ti nabízím nástroje, návody i propagaci za zlomek ceny, za kterou by tě to stálo jinde.

Tak co říkáš? Jsi připravena změnit svůj přístup k podnikání a růst rychleji? Pokud ano, tak se mnou spolupracuj a já ti pomohu uspět!