Záři jako hvězda na večerním nebi

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Strašně ráda říkám a píši na blogu, že je obsah králem našich kampaní a celkově našeho byznysu. No král není nikdy sám a vždy má svou královnu a tou je v tomto případě grafika. Můžeme napsat sebe lepší text, který bude chytlavý, prodejní a zkrátka dokonalý, no bez špetky poutavé grafiky jsme zkrátka v háji.

Luxus je jako pařížská pralinka

Je proto velmi důležité myslet na to, aby naše grafika zaujala. Přece jen na sociálních sítích vidíme denně stovky příspěvků, které bojují o naši pozornost. Na internetu nám vyhledávač nabízí tisíce článků na dané téma, které jsou na tom podobně a vítězí vždy POUTAVĚJŠÍ OBSAH. U vyhledávačů tolik neovlivníme, jak na lidi zapůsobíme grafikou, jelikož není vidět, ale na sociálních sítích, kde trávíme nejvíce času můžeme.

Myslete na to až příště půjdete tvořit nový produkt, magnet nebo jen příspěvek k vaší nabídce. Příspěvků je na sítích tisíce denně a je třeba zaujmout! A proto si dávám velmi záležet na vizuální stráne e-magazínu ONLINE, protože vím, že pokud zaujmu na první pohled zvýším šance čtenáře, aby si obsah v něm přečetl a když bude i vnitřek vizuálně přívětivý a ještě poutavý, získám jeho plnou pozornost, aby e-magazín přečetl celý.

Chci pro vás to nejlepší promo a dostat vás mezi co nejvíce lidí a proto se snažím, aby komunita okolo online projektu Ženy v online světě rostla pomalu, ale kvalitně. Aby to byly opravdu ženy, které obsah zajímá, čtou ho a mým klientům to přináší kýžené ovoce a tím je jejich pozornost, nové lajky nebo objednávky.

Staň se hvězdou svojí značky se mnou

Vyprávěj svůj jedinečný a poutavý příběh, který může inspirovat mnoho dalších žen, které zvažují vstoupit na stejnou cestu jako ty nebo ti může pomoci oslovit tvé nové ideální klienty.

Příběh nemusí jen zaujmout naše smysly, ale může také zaujmout smysly zákazníka a mnohem lépe tak nabídnout naše služby či produkty, protože příběh opravdu může prodávat mnohem lépe, než obyčejný strohý popisek daného produktu.

Sociální sítě, kde denně trávíme spoustu času a především na nich prodáváme své služby a produkty se staly pro některé nepřehledné. Jsme zahlceni prodejními nabídkami, které nás už doslova unavují a často se stane, že opravdu dobrá nabídka zapadne, protože není VÝJIMEČNÁ.

Jsem velmi kreativní člověk a své kampaně beru jako hru. A začala jsem tak brát i kampaně mých klientek. Proč?

Chci aby uspěly, aby prodaly, ale aby vynikly a staly se hvězdami! Staň se i ty hvězdou a ochutnej, co ti mohu v rámci spolupráce nabídnout. Tohle je část toho, co svým klientkám nabízím, NOVINKOU je speciální vánoční kreativní kampaň pro podnikatelky.

Dám ti prostor být více vidět díky online projektu Ženy v online světě

Podporujeme a posilujeme ženy ze všech prostředí a oblastí života, aby rostly, prosperovaly a uspěly v podnikání.

Jsme komunita, přátelé, podporujeme se v podnikání. Každý týden probíráme nové téma, děláme vzdělávací víkendy a také máme blog, kde pravidelně přinášíme nové články ze světa byznysu.

Chtěly byste mít přístup k podpůrné komunitě, která ve vás věří?

Nezáleží na tom, zda právě začínáte nebo už nějakou dobu podnikáte a chcete rozšířit své kontakty a dozvědět se více o viditelnosti.

Využij tohoto unikátního konceptu online projektu Ženy v online světě a buď více vidět díky:

Za cenu pouhých 750 Kč

A co je v této ceně započítáno?

  • Propagace v rámci e-magazínu ONLINE je buď formou příběhu nebo opravdu hodnotného článku, který jde do hloubky daného tématu a opravdu čtenáři přinese nějaký užitek. Tento e-magazím čtou měsíčně stovky žen a stále přibývají další. Příběh dodává klientka. Nebojte se. Sama jej vyladím do profi podoby. Je třeba dodat i vlastní fotografie.
  • Článek publikovaný na blogu Ženy v online světě, je třeba článek také dodat, fotografie nemusí, redakce je případně doplní o vhodné fotografie z fotobanky. Článek do rozsahu 2 NS, se zpětnými odkazy na tvůj web nebo sociální sítě na tvé téma, jen s podmínkou, že musí být pro čtenáře něčím přínosný. Nic neříkající prodejní příspěvky ani nepublikuji! Dávám přednost hodnotě než kvantitě!
  • Online přednáška na vaše téma v masterclass skupině Ženy v online světě bude využita a propagována také na youtube kanále BYZNYS HROU a sdílena na blogu společně s krátkým článkem na toto téma a také v případě vhodnosti využita v akademii.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *