Content marketing, aneb fungující obsahový marketing

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Content marketing, neboli obsahový marketing je tvorba kvalitního obsahu na vašich stránkách. Při tvorbě connect marketignu jde o získání a udržení vašich zákazníků pomocí tvoření relevantního a zajímavého obsahu. Hlavní podstatou je publikovat pravidelně informace, které zákazníka zajímají a vy mu je poskytnete zdarma, což zákazník samozřejmě ocení. 

Proč dělat content marketing?

Právě tvorbou hodnotného obsahu pro vaše zákazníky, ať už internetového obchodu nebo kamenného, si získáte jejich důvěru.

Poskytováním článků tipu

  • “jak na to”
  • “jak správně vybrat”
  • “jak sestavit to a to” atd.

jim poskytnete hodnotné informace, které hledají. Pokud v článku uvedete přímo tipy na nákup u vás, přivede je odkaz v textu k danému produktu, který si mohou ihned koupit. Zákazník získá důležité informace, které mu pomohou zodpovědět jeho dotazy a zároveň nakoupí, co potřebuje. 

Vzbuďte zájem u svých potencionálních zákazníků

Žádná komunikace se neobejde bez kvalitního a relevantního obsahu. Je to základ pilíře dobrého vztahu. Kvalitní obsah pomáhá budovat dobré jméno značky i celého podniku. Obsah můžete jednoduše šířit pomocí sociálních sítí a získat tak větší klientelu. Čím je obsah zajímavější a hodnotnější pro čtenáře, tím větší máte příležitost přivést ho až k nákupu. 

Jak tvořit kvalitní obsah

Psát články je pro někoho velmi snadné, naopak někdo může mít s vytvořením kvalitního obsahu trochu problém. Dnes není těžké sehnat si nějakého copywritera, který bude pro váš firemní blog nebo sociální sítě psát kvalitní obsah. Cena za 1 NS se pohybuje od 100 Kč do 500 Kč. Záleží na vás, kolik jste ochotni investovat do connect marketingu. Pokud se však rozhodnete pro kvalitu a velký efekt, určitě se vyplatí za jeden až dva články týdně dobře zaplatit a vědět, že článek bude pro čtenáře přínosem.

Ať už potřebujete chytlavé články pro váš blog či magazín, e-booky, magazíny, reklamní texty, recenze nebo pomoc s obsahem pro vaše sociální sítě, jsem tu pro vás.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *