Tvoje cesta k úspěchu nemusí být trnitá

Nemusíš na to být sama

ONLINE PROGRAMY

Online kurzy

Akademie blogování

Rozjeďte svůj blog s Akademií blogování! Tento online kurz je váš klíč k ovládnutí blogerských dovedností, získání nových kontaktů a přilákání platících klientů. Stáváte se mistrem v SEO, rozumíte jeho vlivu na nárůst vašich čtenářů. Učím vás monetizovat váš blog, psát poutavé články a titulky, které zaujmou. Navíc vám ukážu, jak chytře recyklovat váš obsah. Pokud chcete svůj blog posunout na novou úroveň, tento kurz je přesně pro vás.

Cena 3 500 Kč

Členské sekce a kluby

Online klub ZÁŘI JAKO HVĚZDA

Tento klub je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vlastní blog a chtějí využívat svůj obsah efektivně, automatizovat procesy a vytvářet prodejní funnely. To vše a mnoho dalšího můžete očekávat ve formě samostudia, které si můžete přizpůsobit svému tempu a potřebám.

Online klub vhodný pro blogerky a  podnikatelky, které potřebují stručné a jasné informace s návody jak na blogování, automatizace a prodejní funnely krok za krokem bez omáčky!

Cena 990 Kč /měsíčně

INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE

Služby pro podnikatelky

Byznys parťačka – specialistka na blog, magnety a recyklaci obsahu

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | AUTOMATIZACE | MAGNETY | PRODEJNÍ FUNNELY | MARKETINGOVÉ FUNNELY | E-MAILING

Blog ti může přinášet ovoce i z dva roky starého článku, to se na sociálních sítích nestane!

Transformuji vaše nápady v úspěšný blog, který vydělává

Cena od 2 450 Kč /měsíčně

Služby pro podnikatelky

S.O.S. PORADNA

Zasekla ses a nevíš si rady na svém blogu nebo ve svém byznyse? Potřebuješ rychlý tip na míru nebo chceš jen otestovat mé služby byznys parťačky? Pak je tohle přesně pro tebe.

Vyřešíme jeden váš největší problém + dostanete domácí úkol/tip na míru + získáte týden podpory na Messengeru nebo přes e-mail

Cena 1950 Kč

Služby pro podnikatelky

Individuální blog mentoring

BLOGERSKÉ STRATEGIE | S.O.S. PORADNA |  INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ

Hledáte osobní poradenství a průvodce světem blogování nebo se potýkáte s otázkami ohledně online podnikání? Jako zkušená blogerka se 17 letou praxí jsem tu pro vás. 

od 1 500 Kč

Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.