Staň se hvězdou ve svém podnikání!

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Pomohu ti zazářit, jako hvězdě na večerním nebi!

Jsi zacyklená ve svém podnikání a nemůžeš se přehoupnout výš? Získat více prodejů, ušetřit svůj čas pro rodinu a sama sebe? Přijde ti, že pracuješ od ráda no večera, ale žádné výsledky?

ZASTAV SE A POSLOUCHEJ!

Podnikání snů je to, které ti dovoluje užívat si volný čas, jak potřebuješ.

Pokud děláš jen ty věci, které vedou k cíli a pokud recykluješ obsah, který vytvoříš. Máš dost času věnovat se klientům a také sobě i rodině.

Když jsem si udělala audit svého blogu před redesignem nestačila jsem se divit, kolik sem měla obsahu.

Vznikl z toho:

 • 🍁3 mini e-booky zdarma
 • 🍁2 placené e-booky
 • 🍁1 online kurz
 • 🍁1 půlroční program
 • 🍁1 e-mailová série o 10 e-mailech
 • 🍁2 články týdně na blog
 • 🍁A hromada obsahu na sociální sítě

Pokud i ty chceš být takto za vodou. Mít o marketing postaráno a čas na tu práci, pro kterou ses rozhodla podnikat, ‼️‼️POJĎ SE MNOU DO AKADEMIE BYZNYS HROU, KDE TĚ NAUČÍM PRACOVAT S OBSAHEM A VYTVOŘÍŠ SI DÍKY 14 DENNÍ VÝZVĚ DOST OBSAHU NA CELÝ DALŠÍ PŮLROK. ‼️‼️

Uděláme i tobě pořádný audit tvého blogu, abys neztrácela čas tvorbou nového obsahu, ale naučila se pracovat s tím, co máš. A pokud teprve s blogem budeš začínat, potěší tě rychlokurz blogování, kdy za hodinu spolu vytvoříme tvůj první blog a během 14 denní výzvy si vytvoříš dost obsahu, se kterým tě naučím pracovat.

Získáš však i dalších 170+ námětů na blogové články a stejně tak spoustu editovatelných šablon pro kampaně na sociálních sítích nebo pro tvorbu magnetů.

A TO NENÍ VŠE!

Pomohu ti proniknout do povědomí mnoha dalších žen v rámci e-magazínu ONLINE a také možnosti článku na blogu ŽENY V ONLINE SVĚTĚ. Dám ti příležitost vyprávět svůj příběh a naučit ženy v mé komunitě něco nového.

Tím, že dáš velkou část sebe a ukážeš, že se neženeš jen za prodejem, ale že umíš i dávat ZDARMA, oslovíš víc lidí, protože ZAUJMEŠ! A to je to nejdůležitější!

Tak se to pojď se mnou naučit a využít možnost být v dalších číslech e-magazínu a nebo mít své články pravidelně na tomto blogu, kde je měsíčně čtou stovky čtenářek.

Akademie BYZNYS HROU tě naučí hodně, ale v lehkosti

STÁHNOUT PROGRAM

Každý týden ti předám jeden kousek skládačky, který ti za půl roku změní celý tvůj pohled na byznys. Krátké video do 15 minut ti představí něco nového. Dá ti jasný úkol, na který budeš mít týden, abys jej zpracovala a samozřejmě se v naší uzavřené skupince můžeš během toho týdne ptát na otázky, se kterými si nevíš rady a já ti na ně budu odpovídat.

Video půjde k věci. Žádná omáčka, kterou si můžeš načíst na internetu nebo v materiálech v členské sekci, kde je pořádná knihovna e-booků a návodů. Chci, abys potřebné znalosti získala ihned, viděla ukázku na konkrétním příkladu a aby ses krok za krokem posouvala z obyčejného blogu na luxusní hvězdný blog, který zazáří a strhne na sebe pozornost!

Chci ti ukázat, že i s málem obsahu si vystačíš dlouhodobě. Naučím tě, jak svůj čas zefektivnit a jak netrávit hodiny na sítích, když vše můžeš chytře naplánovat a automatizovat. Jak svůj blog chytře prolinkovat, aby to fungovalo i bez tvé neustálé asistence.

Čas je to nejvíc, co máme a když ho využijeme chytře, můžeme mít více času na své klienty, rodinu, sebe nebo plánování nových nabídek.

Pro koho je akademie vhodná?

 • Pro všechny ženy, které podnikají, ale nějak se jim nedaří se posunout dál.
 • Pro všechny ženy, které chtějí podnikat, ale neumí být vidět a oslovit správné lidi.
 • Pro všechny ženy, které píší blog a rády by si blogem či psaním vydělávaly, ale neví, jak na to.
 • Pro ženy, co dělají MLM.
 • I pro ty, co nabízí handmade či digitální produkty.

Vím, jak je důležité být vidět, ale také, že se to dá dělat chytře a uspořit čas tím, co se dá automatizovat a recyklovat. Buď efektivní a nauč se v akademii BYZNYS HROU, jak mít opravdu podnikání, co tě bude BAVIT!

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *