Minikurz blogování zdarma

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Máš chuť začít blogovat a přitom vydělávat? Už jen pomyšlení na to, že se můžeš živit svou vášní, je úžasné. Ale možná se bojíš, že se do té technikálie neprosadíš, nebo že to potrvá moc dlouho, než se naučíš veškeré dovednosti potřebné k tomu, aby ses stala profesionálním bloggerem.

Nemusíš se bát. V mém mini kurzu blogování se dozvíš, jak všechno funguje, ať už se jedná o nastavení technikálií, používání WordPressu, návrh designu, nebo vytváření obsahu a jeho propagace.

JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT BLOGEM VYDĚLÁVAT PENÍZE?

Toužíš si psaním vydělávat, ale na to aby jsi nabízela své služby jako copywriterka nebo spisovatelka ti chybí dostatek zkušeností a referencí, které podtrhnou tvé zkušenosti a expertízu natolik, aby sis mohla říct o hodinovku jakou bys potřebovala?

Chceš na to jít jinak začít blogovat a psát za peníze s tím, že blog bude tvoje portfolio, kde budeš ukazovat jsou práci i svůj styl psaní?

Zastavuje tě však na této cestě bubák jménem „technikálie“?

Máš strach z toho, že to nezvládneš, že nedokážeš vytvořit svůj blog, nebo že nebudeš vědět, jak vytvořit své první digitální produkty, které mohou tvořit ten skvělý pravidelný pasivní příjem?

Pak následuj mou cestu, kde ti ukážu, jak se dostat z tvé fáze „začátečníka“ do fáze, kdy budeš mít svůj blog, vědět jak psát kvalitní obsah a také budeš vědět, jak svůj blog chytře propagovat a monetizovat.

Jsem blogerkou více jak 16 let, prošla jsem si dlouhou cestou pokus omyl. Založila několik úspěšných, ale i neúspěšných blogů a internetových magazínů a své zkušenosti teď předávám dál ve svých kurzech a programech.

Minikurz vám dá základ, který potřebujete pro váš start jako blogerka

Blogování je skvělý způsob, jak se vyjadřovat a získávat za to peníze. Pokud jste se rozhodli začít blogovat, ale nevíte, jak na to, mám pro vás skvělou zprávu – je to snadnější, než by se mohlo zdát. ‼️

✅Nabízím mini kurz blogování, ve kterém se naučíte vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli stát úspěšnou blogerkou.

✅Naučíte se vše od základů, jako je vybrání tématu, které máte rádi, až po technické věci, jako je správa blogu, SEO a mnoho dalšího.

✅Všechny lekce jsou stručné a jasné, takže se nemusíte bát, že byste se ve všem ztratili.

✅Kurz trvá tři dny a je zcela zdarma!

✅Na konci kurzu budete mít dostatek znalostí a zkušeností, abyste se mohli vydat na cestu, která vás zavede k úspěchu.

Chceš se mého minikurzu zúčastnit? Pak se přihlas na této stránce.

V minikurzu blogování se naučíš:

  • První den minikurzu blogování ti ukážu, že založit blog není vůbec technicky složité a zvládne to opravdu každý s mou pomocí a návody. Prozradím ti také důvody, proč se vyplatí pustit se do blogování.
  • Další den se společně podíváme na to, jak začít na svůj blog psát pravidelně nový obsah. Kde hledat nápady o čem psát a jak si na psaní najít čas i když jsme skutečně vytíženi časově. Podíváme se i na to, jak takový blog dostat mezi nové čtenáře. Jak dát vlastně vědět o svém novém blogu. 
  • V posledním dni si povíme, jak svůj blog monetizovat už od prvního dne. Jaký je nejlepší způsob výdělku pomocí blogu, který nám může přinést první zakázky ihned a co je klíčem k úspěchu jako blogerka.

Registruj se ZDARMA do mého minikurzu blogování

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *