Vydělávat psaním je možné, jak na to?

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Vytvořit si svůj hlavní příjem formou psaní, pohodlně z domova a tak, abyste měli čas i na svůj osobní život, je možné. Nicméně pro začátek to bude chtít silnou strategii a pevnou vůli, které vám pomohou dosáhnout stanovených profesních cílů. 

Přidejte se do Akademie Byznys hrou

Pokud se rozhodnete přidat do Akademie Byznys hrou, osvojíte si potřebné znalosti, které vám pomůžou jak s tvorbou profesionálního a výdělečného blogu, tak s vybudováním kvalitní fanouškovské základny.

Díky tomu, že budou mít vaše texty vysoké dosahy, se může online psaní stát vaší hlavní prací a finance vám budou články vydělávat i v době, kdy spíte. Nicméně je potřeba vzít život do vlastních rukou a odvážit se vykročit vstříc představám o vydělávání způsobem, který vás baví a naplňuje. 

Pravidla, díky kterým váš blog předběhne konkurenci

Konkurence v dnešní době je více než veliká, z toho důvodu je žádoucí se zaměřit nejen na čtivé příspěvky, ale také na SEO, celkový design webu nebo na jeho propojení se sociálními sítěmi. Po absolvování mé akademie budete mimo jiné schopní:

  • Budovat hodnotný obsah a silnou značku.
  • Prodávat své texty nebo produkty jako profi podnikatel/ka.
  • Nakládat se svým časem efektivně. 
  • Psát čtivé texty, kterým nebude chybět struktura ani bohatý děj.

Těšit se můžete i na několik bonusů v podobě společné propagace, osobního setkání nebo zabřednutí do světa sociálních sítí.

TIP! Podívej se na toto video, kde spolu s Kristýnou mluvíme o tom, jak nám může blog vydělávat.

Půlroční semestr plný zajímavého obsahu

Akademie Byznys hrou bude probíhat již od 1. listopadu 2022 a ke konci se dostaneme během května 2023, přičemž cena za celý půlroční kurz je stanovená na 3 500 Kč. Během této doby se z vás stanou profesionální blogeři, pro které nebude nic překážkou.

A věřte mi, že vím, o čem mluvím, ve světe blogování se pohybuji již krásných 16 let a za tu dobu jsem nastřádala spoustu cenných zkušeností, které vám pomohou s rozjezdem vlastního online podnikání.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *