Život podle VIKATE, aneb můj pohled na svět

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jsem knihomol, blogerka, máma, podnikatelka, recenzentka, spisovatelka. Já nevím, zapomněla jsem něco? Mám toho hodně. Baví mě hodně věcí. Nemám vyhrazený ani svůj styl módy, hudby či téma blogu.

Je to špatně?

Možná někdo řekne ano. Být přelétavým ptákem, který u ničeho nevydrží dlouho není dobré, ale já taková nejsem. Dokáži dělat spoustu věcí najednou, ale u velkých projektů se věnuji čistě jednomu a po jeho dokončení se věnuji dalším.

Dlouho jsem se snažila najít jen jedno téma pro svůj blog. Chtěla jsem, aby čtenáři neměli zmatek v tom, že na blogu bude od každého něco. Nechtěla jsem ani chaos v SEO či celkově pak při tvorbě inforproduktů a zaměření služeb. A přitom jsem měla doslova deník plný podnikatelských nápadů a dlouhý čas se trápila tím, který projekt si na ten blog vybrat. Jak blog zacílit apod.

A pak mě to došlo.

Hledám něco, co nejsem já. Hledám v podstatě někoho jiného a stejně tak i jeho pravidla.

Musím na to jít jinak.

Vytvořila jsem si jeden hlavní blog. Takové mé jádro. Mou hlavní specializaci a to, co je mi nejvíce bližší a to, v čem vám chci nejvíce pomáhat a hlavně to je TO, kde to všechno začalo.

Ano! Najít téma blogu, vytvořit si blog a začít na něm vydělávat je to HLAVNÍ, co trápí spoustu začínajících blogerů.

A proto jsem založila tento blog, kde učím vše od základů blogování, přes budování silné osobní značky až po profesionální online podnikaní postavené na pevných základech udržitelného obsahu blogu a co to znamená? To se dozvíš třeba tady.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *