Jak napsat a publikovat článek za 15 minut

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jak napsat a publikovat článek za 15 minut? Je to vůbec možné?

Tak jdeme na to! Vím, co si myslíte. Patnáct minut? To je nemožné, pravda? Ale věřte mi, není. A já vám dám tu nejobyčejnější odpověď: ANO JE! A proč to bylo tak jednoduché? Protože jsem byla připravená. A vy můžete být také.

Podívejte se na můj nový webinář na toto téma a zjistěte jak napsat článek za patnáct minut na reálném příkladu z praxe, který vám ukážu.

Stáhnout checklist

Zapomeňte na všechno, co jste kdy slyšeli o psaní článků. Zavřete všechny ty otravné webové stránky, které vás zasypávají informacemi o tom, jak napsat dokonalý článek. A připravte se na rychlokurz, jak napsat a publikovat článek za 15 minut.

Důležitá je příprava. Než se pustím do samotného psaní článku potřebuji:

  1. Vědět o čem budu psát a proč
  2. Mít připravené CTA na konci článku a odkazy (interní i externí)
  3. Mít připravenou grafiku k článku
  4. Náhledový obrázek
  5. Doplňující vizuál
  6. Fotka na sítě
  7. Připravený SEO nadpis, popisek a KW

A teď jak na to; jak napsat článek za 15 minut?

Jak napsat a publikovat článek za 15 minut

Strategie číslo jedna: Recyklace obsahu.

Možná máte někde zaznamenané poznámky, staré články nebo skvělé myšlenky, které jste ještě nevyužili. Teď je ten pravý čas je vytáhnout. Občas se nejlepší nápady skrývají právě v těchto ztracených pokladech.

Recyklace obsahu je navíc nejjednodužsím způsobem, jak můžete vytvořit článek na blog rychle a navíc s přidanou hodnotou, protože spousta z vás publikuje velmi přínosné příspěvky na sítě nebo posílá e-maily, které mají ten přínos a proč tvořit něco nového, když už jste jednou článek napsaly a publikovaly, jen v jiné podobě?

Jak napsat a publikovat článek za 15 minut
Odkaz na tento článek najdete tady.

Ve videu jsem vám ukázala jak jsem ze svého delšího příspěvku na FB vytvořila úplně stejný článek. Jediné co jsem doplnila byly podnadpisy, SEO a také obrázky.

Strategie číslo dva: Umělá inteligence

Ano, správně jste slyšeli. Umělá inteligence je skvělý nástroj pro generování obsahu. Stačí zadat klíčová slova, fráze, nebo témata a umělá inteligence za vás vytvoří článek. Samozřejmě, takový článek je potřeba ještě upravit a přizpůsobit svým potřebám, ale je to rychlý a efektivní způsob, jak napsat článek za 15 minut.

Právě tímto způsobem byl napsán tento článek a doplněný o webinář, aby měl stále pro čtenáře tu přidanou hodnotu, kterou chci v článcích dávat.

Jak napsat a publikovat článek za 15 minut
Jak napsat a publikovat článek za 15 minut

A to je vše! Tak jednoduché to je. Takže, co na to říkáte? Jste připraveni napsat svůj první článek za 15 minut? Jsem zvědavá, co vás napadne!


P.S. Některé odstavce jsem tady v článku ještě dopsala po natočení videa, i tak mne to stálo jen dalších 5 minut navíc a bylo to jen proto, abych vám ještě doplnila nějaké myšlenky, které mne napadly po dotočení videa.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *