Ženy v online světě

Nejen rady a tipy z online světa najdeš na tomto blogu. Především komunitu žen, které se vzájemně podporují a propagují. Zakladatelka tohoto blogu a celého projektu pomáhá blogerkám i online podnikatelkám ZAZÁŘIT V ONLINE SVĚTĚ JAKO HVĚZDY NA VEČERNÍM NEBI. Unikátní koncept si získal velkou oblibu především u začínajících blogerek i online podnikatelke, které nemají dostatek financí na placenou reklamu. Služba Záři jako hvězda nabízí hned několik forem propagace a spousta z nich je dostupná zcela zdarma. 

Blog pro blogerky a online podnikatelky

Ženy v online světě je komunita, která podporuje a posiluje ženy z různých prostředí a oblastí života, aby mohly rozvíjet své podnikání. Každý týden se scházíme v naší masterclass skupině na FB, abychom diskutovali o nových tématech, dělali vzdělávací webináře a pravidelně přinášeli nové články na blog.

Jsme tu pro ty, kteří právě začínají nebo už nějakou dobu podnikají a chtějí rozšiřovat své kontakty a zlepšit svou viditelnost. Podporujeme ženy ve všech aspektech jejich podnikání – od propagace jejich práce prostřednictvím hodnotného obsahu na blogu po videopřednášky nebo propagaci zdarma v e-magazínu ONLINE a nejen to.

Naší cílovou skupinou jsou online podnikatelky, tvůrkyně, maminky a blogerky. Naše služby jsou unikátní také proto, že nabízíme poutavý obsah šitý na míru včetně komplexních vzdělávacích materiálů na jednom místě. V našem prostoru se cítíte bezpečně a můžete se sdružovat s ostatními ženami stejného smýšleni. Chceme být vašim partnerem pro úspěch ve vašem podnikání! Přidejte se k nám a využijte toho, co vám komunita nabízí.

Kdo stojí za tvorbou blogu?

Ahoj, já jsem Viktorie Tiw a chci ti nabídnout něco, co ti může změnit život. Pokud se chystáš podnikat v online světě, víš, že to není žádná legrace. Musíš se vymanit ze své komfortní zóny a ukázat se světu. Ale neboj se, já ti pomůžu! Jsem zakladatelkou projektu Ženy v online světě a bloguji už 16 let. Za tu dobu jsem se naučila spoustu triků a tipů, jak být úspěšná v online podnikání. A teď chci tyto znalosti předat dál tobě.

Můj projekt nabízí kompletní podporu pro začínající podnikatelky.

V masterclass zdarma najdeš vzdělávací materiály a možnost ptát se na otázky okolo blogování, podnikání i marketingu. A pokud chceš ještě více, mám pro tebe online klub s kompletními vzdělávacími materiály, které ti pomohou uspět v online podnikání. A navíc pravidelně přibývají nové lekce, takže se nemusíš bát, že bys brzy musela hledat nějaký nový kurz za další peníze.

Úspěchy blogerky a jejího blogu

Spolupráce v rámci blogu

Specifikace spolupráce:

Jedná se o strategickou propagaci a zviditelnění především začínajících blogerek a online podnikatelek, které nemají tolik financí na drahou placenou reklamu.

Momentálně je nabízena exkluzivní propagace a to zcela zdarma pro prvních 50 žen!

Možnosti této propagace zdarma jsou: vzdělávací týden v masterclass skupině na FB Ženy v online světě, využití (recyklace) tohoto týdne pro klub nebo blog, dle tématu, unikátní vzdělávací článek na blog se zpětnými odkazy, zařazení do katalogu blogerek (preferuji, pokud máš vlastní blog a umožňuješ na něm spolupráce – guestblogging, placené PR články, rozhovory…), zařazení tvého digitálního produktu nebo kurzu do e-shopu na blogu Ženy v online světě (exkluzivní e-shop digitálních produktů a služeb pro online podnikatelky a blogerky), rozhovor na YouTube, podcast i na blog, možnost využití dalších speciálních vláken ve skupině určených pro vaše zviditelnění (novinka od července), zveřejnění tvého příběhu v e-magazínu ONLINE (vychází jako čtvrtletník), možnost na konci roku zařadit se do unikátního sborníku úspěšných žen, místo na funpage stránce Ženy v online světě i na našem Instagramu. V rámci propagace je zde také týdenní newsletter s představením nových žen, které se přidaly do naší komunity v rámci této spolupráce.

Důležité informace o blogu

Kdo je cílový čtenář blogu?

Žena, která chce uspět se svým projektem online. Nemá příliš mnoho času na vzdělávání a hledání potřebných informací na internetu. Chce informace na jednom místě a přehledně a stručně. Nemá ani mnoho peněz na propagaci a tak by uvítala pár skvělých tipů zdarma. Její čas je omezený, chce však podnikat online, ale chce pro to maximálně využít automatizace a funnely, protože chce vydělávat více za minimum času.

Jak rychle je spolupráce "vyřízená" a kolikrát ji mohu využít?

Propagace „ZÁČI JAKO HVĚZDA“ je strategická propagace, která je rozplánována na minimálně 3 měsíce. Je to z toho důvodu, že chci, abyste byly VÍC VIDĚT a ne TEĎ VIDĚT a potom nic…. Proto si postupně naplánujeme propagaci ve skupině, na blogu, rozhovory a další formy propagace, tak aby to bylo co nejvíce efektivní a přineslo to kýžené výsledky. 

Spolupráci je možné zdarma využít jen jednou a to výměnou za referenci, kterou uvedu na blogu a na stránce s nabídkou. Pokud by byl zájem o další takto komplexní nabídku propagace, je možné v rámci spolupráce 1:1 nebo jako placený balíček propagace.

Máš nějaké další dotazy nebo nápady na spolupráci?

Napiš mi na e-mail vikate@centrum.cz

Publikované články autorky

Nech mne ti ukázat, jak můžeš zářit!

Společně se můžeme posunout dál a pomoci ti dosáhnout tvých cílů.