Nauč se prodávat pomocí příběhů

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Vyprávět příběh nás naučili už ve školce. Dnes můžeme díky příběhům lépe prodávat své služby a produkty. Uspět ve světě online díky tomu, že se nestaneme prodejci, ale vypravěči. Blog, je skvělým místem, kde můžeme s vyprávěním příběhu začít. Postačí však i sociální sítě nebo YouTube.

Využij sílu blogování

Podnikání online nám umožňuje být více s naší rodinou, věnovat se tomu co nás baví a řídit si svůj čas podle sebe, ale musí být chytrá strategie a musí nás to v první řadě bavit, protože dělat něco jen pro peníze nikdy nevydrží dlouho a tak se často stává, že podnikatelka zkrachuje, protože ju to přestane při prvním neúspěchu bavit.

Věřím, že podnikání online není ještě zcela ztracené, jen to chce čas a vytrvalost a především chytře investovat tento čas do něčeho udržitelného, do něčeho, co nám bude dlouhodobě přinášet zisky i bez naší přítomnosti. A TÍM JE BLOG!

Vytvoř si ze svého blogu automat na peníze

Energii, kterou věnuješ do tvorbu příspěvků na sítích můžeš využít na blogu, kde je tvůj obsah stále aktuální a nezapadne mezi dalšími!

Sociální sítě upadají, ale blog ti může vydělávat peníze a přívádět nové zákazníky dlouhodobě. V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?

Ukážu ti, jak důležité je v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

A já vím jak na to!

Nový projekt akademie BYZNYS HROU ti v tom pomůže

Akademie je navržena tak, aby poskytovala komplexní rámec pro budování úspěšného, ziskového a předvídatelného online podnikání prostřednictvím obsahového marketingu, a to bez ohledu na vaši specializaci, cílové publikum nebo úroveň zkušeností.

Dominantou je samozřejmě blog, protože může fungovat jako naše online vizitka a to i několik let a stále i bez naší velké aktivity nám může generovat zisky.

Ať už jste ambiciózní začátečník, který chce začít od nuly, středně pokročilá blogerka, která chce prorazit plošinu, nebo majitelka firmy, která již vydělává, akademie vám poskytne nástroje, podporu a zdroje, aby vaše podnikání bylo trvale úspěšné.

Vytvořte si z blogu vlastní vizitku 

Vy jste autor blogu. 

Vy si vybíráte, koho stvoříte. 

Vy si vytváříte image i to, jak budete znít. 

Blog je vaší vizitkou, díky níž můžete získat zaměstnání snů, přátele pro život i oddané čtenáře. Úspěšným blogerům se otevírají nekonečné možnosti. 

Chce to jen jednu věc – zaujmout. Jak zaujmout? 

  1. Buďte svůj a autentický, na nic si nehrajte
  2. Napište si osnovu vašeho života a vyznačte důležité milníky vaší cesty
  3. Začněte o každém milníku psát na váš blog nebo natáčet video na YouTube

Buď efektivní a ušetři čas

Pokud chceš opravdu být úspěšnou, musíš se naučit dobře zacházet ze svým časem. Být efektivní a vynaložit svou energii tam, kde je to potřeba a tam kde ne, tam danou práci buď delegovat a nebo si ji chytře ulehčit. 

Jednou z výhod blogování je, že vytvoříte hodnotný článek, který můžete chytře recyklovat. Namluvit jej jako podcast, vytvořit z něj krátké pětiminutové video, ale také sexy příspěvky na sociální sítě nebo dokonce mini e-book pro sběr kontaktů. 

Není to žádná věda, když vám to někdo ukáže na konkrétním příkladu a k dotvoření e-booku nebo příspěvků na sociálních sítích vám ještě nabídne hotové šablony k vlastnímu rychlému doladění. 

Ano, modří už vědí! Najdete to v akademii, ale také na individuálním mentoringu, kde vás učím to stejné, jako v akademii, ale mnohem intenzivněji a individuálně.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *