DOTEK VNITŘNÍ MOUDROSTI

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Už jsem pochopila, že jeden příběh nezačne bez jiného. Nikdy však nemáme možnost vidět všechny souvislosti hned na začátku. Například já kdybych se nerozhodla stát finanční poradkyní, nezačala bych vůbec podnikat (a nebyla bych vdaná :-)). Zprvu se mi v podnikání nedařilo, ale já nechtěla pustit svůj sen o úspěšné podnikatelce. Zlomilo se to až po pěti letech, kdy se ze mě stal jeden z nejlepších pracovníků. Za odměnu jsem se podívala na několik krásných míst, jako je Dubai, plavila se lodí po evropských přístavech, nebo navštívila Řecko – a tam mi TO došlo. Když jsem si jednoho letního večera povídala s majitelem společnosti (který je mimo jiné fakt pohodář a velký sympaťák) – neřekla jsem to nahlas, ale pomyslela jsem si: „Pokud se chci mít stejně dobře jako vy, tak nemůžu pro vás pracovat.“. Najednou jsem to věděla.

Kdybych k tomuto uvědomění nedošla, nezačala bych s hledáním změny (alespoň udělat si web a začít pracovat ve financích„jinak“). Tehdy jsem narazila na kurz Podnikání z pláže. Pohltil mě online marketing a pomáhala jsem ostatním začínajícím online podnikatelkám s tím, co já už věděla. Odměna na sebe nenechala dlouho čekat – všimli si mě ve SmartEmailingu a nastoupila jsem na technickou podporu této e-mailingové aplikace. 

Během chvíle jsem ale cítila silnou potřebu vnitřní tranformace, protože se celý proces mého neklidu začal nápadně opakovat. Do firmy zavítala komunita Porozumění mysli, což spustilo celou lavinu dalších událostí. Po pěti společně strávených dnech ze mě byl nový člověk. Něco řešit mi připadalo najednou zbytečné. Lákalo mě odkrýt tajemství, čím to??? Začala jsem tedy více sledovat jejich práci.

Na podzim 2021 jsem pak poznala ženu jménem Lucie Chaya (řešily jsme e-mailing :-)). Zaujala mě a chtěla jsem o ní vědět více. Tato „průvodkyně žen za voláním srdce“ bylo pro mě jako magnet, a tak jsem se přihlásila na Moderní kuranderu 1,2 i 3 v následujícím roce – hezky po sobě.

Díky zpomalení jsem prožila opravdovou transformaci a byla jsem rozhodnuta samu sebe poznat ještě o trochu více. Volba padla na Human Desing. A nebyla ta pravá, jak se později ukázalo. Plánovala jsem profesionální dráhu tímto směrem a přihlásila se proto na rychlokurz. Rychlý co do času, bohužel však ne co do množství, takže jsem byla najednou neskutečně zahlcená a hledala jsem řešení, co s tím. Na podzim mi vše začalo padat na hlavu, protože jsem se právě v Porozumění mysli přihlásila na svůj vysněný program pro budoucí kouče. Po prvním offline setkání už mi bylo jedno, jak to všechno stihnu, protože jsem měla jasno stejně, jako tehdy v Řecku. Chci žít život bez limitů. Nechci žít život na základě výkladu, co smím a co ne, který jsem držela v ruce. A tak šel Human Design stranou.

Všechny cesty mě nakonec dovedly k transformativnímu koučinku. Všimla jsem si, že i já v sobě skrývám vnitřní moudrost, která jen čekala, až mi dojde, že je tu celou dobu se mnou. Stačilo si na ni jednou sáhnout a už jsem nechtěla jinak.

Začala jsem dělat transformativní rozhovory. Shodou okolností jsem se od ženy, která se jako první přihlásila na můj koučink, dozvěděla, že před čtyřmi dny přijela z Moderní Kurandery. To prostě nevymyslíte…

Když si jdeme k ostatním pro rady, zavíráme dveře té opravdové moudrosti – proto neradím. Když nenajdeme opravdovou příčinu problémů, stejně se za chvíli vrátí – proto nečistím žádné bloky. Jen tzv. držím prostor během transformativních rozhovorů se svými klienty a klientkami, aby mohlo přijít něco nového, čeho si všimnou. Toho, co jim skutečně změní život.

Každý máme své téma, které neustále dokola řešíme. U mě to bývala práce, podnikání, peníze a úspěch. Jiní hledají odpovědi na otázky v oblasti zdraví, vztahů, financí, nebo řeší stres, strach, úzkosti, touhy, své velké sny a vize. Nebo úplně něco jiného, ale jádro je hluboko uvnitř stejné.

Naštěstí se stačí dívat správným směrem, dotknout se své vnitřní moudrosti a jít hlouběji než jen po povrchu, kde nic není, abychom objevili tajemství spokojeného byznysu a života.

Došlo mi, že čím více všechno plánuju, tím méně vidím svůj opravdový potenciál. Jsem nejen KOUČKOU SVÉHO BYZNYSU, ale dokonce KOUČKOU SVÉHO ŽIVOTA. A co víc? JSEM PŘI TOM, KDYŽ SE ZAČÍNAJÍ MĚNIT ŽIVOTY DRUHÝCH, ať už osobní nebo byznysové. 

Dokážeme toho více, než kam naše mysl sahá a oko dohlédne. Plán je jen slabý odvar skutečné reality. Když budeme naslouchat životu, dotkneme se konečně své vnitřní moudrosti – myšlenky Vesmíru, který je celou dobu naší součástí.

Navštiv můj web a vyzkoušej koučku svého života.

Chceš i ty svůj příběh na stránkách blogu a e-magazínu ONLINE, jako je příběh tady Míši? Tak se podívej na stránku sem, kde najdeš další informace.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *