Online klub ZÁŘI JAKO HVĚZDA

Tento klub je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vlastní blog a chtějí využívat svůj obsah efektivně, automatizovat procesy a vytvářet prodejní funnely. To vše a mnoho dalšího můžete očekávat ve formě samostudia, které si můžete přizpůsobit svému tempu a potřebám.

Online klub vhodný pro blogerky a  podnikatelky, které potřebují stručné a jasné informace s návody jak na blogování, automatizace a prodejní funnely krok za krokem bez omáčky!

Cena 990 Kč /měsíčně

Popis

Záři jako hvězda“ – Online klub pro blogerky a podnikatelky.

Hledáte cestu, jak proměnit svůj blog v generátor příjmu? Klub “Záři jako hvězda” vám ukáže, jak na to. Bez ohledu na technickou zdatnost, pocit ztracenosti nebo nedostatek času – specializované moduly vám pomohou zvládnout svět blogování, automatizovat a ušetřit tak svůj čas i peníze, a jak tvořit prodejní funnely, které vám přinesou pasivní příjem.

V tomto online klubu získáte přehledné a detailní návody na blogování a SEO, naučíte se, jak efektivně využít obsah, který máte, a navíc budete mít přístup k exkluzivnímu obsahu, jako jsou rozhovory a přednášky na různá témata.

Obsah klubu: 

  1. Detailní návody na blogování a SEO: Učím vás, jak svůj blog monetizovat a jak na optimalizaci pro vyhledávače.
  2. Automatizace: Chcete být úspěšná i bez asistentky? Ukážu vám, jak automatizovat většinu svých činností a plánovat je dlouhodobě.
  3. Marketing a prodej: Jak dělat marketing hravě a chytře? Nebojte se kampaní, mohou být zábavné. Ukážu vám, jak využívat obsah, který máte.
  4. Recyklace obsahu: Naučíte se využívat chytře co máte nebo co už někdo vytvořil. V této lekci vám ukážu, jak pracovat s obsahem a jak ho donekonečna využívat.
  5. Vzory a šablony: Ani s tvorbou grafiky si už nemusíte lámat hlavu. Nabízím vám spoustu mnou vytvořených šablon jak pro sociální sítě, tak i pro loga, bannery apod. Navíc získáte také přístup k vzorům prodejních stránek, landing page, různých e-mailových sekvencí a dalším vzorům, které vám usnadní vaši práci.
  6. Online knihovna: Zde najdete řadu e-booků, checklistů, manuálů a příruček, které vám mohou pomoci a rozšířit vědomosti v různých oblastech.
  7. Exkluzivní obsah: Rozhovory a přednášky hostů na různá témata.

Nikdo neřekl, že cesta k úspěchu je jednoduchá. Ale s klubem „Záři jako hvězda“ bude rozhodně snazší.

Jako bonus navíc získáte nonstop e-mailovou podporu a nově také můžete využít mou osobní podporu, kdy vám pomohu nastavit strategie, spustit funnel nebo navrhnout tu nejlepší obsahovou strategii. 

Nenechte svůj blog jen tak ležet. Přidejte se k nám v klubu „Záři jako hvězda“ a začněte psát svůj vlastní příběh úspěchu.

Pojďme si napsat

Máš dotaz nebo tě zajímá, zda právě tobě dokážu pomoci? Pak mi napiš a uvidíme.