Využij sílu komunity pro podporu svého podnikání

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Vyprávět příběh je základ pro budování silné osobní značky, která je základním pilířem online podnikání. Jenže, jak být vidět, když je v online tak silná konkurence?

Buduj díky blogu komunitu

Právě díky blogování si můžete budovat silnou značku a komunitu čtenářů, která vás sleduje. Jenže často bloger píše kvalitní články, ale málo propaguje svůj blog, protože na to nemá čas nebo jeho sociální sítě nemají takové dosahy. 

Známe to!

Také jsme byli na začáku a proto v rámci online projektu BYZNYS HROU už v akademii začneme propojovat ženy. Pomáhat jim navázat bližší vztahy mezi sebou a využít své sítě, kanály a blogy pro vzájemnou spolupráci a propagaci, protože když si budeme pomáhat a dělat věci společně, tak zjistíte, že ušetříte moře času, že výsledky se mohou dostavit mnohem dříve, když si nebudeme „hrabat na svém písečku“, ale spojíme se. 

Najdi svou jedinečnost a sílu

Každý jsme v něčem silní a v něčem jedineční a je třeba to najít. Objevit svou sílu a nabídnout pomoct těm, kteří v tom zase tak silní nejsou. 

Mou expertízou je psané slovo. Dokáži se rychle a jasně vyjádřit pomocí slov a napsat opravdu perfektní článek doslova za pár minut. (Třeba tady tento jsem tvořila 15 minut komplet, fakt stopla jsem si to 😀 )

Naopak má slabina je mluvený projev. Jakmile začnu točit video nebo vystupovat před lidmi, začnu být nervózní, mé myšlenky skáčou jedna přes druhou a v závěru zjistím, že jsem zapomněla říct polovinu věcí. 

Jsme podnikatelky, multipotenciálky a kreativní duše, které rády pomáhají ostatním být více vidět v online světě formou psaného i mluveného obsahu.

Právě proto spolupracuji s Kristýnou, protože mě udrží v té rovině, kterou potřebuji a vede k tomu cíli, který má video dovést. Dodává mi podporu a rovnováhu během rozhovoru online a vím, že když se zarazím nebo zamotám do svých myšlenek, ona mne dostane zpět, tam kde potřebuji být. 

A tohle je velice důležité se naučit, protože když si budeme navzájem pomáhat, můžeme velmi rychle vyrůst, i když jsme na samotném začátku. Věřím, že se tu zarazí spousta z vás, že na to nemá finance, ale existuje mnoho dalších možností. Spolupracovat se dá třeba formou barteru. Kristy mi pomáhá v budování YouTube kanálu pro BYZNYS HROU, já jí za to pomáhám s obsahem na blogu. Je to fifty fifty a obě jsme spokojené a tak to může být i u vás. 

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *