Jak začít blogovat: První kroky k úspěšnému startu

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Pro začátek vyzkoušej mikroblogování

Chceš začít blogovat, ale nejsi si jistá, zda je to přesně tvoje parketa? Proč nezačít malým krokem a vyzkoušet mikroblogování přímo z pohodlí tvého Facebook profilu?

Mikroblogování je skvělý způsob, jak si vyzkoušet své psaní, než do toho skočíš po hlavě. Zkrátka si každý den vymyslíš mini příspěvek, ve kterém prozradíš nějaké tipy ze svého oboru, odhalíš něco ze zákulisí nebo ze svého osobního života. To mohou být témata, které bys běžně sdílela na svém blogu, ale zde ti k tomu postačí dva odstavce a fotka nebo GIF.

Tímto způsobem si otestuješ, zda o tvoje téma a články bude zájem, otrkáš se a pokud příspěvek ihned uložíš do Wordu, můžeš ho později trochu rozepsat, doplnit nadpisy a grafiku a budeš mít připravený článek pro svůj blog, až ho spustíš. Win-win situace, že?

Tak co říkáš, vyzkoušíš to? Jaké téma bys chtěla vysvětlit svým přátelům a sledovatelům? Napiš mi do komentářů!

A pokud bys potřebovala konkrétní tip na míru, o čem bys mohla na svém blogu psát, neváhej využít moji službu BloggerChat! Prostřednictvím chatu ti ráda poradím a pomůžu tě inspirovat. Můžeme si projít tipy na témata pro tvůj blog nebo návrh příspěvků, které se dají krásně recyklovat na blog články. Co na to říkáš? Odpověz mi do komentářů nebo mi napiš zprávu a pojď vyzkoušet BloggerChat na 40 minut zdarma!

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *