POSLEDNÍ vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

Začínám a chci být víc vidět

Nemusíš na to být sama

Získej přehled

Podnikání může být někdy dost stresující a zahlcující, zvláště na začátku, kdy se snažíš zorientovat se v tom podnikatelském světě. Zjistit, co potřebuješ do začátku mít, jak to odstartovat, na co nezapomenout, abys měla vše právně správně. Jak na marketing, legislativu, branding, web. Jaké zvolit nástroje, aplikace atd. 

Proto jsem se rozhodla vše seskupit do uceleného checklistu. Tak si ho stáhni, dokud je zdarma. 

Jak úspěšně blogovat?

Blogování není jen o tom, že pravidelně postuješ nějaký obsah, ale také o budování tvé osobní značky, expertízy a důvěry u tvých potenciálních klientů. 

Díky blogování si navíc chráníš svůj hodnotný obsah, který ti nezmizí padnutím sociálních sítí, díky recyklaci (práci s obsahem) si ušetříš čas no a jak na úspěšné blogování zjistíš v tomto e-booku zdarma. 

Přidej se k nám

Spoj se se ženami, které také podnikají. Najdi k sobě parťačku. Seznam se se ženami přes marketing, sítě, texty, osobní rozvoj a jiné. Nemusíš na to být sama. 

Vstupem do masterclass Ženy v online světě zjistíš, že najednou jde vše lépe. Sdílej své zkušenosti, hledej parťačku, propojme se navzájem a tvořme spolu velké věci. Novinkou od podzimu budou také propojovací offline akce. Více se o tom dozvíš v masterclass tak se pojď přidat. 

Inspiruj se jinými

V podnikání často zapomínáme, že na to nejsme sami. Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy. 

Nyní pravidelně každého čtvrt roku vycházím jejich inspirující příběhy. Tak se nech jedním z nich inspirovat i ty a stáhni si poslední číslo (červen 2023) zdarma.

Buď vidět

Pomohu ti být víc vidět, protože vím, jaké to je začínat a vyniknout v tom obrovském davu. Dám ti prostor k propagaci a to hned 3 + 1 způsobem, stačí být součástí komunity Ženy v online světě a o propagaci si napsat ve skupině v pravidelných měsíčních vláknech na to upozorňuji.

Více informací na stránce v odkazu.

Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.