Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Plánování je důležité, aneb už máš svůj kalendář?

Můj život na vlnách

Ano, tak nějak by mohla začínat moje kapitola života. Jednou tak, podruhé jinak. Můj život za poslední tři roky nabral neskutečný směr. Staly se mi věci, které jsem si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu. A vlastně ani nechápu, jak jsem se dostala až sem.

Můj život byl jeden velký chaos. Ztratila jsem svůj směr, cíl, priority a životní poslání. Hledala jsem to znovu, ale nějak jsem se pořád ztrácela mezi diáři, motivačními knihami a papíry nebo sešity s nápady na nové projekty, které mi přicházeli, když sem byla alespoň chvíli v klidu.

Možná proto miluji plánování, protože mi dává určitý pocit bezpečí a jistoty. Vím, co mne čeká a i když vím, že život může s našimi kartami kdykoliv zamíchat, jsem připravená na to, co mne čeká.

Ráda si proto zavčasu pořídím nový kalendář, který si pověsím na stěnu a mám přehled, co následující dny bude a také své oblíbené diáře, které nosím všude sebou.

No jelikož jsem šílený milovník fantasy a také víl, velmi mne oslovil kalendář jedné z mých klientek, které jsem pomáhala s blogem.

Úžasný vílí kalendář na příští rok

Se střídajícími se měsíci přichází i měnící se nálada, životní postoje, ale také cíle nebo přání. Na našem aktuálním rozpoložení se podílí nejen aktuální počasí, ale taktéž dění přírody kolem nás. Na co se v nadcházejících měsících můžete těšit, a na co si naopak dát pozor?

To se dozvíte v úžasném kalendáři na příští rok, který pro vás vytvořila Jana Heidenreichová.

Jana je kinezioložka, umělkyně, badatelka lidské duše a průvodkyně lidí na jejich cestě ke spokojenému životu, osobnímu růstu, zdraví, fungujícím vztahům a ke splnění přání.

Podzimní víla s sebou přinese zklidnění

Dny se pomalu, ale jistě začínají krátit, a noci naopak prodlužovat, nastal tak nejvyšší čas na dokončení rozdělaných plánů i projektů a sklizení toho, co jsme během roku zasadili. Podzim je obdobím harmonie, časem pro odpočinek i obdobím, kdy bychom měli matce Zemi poděkovat za všechny dary, kterými nás v průběhu uplynulých měsíců obdarovala. Zamyslete se nad tím, jakým směrem chcete, aby se vás život ubíral v dalším roce.

Stejně, jako má každý měsíc svoji vílu, máte i vy každý měsíc trošku jinou verzi sebe sama. Nebojte se ji proto přijmout a nebuďte vyděšení změnami, které přijdou, většina z nich totiž může být pozitivní, jen se jim nezapomeňte dostatečně otevřít a vyrazit svému osudu vstříc. 

Myslím, že tento kalendář nás nejenom něco nového naučí, ale také je to skvělá možnost, jak si během plánování udělat opravdu relaxační chvíli. Díky krásným omalovánkám můžeme po doplánování důležitých věcí vypnout a odpočinout si. Nebo strávit krásný moment s dětmi, kteří moc rádi pomohou vybarvovat, jako ten můj prcek, který se na to chtěl vrhnout ještě dřív, než jsem to stačila nafotit. (haha)

Kalendář zakoupíte přímo na webu samotné autorky a určitě doporučuji nejne kalendář samotný pro jeho výhody a také krásný a originální design, ale také nakoukněte na pár článků, které autorka na blogu má. Poslední je o vílách a je opravdu povedený!

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem kreativní blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Leave a comment!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.