Začínám objevovat kouzlo blogování

Objev sílu blogování

Přečti si!

E-book zdarma

Staň se královnou blogu

Blogování není jen o tom, že pravidelně postuješ nějaký obsah, ale také o budování tvé osobní značky, expertízy a důvěry u tvých potenciálních klientů. 

Díky blogování si navíc chráníš svůj hodnotný obsah, který ti nezmizí padnutím sociálních sítí, díky recyklaci (práci s obsahem) si ušetříš čas no a jak na úspěšné blogování zjistíš v tomto e-booku zdarma. 

Přidej se k nám

Spoj se se ženami, které také blogují a podnikají. Najdi k sobě parťačku. Seznam se se ženami přes marketing, sítě, texty, osobní rozvoj a jiné. Nemusíš na to být sama. 

Vstupem do masterclass Ženy v online světě zjistíš, že najednou jde vše lépe. Sdílej své zkušenosti, hledej parťačku, propojme se navzájem a tvořme spolu velké věci. 

Buď vidět

Pomohu ti být víc vidět, protože vím, jaké to je začínat a vyniknout v tom obrovském davu. Dám ti prostor k propagaci a to hned 3 + 1 způsobem, stačí být součástí komunity Ženy v online světě a o propagaci si napsat ve skupině v pravidelných měsíčních vláknech na to upozorňuji.

Více informací na stránce v odkazu.

Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.