Blogování jako cesta k nezávislosti a úspěchu v podnikání

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jste na rozcestí, zda se pustit do blogování? Možná vás odradily zkušenosti jiných, které hovoří o dlouhodobé cestě plné práce. Ale co když vám řeknu, že blog může být vaší cestou k nezávislosti a podnikání, které vás bude bavit?

Proč blogování?

Blogování není jen psaní článků. Je to umění, které, pokud je správně využito, může být mimořádně efektivním nástrojem v digitálním marketingu. Nejenže posiluje vaši online přítomnost a zvyšuje vaši důvěryhodnost, ale také vám umožňuje vytvářet pasivní příjem.

Co vám může akademie blogování nabídnout?

  1. Kompletní know-how: Naučíte se vše od výběru témat, přes psaní engaging článků, až po monetizaci vašeho blogu.
  2. Flexibilita: Přístup do akademie získáte na celý rok, což vám umožní učit se ve vašem tempu a podle vašich aktuálních potřeb.
  3. Podpora a komunita: Nejste v tom sami. Akademie nabízí podporu a přístup k komunitě stejně zaměřených podnikatelů a blogerů.

Příběhy úspěšných blogerek

Petra Zábojová a Blanka Libichová jsou jasnými příklady toho, jak blogování změnilo jejich podnikání. Petra, kreativní duše s vášní pro šperky, našla v blogování a technickém nastavení prostor pro svůj růst a tvorbu. Blanka, která začala blogovat ve chvíli, kdy její podnikání bylo teprve v plenkách, popisuje akademii jako nejlepší investici svého času a prostředků.

Do Akademie blogování jsem se rozhodla vstoupit, protože jsem se potřebovala dozvědět více informací o blogování a zároveň jsem chtěla načerpat i další informace ohledně celkového technického nastavení a propojení. Práce ve WordPressu mě vždy lákala, proto jsem tušila, že kurz bude správnou volbou. Akademie je nabitá informacemi a skupinka, která je součástí kurzu je velmi podporující. Viki reaguje na dotazy hbitě a s radostí dotočí i nějaké video navíc, abychom vše snadno pochopily a nastavily. Na společných brainstormingových setkáních je možné načerpat nejenom inspiraci, ale je možné se zeptat na cokoliv nebo se zeptat zrovna na to, co nás nejvíce pálí. Jediné, co mě za sebe mrzí je, že jsem na Akademii neměla tolik času, kolik bych si přála, ale naštěstí mi přístup do členské sekce i po skončení kurzu zůstává otevřený, budu si tak moci studovat postupně a nadále svým tempem.

Petra Zábojová – koučka, umělkyně, vlastní značka šperků Brilantes, www.brilantes.cz 

Do Akademie jsem vstoupila, protože jsem potřebovala nějak podpořit podnikání, které jsem měla tou dobou v začátcích. V podnikatelských kurzech mě od blogování odrazovali, že je to dlouhodobá cesta a moc práce…jenže já vždycky věděla, že chci psát. A prostě mě blog lákal…a jak to dopadlo? Byla to ta nejlepší investice, co jsem za poslední dobu udělala (a že jsem jich za podnikatelské kurzy udělala dost!) Akademie není „jen“ o blogování, je to vlastně úplně ucelený podnikatelský kurz! A fakt skvělý! Je tam tolik obsahu, že budu míst z čeho čerpat ještě dlouho po jeho skončení. Je tam spousta inspirace a taky podpory – protože Viky nám pomáhá být vidět a sdílí naše výtvory i do své komunity, což je pro mě fakt hodně cenné. A hlavně! Je tam Viki! Viki je fakt skvělá, dává nám neuvěřitelnou podporu, reaguje na všechny zvídavé dotazy, poradí snad s každým zádrhelem.(a že jsem jich měla hodně, hlavně těch technických…) A vždycky je u toho milá . Od té doby, co jsem v Akademii se mi žije mnohem lehčeji – naprosto zmizel nějaký tlak a stres tipu: „Co mám pro Boha zase dávat na sítě?!“ Naopak se musím brzdit, abych tam toho nedávala moc. Prostě si napíšu jeden článek – což miluju a pak ho využiju na tisíc způsobů. Úplně s radostí a v pohodě dělám co mě baví a to sdílím. Hraju si. Díky Viki, Akademie je fakt boží!

Blanka Libichová – Učí ženy žít v přítomnosti a užívat si každou minutu svého života jako posvátný rituál. www.blankalibichova.cz 

Obě ženy zdůrazňují, že akademie nabízí mnohem více než jen informace o blogování. Je to podnikatelský kurz, který je skvěle strukturovaný a plný užitečného obsahu.

viktorie-tiw-blogerka

Jaké jsou další výhody vstupu do akademie?

  • Dostupnost nástrojů a šablon: Akademie nabízí šablony a nástroje, které vám ušetří čas a usnadní práci.
  • Osobní růst: Blogování rozvíjí vaše psací dovednosti a pomáhá vám lépe formulovat myšlenky a nápady.

Pokud hledáte způsob, jak posunout vaše podnikání na další úroveň nebo hledáte směr, ve kterém se vydat, možná je čas zvážit blogování. Nejenže může poskytnout finanční svobodu a flexibilitu, ale také vám umožní pracovat na něčem, co vás skutečně baví.

Chcete vědět více? Připojte se k akademii blogování a začněte psát svůj vlastní příběh úspěchu. Navštivte Akademii blogování a objevte, jak může blog změnit váš život.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *