Mikroblogování: Jak začít blogovat a vstoupit do světa blogování

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jste zaneprázdněná maminka, podnikatelka nebo manažerka? Věříte v sílu blogování, ale čas na to, psát pravidelně dlouhé příspěvky na blog vám nezbývá? Co vyzkoušet mikroblogování?

Užasnou strategii i pro ty, co mají na obsah čas sotva pár minut denně.

Pojďme si říct o co jde a jak vlastně začít.

mikroblogovaní

Dnes vám pomohu otevřít dveře do fascinujícího světa mikroblogování. Možná se ptáte, co to vlastně toto mystické slovo znamená. Nebo jste už slyšely o mikroblogování, ale nejste si jisté, jak začít. Nebojte se, v dnešním článku vám vše objasním.

Mikroblogování je jako minikavárna

Představte si, že mikroblogování je jako minikavárna. Místo, kde můžete sdílet své myšlenky a nápady v kompaktní a stravitelné formě, aniž byste musely investovat hodiny do dlouhých a složitých článků. Je to jako servírovat mini dortíčky místo celého dortu. A kdo by nechtěl ochutnat sladký mini dortíček?

Ukázka mikroblogování z mého osobního profilu:

Jak začít?

Ale jak začít s mikroblogováním? Nejprve si vyberte platformu, která vám nejvíce vyhovuje. Může to být Twitter, Instagram, nebo třeba LinkedIn. Každá z těchto platforem má svá specifika a své publikum. Srdce na dlani vám říkám, že nejlepší je vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje a kterou nejlépe ovládáte.

Druhým krokem je vytvoření obsahu. Zde je důležité mít na paměti, že mikroblogování je o kompaktnosti a stručnosti. Snažte se sdělit svou hlavní myšlenku co nejkratším a nejjasnějším způsobem.

A konečně, třetím krokem je interakce s vašimi čtenáři. Mikroblogování je o komunitě. Odpovídejte na komentáře, budujte vztahy a tvořte silné emocionální spojení. Vždyť právě to je kouzlo mikroblogování.

Začněte ještě dnes s mikroblogováním

Teď, když víte, jak začít s mikroblogováním, je čas se ponořit do tohoto vzrušujícího světa. Jsem přesvědčená, že vás čeká úžasná cesta plná objevů a nových zkušeností. A pamatujte, každý velký příběh začíná prvním krokem. Tak proč nezačít právě dnes?

mikroblogování

Pokud už delší dobu mikroblogujete a cítíte, že je čas na to využít obsah pro svůj blog a začít opravdu blogovat, mohu vám pomoci. Jako byznys parťačka a především profesionální blogerka vám připravím strategii, články pro váš nový blog včetně vizuálu a také vám je pomohu naplánovat na delší dobu dopředu.

Mrkněte se, jak vám mohu pomoci.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *