Jakou propagaci nabízím?

  • Článek na blogu

Vzdělávací článek, který sama napíšeš publikuji i s odkazy na mém blogu www.zenyvonlinesvete.cz

  • Příběh v nové rubrice

Tvůj inspirující příběh o životní změně, osudu nebo podnikání publikuji v nové rubrice PŘÍBĚHY, která slouží také jako vyhledávač a katalog.

  • Vzdělávací dny

Pro ženy ve FB skupině můžeš připravit sérii vzdělávacích dnů od pondělí do středy pravidelně každý týden. Z

  • Recyklujeme do klubu

Tyto tvé materiály mohou být umístěny také v novém klubu KREATIVNÍ PORADNA, pokud se tam hodí a chceš být víc vidět!

Pomohu ti být víc vidět. Dám ti prostor k propagaci a to hned 3 + 1 způsobem, stačí být součástí komunity Ženy v online světě.

BUĎ VÍC VIDĚT, ANEB TVOJE CESTA

Jak využít propagaci?

Být členkou mojí masterclass skupiny Ženy v online světě

Abys mohla využít propagaci zdarma, je třeba být členkou skupiny, protože v ní najdeš všechny podklady a informace.

Využít můžeš všechny dostupné možnosti

Využít můžeš vše (článek, přednášky, víkend i tvůrkyně klubu) zdarma však nabízím tuto možnost všem 1x za půl roku (ZATÍM!)

Ve skupině najdi tabulku s termíny (najdeš ji v DOPORUČENÝCH)

Do tabulky se zapiš na publikaci článku, na vzdělávací víkend apod. Pro tvůrkyně klubu info na messengeru!

Staň se tvůrkyní

Je tvůj obor týkající se online podnikání, MLM, grafiky, reklamy, marketingu a jiných témat, které by zajímaly začínající i pokročilé podnikatelky, tvůrkyně a blogerky?

Chceš se o své know-how podělit i s ostatními?

Chceš ukázat svou expertízu?

NUTNO BÝT ČLENKOU MASTERCLASS SKUPINY ŽENY V ONLINE SVĚTĚ

Dám ti prostor stát se tvůrkyní klubu

Dám ti prostor vytvořit krátký minikurz (ze série článků), videotutoriál, videopřednášku, e-book nebo jiný vzdělávací materiál pro členky mého online klubu KREATIVNÍ PORADNA.

Jak už jsem říkala, klub je pro začínající i pokročilé podnikatelky, tvůrkyně, blogerky i maminky co chtějí začít podnikat online. Je plný vzdělávacích materiálů, jejichž cílem je RYCHLE A STRUČNĚ VYSVĚTLIT daný problém, aby tak ženy neztrácely čas hledáním potřebných informací na internetu, ale našly to potřebné tady v klubu a především JASNĚ VYSVĚTLENÉ.

Co ti propagace přinese?

  • Možnost prezentovat sebe a svou značku nebo projekt jinak než jen placenou reklamou na sítích.
  • Prostor pro tvou prezentaci v e-magazínu, na blogu, v klubu, v masterclass, v emailových newsletterech (jednou měsíčně posílám přehled nových žen v komunitě a jejich obsah z blogu celé databázi) i v mých osobních story, kde sdílím články.
  • Možnost publikovat svůj vlastní tematický článek na mém blogu Ženy v online světě
  • Možnost stát se tvůrkyní online klubu KREATIVNÍ PORADNA

Chci aby ses odlišila a zaujala
Sociální sítě jsou dnes plné prodejních nabídek, které nás unavují. Proto je důležité vyniknout a nabídnout něco VÝJIMEČNÉHO. A právě to ti mohu nabídnout.

Ahoj, já jsem Viky

zakladatelka projektu

Byla jsem taky na začátku!

Jsem blogerka a podnikatelka a mou vášní jsou slova a kreativní nápady. Dlouho mi trvalo najít svou cestu a poslání. Ale díky komunitě žen, ke které jsem se dostala, jsem dokázala to, co jsem si myslela, že je nemožné. Můj svět se obrátil o 180 stupňů a já už nejen sním svůj sen, ale začala jsem ho žít!

Uvědomila jsem si, jak moc je komunita důležitá. Jak moc je důležité být obklopená lidmi, kteří ti dodají sílu to nevzdat. Když se ti v podnikání nedaří tak, jak sis představovala nebo když si nevíš s něčím rady – strýček Google našel na tvou otázku asi padesátku odpovědí a ty sakra nevíš, který je ten správný – v tu chvíli je tu pro tebe web Ženy v online světě ta správná podpora.

Není čas vzdát se svého podnikatelského snu! Je čas zazářit! Věřte ve své schopnosti a spojte se s ostatními ženami na stejné vlně. Společně budeme silnější a budeme moci rychleji dosahovat našich cílů. Nenechte se odradit –  Ženy v online světě jsou tu pro to, abyste uspěly!