Blogování: Klíč k úspěchu tvého podnikání

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jedním z nejobsáhlejších a nejpoužívanějších nástrojů k budování osobní značky je blog. Může se zdát, že v éře sociálních médií je blogování zastaralé. Avšak opak je pravdou. Blogování nám představuje jedinečnou cestu, jak světu ukázat naši odbornost, náš příběh a naši vášeň. 

Blogové příspěvky nám umožňují sdílet, kdo jsme, co umíme a proč by lidé měli s námi spolupracovat. To vše tvoří základ naší osobní značky. Navíc blogování přináší enormní hodnotu pro naše webové stránky v oblasti SEO. Každý kvalitní článek, který napíšeme, je další možnost, jak získat organickou návštěvnost na naší stránce.

Proč vlastně blogovat i v dnešní době?

„Co kdybych ti řekla, že blogování může být tvým superhrdinou v budování tvé osobní značky? Díváte se na mě s nedůvěrou? Ale věřte mi, je to tak!

„Blogování je nejen o psaní, je to cesta, jak ukázat světu tvou jedinečnou expertízu, tvůj příběh a tvou vášeň.“ Tvé příspěvky na blogu nám pomáhají poznat, kdo jsi, co umíš a proč bychom měli s tebou spolupracovat. A to je základ tvé osobní značky.

Blogování také přináší obrovskou hodnotu pro tvé webové stránky v oblasti SEO. Každý kvalitní článek, který napíšeš, je další možnost, jak získat organickou návštěvnost na tvé stránce. A také je to skvělý způsob, jak recyklovat obsah a využít ho na různých platformách.

OBSAH NA SÍTÍCH JE ZA PÁR MINUT ZTRACEN V HLUBINĚ ALGORITMŮ, ALE BLOGOVÝ ČLÁNEK? TEN TI MŮŽE GENEROVAT KLIENTY ROKY!

Ale nezapomeň, že sociální sítě jsou nejisté platformy. Dnes jsou tady, zítra mohou být pryč. Ale tvůj blog? Ten je jedině tvůj. Nikdo ti ho nemůže vzít.

A teď bych se tě chtěla zeptat. Jaký je tvůj názor na blogování? Máš svůj blog? Jaké máš zkušenosti?

Chceš-li začít blogovat, mám pro tebe dvě možnosti. Stáhni si můj ebook zdarma „Královnou svého blogu“ (https://1url.cz/@kralovnoublogu) a zjistí, proč je podle mne stále top mít svůj vlastní blog.

A pokud blogování věříš, ale chceš nové trendy, tipy a rady jak úspěšně blogovat, nabízím ti klub Kreativní poradna (https://1url.cz/@kreativniporadna), kde tohle a ještě víc získáš již od 460 Kč měsíčně.

Tak co říkáš? Jsi připravena vstoupit do světa blogování a stát se královnou svého blogu? Napiš mi do komentáře svůj názor na blogování, zda bloguješ a nebo o tom teprve uvažuješ.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *