Tvoje cesta k úspěchu nemusí být trnitá

Nemusíš na to být sama

Služby pro podnikatelky

Byznys parťačka: Správa vašeho obsahu

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | E-MAILING

“Hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s automatizací obsahu, plánováním strategií, nebo tvorbou nových digitálních produktů? Jsem tu pro vás jako vaše byznys parťačka – připravena vše pečlivě zařídit a transformovat vaše nápady v úspěšné projekty.”

Cena 6 750 Kč

Služby pro podnikatelky

Kreativní banka obsahu

„Představte si, že váš autentický obsah projde proměnou, oblékne si nový, nápaditý kabát a my ho společně využijeme na maximum. Vytvořím pro vás bohatou banku obsahu, která poslouží vašemu podnikání na celý příští rok.“

Cena 25 000 Kč

Služby pro podnikatelky

Mini banka obsahu

“Služba mini banky obsahu je vaším řešením pro krátkodobou podporu vašeho podnikání. Pomohu vám vytvořit kompaktní balíček obsahu, který posílí vaši online přítomnost během následujících tří měsíců, a to vše s osobním přístupem a porozuměním vašim cílům. Vaše podnikání tak dostane přesně to, co potřebuje pro rychlý start nebo pro zvýšení aktivity.”

Cena 8 500 Kč

Členské sekce a kluby

Online klub ZÁŘI JAKO HVĚZDA

Tento klub je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vlastní blog a chtějí využívat svůj obsah efektivně, automatizovat procesy a vytvářet prodejní funnely. To vše a mnoho dalšího můžete očekávat ve formě samostudia, které si můžete přizpůsobit svému tempu a potřebám.

Online klub vhodný pro blogerky a  podnikatelky, které potřebují stručné a jasné informace s návody jak na blogování, automatizace a prodejní funnely krok za krokem bez omáčky!

Cena 990 Kč /měsíčně

Služby pro podnikatelky

Byznys parťačka: podpora na začátku

TVORBA OBSAHU | RECYKLACE | AUTOMATIZACE | PRODEJNÍ FUNNELY | E-MAILING

Moje strategie vás seznámí s mocí, kterou může přinést blogování. Staňte se mou další klientkou a objevte nové možnosti jak zlepšit svůj byznys.

Cena 3 500 Kč /měsíčně

Služby pro podnikatelky

S.O.S. PORADNA

Zasekla ses a nevíš si rady na svém blogu nebo ve svém byznyse? Potřebuješ rychlý tip na míru nebo chceš jen otestovat mé služby byznys parťačky? Pak je tohle přesně pro tebe.

30 minut online konzultace + domácí úkol/tip na míru + zpětná vazba po jeho dokončení

Cena 1950 Kč

Online kurzy

12 kroků k ziskovému podnikání

Hledáte cestu k rozvoji vašeho blogového podnikání? „Ultimate Blogger Kit“ je váš klíč k úspěchu. Kompletní sada návodů a nástrojů, které vám pomohou transformovat vaši vášeň pro psaní na lukrativní blog během příštích 12 měsíců.

Začněte svou cestu k finanční svobodě právě dnes. S tímto balíčkem získáte vše potřebné pro dosažení vašich cílů.

A jako bonus? KNIHOVNA ZDROJŮ. Protože vaše úspěch je náš úspěch.

Cena 1 999 Kč

Služby pro podnikatelky

Audit blogu

AUDIT BLOGU | STRATEGICKÉ TIPY |  ZPĚTNÁ VAZBA

Jedná se o komplexní kontrolu vašeho obsahu, sdílení na sociálních sítích, e-mailový marketing, rozložení a design blogu, strategii monetizace a všechny pracovní postupy, které na svém blogu provádíte.

Cena 5 500 Kč

Služby pro podnikatelky

Individuální blog mentoring

BLOGERSKÉ STRATEGIE | S.O.S. PORADNA |  INDIVIDUÁLNÍ VEDENÍ

Hledáte osobní poradenství a průvodce světem blogování nebo se potýkáte s otázkami ohledně online podnikání? Jako zkušená blogerka se 17 letou praxí jsem tu pro vás. 

od 1 500 Kč

Online kurzy

Akademie blogování

Rozjeďte svůj blog s Akademií blogování! Tento online kurz je váš klíč k ovládnutí blogerských dovedností, získání nových kontaktů a přilákání platících klientů. Stáváte se mistrem v SEO, rozumíte jeho vlivu na nárůst vašich čtenářů. Učím vás monetizovat váš blog, psát poutavé články a titulky, které zaujmou. Navíc vám ukážu, jak chytře recyklovat váš obsah. Pokud chcete svůj blog posunout na novou úroveň, tento kurz je přesně pro vás.

Cena 3 500 Kč

Mnoho žen, které jsem na cestě onlinem potkala, dovedla k podnikání opravdu neskutečná cesta. Jejich příběhy byly natolik silné, že jsem často brečela, ale také žasla a tiše obdivovala, jak jsou tyto ženy inspirativní a proto mi to nedalo a jakmile se zrodila myšlenka tohoto e-magazínu, ihned jsem je oslovila a tak se mi podařilo už do prvního čísla dostat jejich příběhy.