Proč tvořím e-magazín ONLINE?

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Když jsem dostala otázku “ Jak Tě napadlo, že budeš připravovat e-magazín?“ řekla jsem si, že svou myšlenku sepíši do tohoto článku.

Vedla mne k tomu myšlenka celého online projektu

Začít vydávat e-magazín bylo velmi spontánní, jelikož jsem měla zkušenost ze svého starého blogu Lady Magazín, kde jsem publikovala e-magazín LADY.

Jsem zakladatelkou komunity Ženy v online světě a stejnojmenného online projektu. Oba projekty jsem vytvořila za účelem pomoci ženám, které začínají nebo chtějí začít být více vidět ve světě onlinu. Ženám co touží zhmotnit své sny a proměnit je v realitu a nejen je snít, ale ty sny žít!

Není čas vzdát se svého podnikatelského snu, je čas zazářit!

Díky komunitě žen na stejné vlně jsem dokázala velké věci

Není snadné prosadit se ve světě, ve kterém je opravdu silná konkurence. Ale věřím v to, že čím více nás bude, tím větší sílu budeme mít a budeme se moci více podporovat a společně růst až ke hvězdám.

Jsem blogerka a podnikatelka a mou vášní jsou slova a kreativní nápady. Dlouho mi trvalo najít svou cestu a poslání. Díky komunitě žen, ke které jsem se dostala, tak nějak řekněme náhodou, jsem dokázala až nemožné věci. Můj svět se obrátil o 180 stupňů a já už nesnila svůj sen, ale začala jsem ho žít.

Uvědomila jsem si, jak moc je komunita důležitá. Jak moc je důležité být obklopená lidmi, kteří ti dodávají sílu to nevzdát, když se zrovna teď cítíš mizerně. Když se ti v podnikání nedaří, tak jak sis představovala a nebo když si nevíš s něčím rady, protože strýček Google našel na jednu tvou odpověď asi padesátku dalších řešení a ty sakra nevíš, který je ten správný.

Znáš to?

Cítíš se tak někdy i ty?

Nebo jsi naopak v té fázi, že si pohráváš s myšlenkou práce z domu, ale brzdí tě hromada předsudků a nebo si myslíš, že vlastně nic neumíš a nemáš co světu nabídnout?

Ať tak či onak, znám to a nejen já, ale také ženy v mé komunitě, kde jsme na jedné vlně, protože my jsme ŽENY V ONLINE SVĚTĚ a rozumíme si.

Ženy v online světě

Vstoupit do skupiny

Podporujeme a posilujeme ženy ze všech prostředí a oblastí života, aby rostly, prosperovaly a uspěly v podnikání.

Jsme komunita, přátelé, podporujeme se v podnikání. Každý týden probíráme nové téma, děláme vzdělávací víkendy a také máme blog, kde pravidelně přinášíme nové články ze světa byznysu.

Chtěly byste mít přístup k podpůrné komunitě, která ve vás věří?

Nezáleží na tom, zda právě začínáte nebo už nějakou dobu podnikáte a chcete rozšířit své kontakty a dozvědět se více o viditelnosti.

Jste připraveny přestat plýtvat časem a udělat velkou odvážnou akci, protože…

  • Opravdu toužíte po tom, aby vaše podnikání USPĚLO, ale cokoliv, co právě děláte, prostě nefunguje
  • Chcete získat rychlejší výsledky a využít naši komunitu a její výhody včetně VIP nabídek ke zviditelnění v online světě (možnost publikovat článek na mém blogu, být součástí e-magazínu ONLINE či se zapsat do katalogu, který už tento měsíc vyjde na svět, ale už nyní je možné si své místo zarezervovat)
  • Máte dost informací, ale trochu se v té hromadě ztrácíte a potřebujete místo, kde najdete otázky na všechny vaše odpovědi na jednom místě, nebo kde se můžete zeptat na konkrétní problém a bude vám odpověděno, případně doporučen odborník?
  • Už vás nebaví zkoušet to všechno dělat sami, když kolem sebe nemáte tu správnou podporu nebo podobně smýšlející ženy, které by vás inspirovaly a povzbuzovaly
  • Víte, že toto je váš čas a musíte něco udělat, abyste se ve svém podnikání posunuly vpřed

Jste připraveny rozvíjet své podnikání? Pak se k nám přidej!

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *