Osobní zážitek s Helenou Procházkovou: Proměna šatníku i sebedůvěry

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Vstoupit do světa módy s pomocí profesionální stylistky může být jako vstup do jiného světa, plného sebevědomí a šarmu. Nedávno jsem měla to štěstí spolupracovat s Helenou Procházkovou, módní stylistkou s nezaměnitelným talentem a oční pro detail. Její pomoc nejen při sestavení outfitů pro brandové focení, ale i při objevení mého vlastního módního já, předčila všechna má očekávání.

Helena Procházková má dar vidět potenciál každé ženy

Jakmile Helena vstoupila do mého života, zazářila jsem víc než kdy předtím. Její schopnost vidět potenciál v každé ženě a přetvořit obyčejný šatník na zdroj sebedůvěry a elegance je nepřekonatelná. Společně jsme strávily čtyři hodiny tříděním a kombinováním, přičemž každý kousek oblečení se stal součástí příběhu o mé osobnosti a stylu.

Helena není jen módní stylistka, je to kouzelnice módy

Helena není jen módní stylistka, je to kouzelnice módy. Její znalosti o střizích, barvách a kombinacích jsou úžasné. Díky ní jsem objevila nový pohled na svůj šatník a naučila jsem se, jak využít každý kousek oblečení tak, aby můj styl odrážel mou osobnost a sebedůvěru.

Osobním setkáním to nekončilo

Helena nebyla jen profesionálkou během našeho setkání, ale byla stále dostupná i po něm. Její ochota pomoci s dotazy a úpravami byla nepřekonatelná, což mi dodalo jistotu a klid při přípravě na brandové focení.

Helena nabízí nejen osobní setkání, ale i online konzultace k brandovému focení. Její snadná dostupnost a ochota naslouchat mým potřebám a představám z ní dělá skvělého partnera pro každou ženu, která touží zářit v online světě.

Je víc než jen módní stylistka, je to opravdu kouzelnice s našim šatníkem

Helena nejen sestavuje outfit, ale podporuje ženy a pomáhá jim objevit jejich vlastní potenciál a sílu. Její práce není jen o módních radách, ale o podpoře sebedůvěry a seberealizace, což se odráží i na výsledných fotografiích.

Přípravu na focení jsem si maximálně užila

Díky Heleně jsem nejen užila focení, ale také jsem na fotografiích viděla své pravé já. Její pomoc mi pomohla objevit úspěšnou ženu, která je připravena splnit své sny. Fotky jsou pro mě důkazem mého růstu a sebedůvěry, za kterou jsem Heleně neuvěřitelně vděčná.

„Helena Procházková je módní kouzelnice, která nejenže promění váš šatník, ale také vaše sebevědomí. Její profesionální přístup a oční pro detail jsou nepřekonatelné. Díky ní jsem objevila nový pohled na svůj styl a zažila jsem skvělý zážitek při sestavování outfitů pro brandové focení. Její online konzultace jsou snadno dostupné a její ochota a podpora jsou neocenitelné. Helena není jen módní stylistka, je to inspirace a podpora pro každou ženu, která touží zářit v online světě. Vřele doporučuji!“

Teď konečně mohu zazářit

S novým šatníkem a sebevědomím se těším na další spolupráci s Helenou. Její rady a podpora jsou pro mě neocenitelné a věřím, že díky nim dosáhnu ještě větších úspěchů v online světě i v osobním životě.

Helenina pomoc nejen proměnila můj šatník, ale také můj život. Její profesionalita, expertíza a osobní přístup jsou to, co ji dělá nezapomenutelnou. Pokud hledáte nejen módní stylistku, ale i inspiraci a podporu, Helena Procházková je tou správnou volbou.

Konzultace k brand focení: Helena Procházková

Fotografka pro brand focení: Katarína Brič

Vizážistka: Alžběta Bartošová

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *