Vize jsou v podnikání velmi důležité

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Pokud chcete uspět je třeba splnit tři důležité pilíře úspěšného podnikání. 

  1. Budovat opravdu silnou osobní značku (nejsnadnější je vyprávět svůj příběh na blogu a tento obsah chytře a efektivně propagovat na sítích a na dalších platformách)
  2. Vzájemně se propojovat a podporovat s dalšími ženami, protože každý jsme silný na něco jiného a když si pomůžeme, můžeme růst a být vidět více a rychleji.
  3. Mít vize, protože bez vizí není cesta a jakmile přijde první pád nebudeme mít nic, co nás bude motivovat k tomu, jít dále.

Naše vize jsou veliké

I když se budeme s kolegyní Kristy snažit dělat pro vás maximum a pravidelně obohacovat akademii novým a kvalitním obsahem a v klubu aktivně propagovat ženy, nebude to stále vše, co pro vás chystáme.

Jak jsem řekla, máme velké vize a tou mou je především to, že chci v rámci tohoto projektu rozjet vlastní vydavatelství a pomáhat ženám vydat jejich příběh či jinou prvotinu, dostat ji mezi lidi a také ji unikátním způsobem zpropagovat v rámci BYZNYS BOXU, což bude tematicky sladěný box s knihou a propagačními produkty dalších podnikatelek včetně katalogu, kde o nich ještě budu mluvit. Tento box budeme nabízet na našem e-shopu k zakoupení a také rozesílat našim blogerkám a recenzentkám, které o něm dají vědět dál.

Nejvíc se chceme také zaměřit na OFFLINE SETKÁNÍ, která se ponesou v poklidném a přátelském duchu. Bude to takové posezení s kamarádkami na kafé a někdy si vyrazíme také na prodloužený víkend a to i s našimi ratolestmi, protože ty jsou naší nedílnou součástí. Bude to čas, kdy se vzájemně poznáme také z jiného, než z toho online pohledu, společně si ten čas užijeme, odpočineme si, načerpáme energii a také to bude prostor pro to, spřátelit se, rozjet nové společné projekty a nebo vymyslet velké věci společně jako SESTERSTVO.

Na první setkání se mohou těšit ženy v akademii BYZNYS HROU, pro které jedno společné offline setkání chystáme.

V plánu jsou také v létě byznys tábory a prodloužené víkendy.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *