Značka, hodnota, autorita: 3 tipy, jak to vše dosáhnout blogováním

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

3 tipy, jak blogem budovat svoji pozici experta, hodnotu a tím vlastně svoji značku

Chceš se stát uznávanou autoritou v tvém oboru a vytvořit si pevnou značku? Přemýšlíš nad tím, jak ukázat tvému potenciálnímu klientovi, že jsi opravdu expert, který svému oboru dobře rozumí? Právě pro tebe máme tři bombastické tipy, jak toho dosáhnout pomocí blogu!

  1. Blog ti umožní více se rozepsat na dané téma, díky čemuž ukážeš svým klientům, že mu opravdu rozumíš. Můžeš je podrobně seznámit s tvým odborným pohledem a zároveň je přesvědčit o tvé odbornosti.
  2. Díky blogovým článkům můžeš nabídnout klientům svou pomoc ZDARMA. Pomoz jim vyřešit menší problém, ukaž jim nějaký návod, který snadno pochopí a rychle jim pomůže. Na konci článku můžeš mít CTA, která už vede na tvůj placený kurz nebo službu.
  3. Blogováním získáš organickou návštěvnost díky SEO. Lidé tě snadno najdou ve vyhledávači a nemusíš se tolik propagovat na sociálních sítích. Stačí jen odkázat na nový článek, svůj blog nebo na konkrétní část z článku. 

Máš nějaký tip, jak blogem budovat svoji pozici experta a tím vlastně svoji značku? Poděl se s námi v komentářích!

A pokud jsi ještě nezačala blogovat, dnes je ten čas. Udělej svůj první krok a začni s blogem ještě dnes. V tomto videu najdeš jednoduchý návod, jak můžeš s blogováním začít. https://youtu.be/led-sJxcFDc 

Pokud tě téma zajímá, letos v létě se konal druhý ročník Bloggerfest Online Summitu, kde vystoupilo 12 skvělých hostů. Blogerek, copywriterek, online podnikatelek, které prozradily své ověřené tipy na dokonalý a prodejní obsah, který buduje jejich značku a pozici experta. 

Záznam Bloggerfestu můžeš zakoupit zde https://1url.cz/@bloggerfest 

Pojďme to společně zvládnout!

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *