Jsou blogy v roce 2022 stále relevantní?

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

To je otázka, kterou má na rtech každý… jsou blogy v roce 2022 stále relevantní?

Vyplatí se v době sociálních sítí utrácet čas a peníze na podnikatelském blogu nebo si vytvořit blog?

Stručně řečeno: ano! Více než kdy jindy. A zde je důvod.

Pokud chceš vydělávat chytře a dlouhodobě, přidej se do akademie BYZNYS HROU

Začít s blogováním nebylo nikdy snazší a blogování je skvělý způsob, jak si vybudovat ziskové podnikání online, kde můžete vytvářet příjem sdílením svých nápadů a vášně se světem.

Doporučuji přečíst si také článek „V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?“

Nástroje, systémy a platformy, ke kterým máte dnes přístup, učinily blogování tak jednoduchým, že dokonce i babičky blogují za účelem zisku.

A pravdou je, že blogování bude rok od roku populárnější.

Také se mění a stává mnohem interaktivnějším.

Existuje důvod, proč má téměř každý úspěšný podnik blog a také proč má blog každý úspěšný online podnikatel.

Pokud byste se chtěli naučit, jak založit svůj první blog nebo jak zvýšit ziskovost svého stávajícího blogu, můžete se připojit mezi další blogery do mé akademie BYZNYS HROU, kde se spolu během půl roku naučíme, jak právě pomocí blogu vytvořit svou zlatou bránu a vidělávat více peněz.

Pokud vaše otázka vyvstane, protože nevidíte mnoho lidí kolem sebe blogovat (jako tomu bylo dříve), všimněte si, že blogování se nyní v mnoha ohledech změnilo. Důvtipní blogeři dělají blogování pro profesionální účely, více než jen dávají své osobní myšlenky. 

Zde jsou některé způsoby, jak noví blogeři využívají blogování:

  • Pro zlepšení jejich profesionality. Profesionální blog je jako online životopis.
  • K odborné diskusi. Zde se „profesionál“ může pohybovat od literatury přes kódování, medicínu až po výzkum.
  • Na vydělávání. Velký počet blogerů nyní otevírá blogy s tímto cílem.
  • Pro přivedení návštěvnosti na hlavní web. Dělají to ti, kteří mají firmu. Dělají to velké podniky, ale také podnikatelé, kteří chtějí budovat svou značku dlouhodobě a efektivně. 
  • Jako součást strategie sociálních sítí. Influenceři, stejně jako firmy, využívají blog jako centrum aktivit na sociálních sítích.
  • Prostor pro rozvedení vlastních myšlenek. Mnoho generálních ředitelů, vůdců v oboru a myslitelů sdílí své myšlenky na blogu.
Není! Založ si blog s námi v akademii, získáš k tomu podrobný návod jak na to, krok za krokem.

Blogování je dnes jedním z nejpopulárnějších nástrojů na internetu. Vyprávění nikdy nevyjde z módy. Lidé milují dobrý příběh a to je místo, kde přichází na řadu blogování. Skvělé blogování může být těžké najít, ale je to rostoucím odvětvím a každým rokem roste rychleji. Dokonce i Twitter a Facebook jsou formou mikroblogování. Ke všemu tomu se také přidává nový trend a tím je Instagram, kde také můžete tvořit kvalitní obsah stejně tak videoblogy, které jsou velmi populární. 

Ptáte se sami sebe, proč je blogování v dnešní době tak populární?

Lidé se chtějí něco dozvědět o produktu či službě, než si ji koupí, a proto rádi brouzdají na internetu a shromažďují své znalosti na toto téma. Takže čtou specializovaný blog. To je hlavní důvod popularity blogů založených na produktech.

Dalším důvodem je technologie. Protože víme, že technologie měla velký dopad na náš společenský život, chtějte vědět něco o současném světě. Chceme vědět, co se kolem mě děje. Takže jsme přišli číst ty blogy, které nám mohou poskytnout mnoho znalostí v této oblasti techniky. To je důvod rozkvětu blogu založeného na technologiích.

To samé v módě, protože víte, že lidé jsou mnohem chytřejší než dříve. Takže se rádi posouvají v tomto světě napřed tím, že získávají dodatečné znalosti o módě. To je další důvod popularity módního blogu.


Doporučuji:

Přečtěte si můj e-book “Magická královna blogu”, který je takovým rychlo průvodce blogováním od A do Z. Naučí vás vše podstatné, co potřebujete vědět o tom, jak být magickou královnou svého blogu.

Úkol na dnešní den:

  • Napiš mi dolů pod komentář zda bloguješ a jaký využívaš nejčastěji druh obsahu. Můžeš ho také sdílet a pochlubit se svou tvorbou, budu velmi ráda. 

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *