Akademie Byznys hrou anebo Jak vydělávat psaním

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Skloubit práci, osobní život, a ještě mít dostatek času na své okolí může být občas více než náročné. Nicméně pokud si ujasníte své hlavní cíle a vezmete svůj kariérní růst pevně do vlastních rukou, můžete do svého života, a to nejen profesního, přivést spoustu pozitivních změn.

Co vám Akademie Byznys hrou přinese?

Pokud vás láká představa vydělávání financí i během spánku, a to díky fungujícímu blogu, ale zároveň byste neradi trávili 20 hodin denně nad prací, pak vám tato akademie může mnohé předat. Společně vybudujeme takový blog, na který se čtenáři, potažmo potencionální zákazníci, budou rádi vracet. Vašim článkům dodáme hodnotu, kterou čtenáři ocení, zkrátka vybudujeme vaši osobní značku, díky které budete zase o krok blíže k opravdovému úspěchu. 

Sociální sítě upadají, ale blog vám může přivádět zakázky dlouhodobě

Zatímco na dosahu sociálních sítí se podílejí, mnohdy negativně, algoritmy, v případě blogu to funguje trošku jinak. Pokud jsou vaše články čtivé, zajímavé, a ještě navíc zahrnují SEO, pak je budou mít v oblibě nejen vaši stávající čtenáři, ale taktéž internetové vyhledávače. Jakmile tedy postavíte silné pilíře, na kterých bude váš online svět stát, nebudete limitováni žádnými dosahy ani výší výdělku. 

Staňte se skutečnou online podnikatelkou

Naučit se tvořit hodnotný obsah a předat jej svému okolí hravou, a hlavně čtivou formou, ve výsledku není takový oříšek. Stačí myslet na několik základních pravidel, jako jsou:

  • Hvězdná strategie, díky které vydolujete maximum.
  • Důležitý je nejen obsah blogu, ale také jeho vizuální stránka.
  • Příběh se dá vyprávět poutavě i se zahrnutím pro vyhledávače důležitého SEA.
  • Ve svém oboru působte profesionálně, ale lidsky.

Chcete mít ve svém portfoliu blog, který vás bude nejen bavit, ale i vás pomůže finančně zabezpečit? Pak je pro vás Akademie Byznys hrou skvělou volbou, jak se odrazit! Startujeme již 1. listopadu 2022 a ke konci se dostaneme během května 2023, přičemž cena za celý půlroční kurz je stanovená na 3 500 Kč.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *