Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Akademie BYZNYS HROU ti pomůže vydělávat psaním a nejen to! Pomůže každé podnikatelce vybudovat úspěšné a dlouhodobě udržitelné podnikání díky blogu!

 • Chtěla by jsi více zakázek a více času na rodinu?
 • Přeješ si vydělávat peníze i během spaní, a to díky fungujícímu blogu?
 • Líbí se ti představa, kdy ti vydělává něco, co tě baví
 • Nepřeješ si být v práci dennodenně limitována?
 • Máš ambice vzít život do vlastních rukou a dokázat velké věci?

Pokud je tvá odpověď na výše zmíněné otázky: „ANO“, tak právě tobě nabízím možnost přidat se do nové akademie BYZNYS HROU, která ti pomůže získat vlastní nezávislost a podnikat v tom, co tě baví. 

Energii, kterou věnuješ do tvorbu příspěvků na sítích můžeš využít na blogu, kde je tvůj obsah stále aktuální a nezapadne mezi dalšími!

Sociální sítě ztrácí dosah, ale blog ti může přivádět zakázky dlouhodobě i bez tvé přítomnosti

Sociální sítě ztrácí dosah, ale blog ti může vydělávat peníze a přívádět nové zákazníky dlouhodobě. V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?

Ukážu ti, jak důležité je v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

A já vím jak na to!

zJISTÍŠ, ŽE BLOGOVÁNÍ NENÍ OŘÍŠEK A MŮŽE TI V PODNIKÁNÍ HODNĚ POMOCT

Projdeme si důležité pilíře, které ti pomohou vytvořit základ úspěšného a dlouhodobého podnikání, které tě bude bavit. Naučíš se využít sílu blogování a ušetříš si svůj čas díky šablonám a návodům, které ti vše jednoduše a srozumitelně vysvětlí.

Zjistíš, že vlastně blogování není takový oříšek. A to psaní příspěvků, které ti zabralo třeba hodiny, aby byl dokonalý a co nejvíc zaujal tvé potenciální zákazníky a v závěru ti vlastně tolik zisku nepřinesl, protože neměl takové dosahy, můžeš využít efektivněji.

Rozepiš své myšlenky, nabídky a prodeje do článků, dej jim hodnotu, kterou čtenáři ocení a buduj si svou expertízu a značku pomocí blogu, protože to vede k opravdovému úspěchu!

naučíš se tvořit hodnotný obsah, budovat silnou značku i podnikat jako skutečná online podnikatelka

Naše společná cesta se bude skládat ze tří hlavních částí, v čem každá z nich vyniká?

1. fáze: Hvězdná strategie

Začátek naší cesty začne seznámením, ujasněním vize a cílů s vašim blogem. Uděláme si rychlokurz dokonalého nápadů – pokud ještě nemáš, co bys prodávala, najdeme spolu tvůj dokonalý nápad a nejen jeden. Vydolujeme z tebe maximum, protože bez produktu či služby nebudeš mít na koho cílit a komu prodávat.

2. fáze: Blog je tvá vizitka

Vytvoř si dokonalý prodejní profi blog, který bude tvou vizitkou, ať už budeš podnikat v psaní nebo ve službách, naučím tě vše, co k tomu potřebuješ a také ti prozradím tipy a triky, které ti ušetří spoustu času

Zjistíš, jak na perfektní nastavení tvého blogu. Jak vybrat profesionálně vypadající šablonu. Jak ji nastavit, sladit vizual se sítěmi, vše správně propojit a mnoho dalšího, co vytvoří z tvého blogu profesionální online vizitku.

Hlavním pilířem bude 30 denní výzva pro tvůj blog, která ti s celým nastavením tvého blogu pomůže. Od důležitých stránek, přes fotografie, SEO i další nastavení. Především tě to naučím snadno a ukážu na konkrétních příkladech na svém webu. Díky tomu zjiístíš, kde tvůj blog pokulhává a pořádně jej nakopneš.

3. fáze: Obsah blogu je král

Vytvoříme první hodnotný obsah pro váš blog, který bude mít hodnotu pro čtenáře a bude mluvit přímo hlasem vašeho podnikání. Naučím tě také, jak blog obohatit o další témata z tvého oboru či podnikání.

 • Ukážu ti tipy jak plánovat svůj obsah na blogu dopředu a využít tak chvíle, kdy máš inspiraci.
 • Zjistíš, jak na SEO jednoduše a rychle.
 • Jak vyprávět poutavý příběh
 • I jak to udělat, aby sis našla čas na blog.

Dostaneš také přístup k studnici námětů na blogové články z různých oborů, takže pokud ti dojde inspirace a nebo nevíš, o čem psát, tohle ti všechno hrozně ulehčí.

4. fáze: Silná osobní značka

Aneb základem úspěchu je začít vyprávět svůj osobní příběh. Proč? Protože díky tomu se odlišíš, lidé tě více poznají, budou k tobě mít důvěru a také zjistí, že právě ty jim můžeš pomoci. Ukážu ti 6 jednoduchých kroků, které ti pomohou napsat a vyprávět poutavý příběh, kterému tví čtenáři podlehnou a stanou se na něm závislí.

Vytvoř ze svého příběhu bestseller. Nauč se základům tvůrčího psaní a využij jeho sílu pro vyprávějí dokonalého prodejního příběhu tvé značky

5. fáze: Prodávej jako profi podnikatelka

Naučíš se, jak využít sílu podpůrné skupiny, jak se vzájemně podporovat, propojovat a propagovat, aneb 3P. Získáš možnost vydat svůj článek u mne na blogu, příběh v e-magazinu ONLINE a také vést online rozhovor s Kristy.

Nauč se psát jako copywriterka! Dokonalá prodejní stránka nebo popisky tvých služeb? Jak na to, aby to působilo profesionálně? Jako bývalá copywriterka ti prozradím také několik tipů z tohoto oboru a třeba zjistíš, že je to právě to pravé pro tebe.

Naučíš se také být efektivní jako správný šéf. Ukážu ti, jak svůj obsah z blogu šikovně recyklovat na sociální sítě a využít předem připravené grafické šablony, které ti ušetří ještě více času.

V akademii však získáš mnohem víc. Tohle je taková hlavní kostra celé akademie, to hlavní téma, kterým tě provedu. Ale pokud jsi na úplném začátku nezoufej, můžeš si projít i můj kurz pro začátečníky a další materiály, které budou dostupné v akademii zdarma a pomohou ti se zorientovat tam, kde budeš tápat.

Bonusy, které vám pomohou šířit váš obsah

V rámci půlročního programu tě toho čeká spousta.

Skupinová živá vysílání za vedení KRISTÝNY ANNY GLADIŠ, která vám pomůže obsah z blogu efektivně využít na YouTube a podcasty

Těšit se můžeš na skupinová živá vysílání, na kterých si probereme mimo jiné úskalí spojená s blogováním. Rady s vámi během vysílání budu sdílet nejen já, ale i moje kolegyně, expertka na YouTube a podcasty Kristýna Anna Gladiš. 

OFFLINE OSOBNÍ SETKÁNÍ

Nouze však nebude ani o osobní setkání, čeká nás totiž i jedna osobní sešlost, o které ti detailní informace prozradím dostatečně dopředu.

SPOLEČNÁ PROPAGACE A PODPORA

V rámci akademie BYZNYS HROU se budeme společně podporovat a bok po boku růst. Naším společným cílem je společná propagace, podpora a růst vašich blogů nejen na počtu čtenářů, ale i zakázek. 

Jako dárek odemne také získáte možnost zveřejnit svůj nejlepší článek nebo váš příběh v novém e-magazínu ONLINE, který vznikl, aby podporoval ženy mé masterclass ŽENY V ONLINE SVĚTĚ.

První číslo výchází 2.10.2022 na blogu Ženy v online světě

Proč je akademie jako půlroční semestr?

Půlroční podzimní semestr jsem vytvořila pro všechny ženy, které chtějí uspět a také pro maminky, které mají omezený čas, ale touží po tom, být finančně nezávislé.

 • Celá komunikace v akademii bude probíhat v uzavřené FB skupině. Budou zde probíhat živá vysílání i vlákna na otázky, na které ti budeme odpovídat.
 • Všechny výukové materiály získáš v členské sekci, kde postupně budeme přidávat další obsah, přednášky našich hodstů, ale už na začátku tam budeš mít ten hlavní základ přístupný, abyste mohli každý studovat dle svého tempa.
 • Akademie se oficiálně otevře 1. listopadu 2022 a potrvá do května 2023, ale každý si zde může jít vlastním tempem.

CENOVĚ DOSTUPNÉ PRO KAŽDÉHO

Tento program, který trvá půl roku a je plný vzdělání, inspirace, návodů, šablon a dalších přednášek i zpětné vazby získáš za pouhých 3500 Kč.

Cena je taková schválně, aby si toto vzdělání a podporu mohly dovolit úplně všichni i maminky samoživitelky. Protože já jí jsem také a vím, jak je těžké našetřit si na něco, co vím, že mi může pomoci, ale přitom by se mi to tak moc hodilo právě teď a tady!

Není příliš pozdě na založení blogu v roce 2022?

Odpověď zní jednoznačně „NENÍ!“

V naší akademii BYZNYS HROU blogování definujeme jako proces vytváření a publikování jakékoliv formy online obsahu, a to za účelem růstu tvého podnikání. Jakmile se tedy bavíme o blogování, máme tím na mysli jakýkoliv druh obsahu, který se publikuje online.

 • Může se jednat o zveřejňování písemného obsahu na blog
 • Hostování podcastu či kanálu na YouTube
 • Stejně tak se může jednat o spojení s publikem prostřednictvím e-mailu.

Tím se dostáváme k tomu, že blogování je nejen stále aktuální, ale ve skutečnosti ještě relevantnější než kdykoliv předtím. Online prostředí je totiž mezi lidmi stále rozšířenějším. 

KDO JE AUTORKA PROJEKTU?

Jsem blogerkou už od 12 let a víc jak 7 let mne tato práce živí a své zkušenosti ti budu v akademii předávat.

Jmenuji se Viktorie Tiw. Podnikám online už víc jak 7 let, ale blogerkou jsem víc jak 16 let a za tu dobu jsem vytvořila hodně úspěšných blogů, online magazínů, e-knih i kampaní nejen pro sebe, ale i pro své klienty. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a všechno mé know-how můžete získat právě v akademii, kde vám pomohu prorazit s dokonalým a autentickým obsahem, který bude prodávat.