Co bylo už nezměníme, ale můžeme ovlivnit to, co se stane

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

„S novým dnem přichází nová síla a nové myšlenky.“

Eleanor Roosevelt (americká politička, diplomatka a aktivistka)

Ani jsme se nenadály a nový rok nás přivítal a to hned krásným a teplým počasím. Kéž by tomu tak bylo už i nadále, ale nebudu lhát, přála bych si trochu té Ladovské zimy.

Snad jste si stejně jako já, užili Vánoce v klidu a pokoji. Pro mne to byly druhé první opravdu šťastné Vánoce od té nehody. Užila jsem si krásné dny. Prcek se radoval pod vánočním stromečkem z nadělených dárečků a já si užívala inspirující vlnu radosti a štěstí. Znovu jsem začala pracovat na svém rozepsaném románu a dokončila hned několik klíčových scének, které mi doposud chyběly.

Zůstal také čas na zhodnocení starého roku a naplánování toho nového. U mě to bylo docela jasné, jakým směrem půjdu v novém roce.

Hodně věcí se pro mne tento rok změnily. Jednak jsem překonala největší bolest a naučila se s ní žít, ale jít dál kupředu. Plánovat svou budoucnost a opět se z plných sil radovat z nových začátků a nových příležitostí.

Také jsem si ujasnila kdo jsem, co chci a kam se chci dostat. Což pro mne v jistých ohledech byly velmi zásadní kroky, protože tím vším sem se hodně zamotala do myšlenek a vzpomínek a zapomněla žít přítomností a také ztratila velkou část sebe samotné, kterou jsem potřebovala opět najít, abych mohla fungovat.

Jak se ale říká, vše zlé, je pro něco dobré a u mne to jistě platí zrovna tak.

Co pro mne osud připravil to opravdu neví, ale už se nebojím budoucnosti ani vzpomínek. Vše mne to dělá silnější a připravenější na další pády a vzestupy.

Přečtěte si také článek „Digitální dieta, aneb můj mozek potřebuje ČERVENOU!

Nový rok ve změně celé strategie podnikání

Mám v plánu ještě více automatizovat své podnikání a postavit na pevných základech svého blogu, stejně jako jsem to dělala dříve a učím o tom ženy ve své akademii. Takže krok číslo jedna je, poořádně nabušit tento blog a co nejvíce obsahu dostat mezi co nejvíce lidí.

Jak jistě víte, je to ještě batole tento blog, vznikl teprve na jaro loňského roku, ale jeho potenciál je opravdu veliký.

I když jsem se snažila vést konzultace nebo individuální spolupráce není pro mne možné si tak často přehazovat zakázky a termíny, když je prcek ještě stále tak malý a bacily ze školky nosí domů co chvíle a často neskolí jen jeho, ale také mne.

Takže jsem se rozhodla udělat pár drobných změn. Některé služby jsem se rozhodla definitivně zrušit. Jiné jen upgraduji na online kurzy nebo členské sekce.

Tento měsíc vám odkryji první novinky a můžete se na ně těšit už v brzké době. Čeká vás tu také nová rubrika a změna ve frekvenci vydávání e-magazínu ONLINE.

Jelikož jsem na něm pracovala sama, jen z občasnou výpomocí kolegyně grafičky a jednalo se o projekt, který má mít dlouhodobou hodnotu, tak jsem se rozhodla zapracovat na jeho obsahu, ale tím omezit frekvenci jeho vycházení. Bude tedy vycházet jednou za tři měsíce. První číslo tedy vyjde v březnu (v únoru pak vychází slibovaný speciál žen z mojí akademie BYZNYS HROU), do té doby však opráším staré čísla a vdechnu příběhům novou zář v nové rubrice tady na blogu.

Recyklace i efektivní využití času je základem

Pro vás ženy to bude znamenat hned dvojitou propagaci. Včetně sdílení článků na mých sociálních sítích a další práce s tímto obsahem, protože u mne to rozhodně jedním článkem nekončí.

Recyklace i dalšího obsahu bude pro první půlku tohoto roku velmi klíčová, jelikož hodlám svůj čas zhodnotit co nejefektivněji potřebuji někde ubrat, ale udržet si vaši pozornost. Proto na blog budu pravidelně minimálně 2x týdně publikovat nový obsah, ale někdy jen opráším staré, ale zapomenuté.

Moc ráda bych tu také nějakým způsobem zakomponovala svůj román a podělila se s vámi o prvních pár kapitol, než jej dokončený publikuji a vypustím do světa první knihu z několika. Takže budu ráda, pokud mi dáte vědět, zda byste měli zájem.

A než tento článek zcela ukončím, ráda bych se ještě zeptala vás, jaké máte plány a cíle pro tento rok. Jak vidíte, já to nějak hrotit nehodlám. Vždy jsem měla začátkem dalšího a dalšího roku velké cíle, ale splnit jich pak tolik, když priority jsou úplně někde jinde je těžké a vedlo to ke zklamání, proto jsem tentokrát při zemi a vedu svou zaručenou taktiku úspěchu. Malé, ale časté cíle po malých krůčcích vedou k tomu mému hlavnímu cíli.

A jak to je u vás?

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *